STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 307 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Bu mac geride kaldi,önümüzde daha cok derbiler olacak,Barcelonanin uzun yillar Reale yaptigini yapacagiz cünkü biz yepyeni bir iskelet kurduk,basindada Türkiyenin taktik bilgi dehasi Fatih Terim var,bu ekip daha cok yener bu ezikleri merak etmeyin,Arenada zaten her mac ya 3-1 olur yada +18 bu yüzden cikabildikleri kadar ciksinlar önümüze...

Bana göre aslinda sampiyonuz,matematiksel olrakta öyle zaten normal sezon itibariyle,play-off dalgasida aslinda cezalar iler biticekte son haftaya kadar dekoder satilsin dize söylemiyecekler cezalari,zaten tahminim,bugün besiktas manisayi yenerse manisa iyice dibe cakilmis olur,fener play-off umudunu son haftaya tasimak icin 3 puanla ayrilmak isteyecek ve bence bursa kadiköyde kazanicak zaten en son onlar kazanmis,avni akerdede trabzonun gecen sezonun intikam maci olarak cikacagindan gram sans vermiyorum,antalyada son haftaki puan durumuna göre kazanabilir,kisacasi 3 macida kazanamazlar,samsun maci kupada kazanabilecekleri belkide tek mac...

kanatsiz bu takim böyle oynuyorsa kanatlar olsa napar acaba ;) fatih terimde bunu bildigi icin kanatlara transfer istemisti.hayirlisi sezon sonu istedigi oyunculari alir yönetim insallah

fulhamdan kerim frei alinsa iyi olur aslinda,forvete muhammet demir

arkadaslar stoch bizde olsaydi is yaparmiydi?

stoch dünkü hareketi aykut kocamana değil de f.terime yapsaydı değil bizde iş yapmak bu ülkede bi daha halı sahaya bile çıkamazdı...bize adam lazım adam! futbolcu herkes olabilir ama adam olan futbolcu çok yok..50 tane emre belözoğluna 1 tane selçuk u hadi onu geçtim bir tane aydını değişir misin?

maçın özetini izliyorumda gökhan gönül itine noluyo şerefsizin evladı meloyla dalaşıyo.

fenere 1 mac ceza gelecekmis

carsamba aksami samsunspora karsi olan kupa macinda ceksin bir an önce cezasini diye ugrasiliyormus

umarim yetismezler ve bursa macinda cekmek zorunda kalirlar

ama zor gibi

carsamba aksami samsunspora karsi olan kupa macinda ceksin bir an önce cezasini diye ugrasiliyormus

ama zor gibi

Geldiğimiz hale bak, eskiden kükrerdik böyle şeylere şimdi ise o kadar yorulduk ve inandırıldık ki bu durumlara sesimizi bile çıkaramıyoruz. :)

ama zor gibi

eğer kupa maçına yetiştirmek istiyorlarsa itiraz etmemelerinden anlarız zaten

Butun sikeciler hatta bazi Galatasaraylilar ve medya Aykut Kocaman'in hatalarindan bahsediyo, hatalarindan dolayi biz bu kadar iyi oynamisiz guya. YERSEN.

Bugun Umit Aktan Ile Haydi Maca programinda Ilhami Sarkan dedi ki (tam olarak cumlesine kadar boyle demedi ama bunlari demek istedi) "25.dk ile 64.dk (Stoch cikmisti) arasinda Galatasaray daha iyi oynayan taraf degilmiydi? O dakika'ya kadar Galatasaray daha ustun oynamiyormuydu daha baskili degilmiydi? Evet daha iyi oynuyordu. O halde Stoch'u, Alex'i falan bahane etmeyeceksin" gibi birsey demisti. Adam hakli beyler, sikecileri hataya zorlayan bizdik, Aykut'un sözde "hata" yapmasini saglayan bizdik. Alex zaten oyundan dusmustu, Stoch mac boyunca birsey yapamadi. Onlar cikmayip kalsaydi sonuc farkli olmayabilirdi veya tam tersi olabilirdi savunmayi daha cok az adamla yakalardik ve belki gol(leri) bulurduk.

Neyse kimse bahane aramasin, kokune kadar hak ettik bu maci. Biz oynadik, rakip izledi.

bu sene herşey belli, ama ben yinede fenerin şansını kupa için zorlayacağını düşünüyorum.

her zaman olduğu gibi kupada tek eğlence fenerbahçe :)

Üst Alt