STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Sssst buraya bak misafir arkadas, simdi sen buraya gelip nabiz yokluyorsun ya, ne demis bunlar, nasil seviniyorlar beraberlige diyorsun ya; hani bir de ah aykut hoca almiyacaktin alex ile stoch'u, cekmicektin takimi geriye atacaktik bunlara bir duzine gol yine diyorsun ya; iste sorun orada basliyor misafir arkadas!! Adam akilli pozisyon dahi bulamadan attigin insan ustu goller olmasa idi, ki, saw'un attigi gol zaten faul'un babasi ama biz bile dedik ki, iyi ki hakem golu vermis, biz yesek bile bu kadar guzel golu canli canli izledik dedik ama bu hocanizinda, futbolcularinizda nasil yusuf yusuf olduklarini gormedigimiz anlamina gelmez. Iyi ki aykut hocaniz alex ile stoch'u oyundan aldi da hic olmazsa kalenizin onunu fiziken kapatabildiniz. Ben ve renkdaslarim bir ara 11 futbolcunuz ile kalenizin onunu komple kapaticaginizi dusunduk. Hala hoca bizi geri cekti, mahvetti gibilerinden kendinizi avutmaya calisiyorsunuz. Skoru falan birakinda, dunku futbolunuzdan ve tecavuze ugramanizdan gercekten utanmaniz lazim. Hocaniza dua edin cunku 2 tane dili disarida etkisiz adami oyundan cikardi yoksa toplu intihar edebilirdiniz. Kendinizi de kandirmayin fazla, gerceklerle delikanli gibi yuzlesin. Kendi evinizde, hemde o bicim gazla, asagilandiniz, ezildiniz, demoralize edildiniz, caresizlestiniz. Daha da kotusu ne biliyormusunuz? - daha 2 macimiz daha var sizinle - yani kacis yok ki siz siz olun zevk almaya calisin.

Ha bir de hakemin size kiyaklarindan bahsetmedim bile. O da sadakamiz olsun size misafir arkadas.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

play off taki maçta +5 istiyorum yoksa kesmez beni eze eze yenmemiz lazım

Akılları sıra kadıköyde galip gelmediğimizi söylemeye çalışıyor kuşlar ama nafile herkes gördü dün gece. Yatsın kalksın dua etsinler o direğe.

Şikeciler mazide kalmış bir kaç Galatasaray galibiyeti ile sevinmeye devam etsinler. Dünkü maçta Fener hezimete uğramadıysa, kanatlarımızın zayıflığına ve şanslarına dua etsinler.

2-0 dan sonra fener defans yapmadı gücü o kadar yine fener balı dediğimiz iki şansa gol sonra bizim takım oyunu yıktı üstünüze özeti budur ! beraberliğe sevinen sizsiniz !!! zaten tesadüfünde böylesi şampiyonluk turu atacaktık önnüzde !!! oda fenerasyonun işi !!!!!

Benim anlamadığım bu feneri 12 yıldır yenemiyoruz lafı nereden çıktı? Daha bir kaç ay önce 3-1 yenmedik mi, nasıl oluyor bu 12 yıl.

son 2 sezondurda onlarda evinde bizi yenemiyor,bir sonraki mac koydukmu ne yapacaklar 3 yil birden evlerinde kazanamamis olacaklar,kaldiki arenada bu sezon kim yendi acaba,bu adamlarin iqlarindan süpheliyim,kanirttik resmen iki macta sahaya gömdük 4 puan aldik,dua ediyoruz tekrar ciksinlar diye iflah olmaz bu adamlar bu yüzden diyorum bunlari yakaladikmi bir gün 10 yapmaliyiz bir daha ömür boyu sesleri cikmasin.

allahım bır takım bır takımı anca bu kadar ezeerrr dıcektım bırden aklıma arena ve gercek tecavuz gelıddddııııı

play offda bunlara 5 atmazsak bısey bılmıyorum

FENERBAHÇE BİZİM EZELİ RAKİBİMİZ DEĞİLDİR!!

Onlar ezelden beri sadece bizi yenmeye ve bunun için ahlaklı ahlaksız heryolu denemeye ant içmişlerdir. amaçları budur!!

Bizim amacımız ise Türkiye'yi avrupada duyurmaktır!

Amaçlarımız bir değilse rakibimizde olamazlar!

Bu kadar cirkef bir topluluk daha gelmemiştir heralde..

Bizim şansızlığımız onların varlığıdır, onların kirlettiği ligi, Türkiye Ligini, avrupada duyurmaya çalişmamizdir..

GALATASARAYLILIK BİR DURUŞTUR.. bu duruşun yanına yaklaşamıyıp ona leke sürmeye çalişanlari lütfen Rakip diye nitelendirmiyelim..

Rezil herifler fatih terimin kaşi açıldı.. Hasan Şaşında aynı şekilde... sürekli bir şeyler fırlatmalar... Yok şikeler bilmem ne! Adam gibi dürüstçe oynayında rakip olun bize ey fenerbahçe&liler!

Önümüzde 9 maç var, Şampiyonluğu konuşmak için henüz erken. Bunuda unutmamak gerek.

gel playy offf gel artıkkk arenada tarıhı fark beklıyoruz kacarı yoookkkk

hemen havaya girmişiz play offta 5 6 atıyoruz sakin olalım 1 0 olsun bizim olsun....

Feneri play off maçlarında düşünemiyorum.3. bile olurlar bu kondisyonla.

Ya Duran top

Yada kişisel becerileri başka birşeyleri yok.

Sssst buraya bak misafir arkadas, simdi sen buraya gelip nabiz yokluyorsun ya, ne demis bunlar, nasil seviniyorlar beraberlige diyorsun ya; hani bir de ah aykut hoca almiyacaktin alex ile stoch'u, cekmicektin takimi geriye atacaktik bunlara bir duzine gol yine diyorsun ya; iste sorun orada basliyor misafir arkadas!! Adam akilli pozisyon dahi bulamadan attigin insan ustu goller olmasa idi, ki, saw'un attigi gol zaten faul'un babasi ama biz bile dedik ki, iyi ki hakem golu vermis, biz yesek bile bu kadar guzel golu canli canli izledik dedik ama bu hocanizinda, futbolcularinizda nasil yusuf yusuf olduklarini gormedigimiz anlamina gelmez. Iyi ki aykut hocaniz alex ile stoch'u oyundan aldi da hic olmazsa kalenizin onunu fiziken kapatabildiniz. Ben ve renkdaslarim bir ara 11 futbolcunuz ile kalenizin onunu komple kapaticaginizi dusunduk. Hala hoca bizi geri cekti, mahvetti gibilerinden kendinizi avutmaya calisiyorsunuz. Skoru falan birakinda, dunku futbolunuzdan ve tecavuze ugramanizdan gercekten utanmaniz lazim. Hocaniza dua edin cunku 2 tane dili disarida etkisiz adami oyundan cikardi yoksa toplu intihar edebilirdiniz. Kendinizi de kandirmayin fazla, gerceklerle delikanli gibi yuzlesin. Kendi evinizde, hemde o bicim gazla, asagilandiniz, ezildiniz, demoralize edildiniz, caresizlestiniz. Daha da kotusu ne biliyormusunuz? - daha 2 macimiz daha var sizinle - yani kacis yok ki siz siz olun zevk almaya calisin.

Ha bir de hakemin size kiyaklarindan bahsetmedim bile. O da sadakamiz olsun size misafir arkadas.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duygularımın tercümanı olmuşsun abi tebrikler. :tiphat:

Ama kendimizi yormaya gerek yok.Bu ezik fenerliler hayatta bunları kabul etmezler.Angutların tutanacakları başka dalı kalmadı.

Play-offlarda Allah'ın izniyle Galatasaray'ımız bütün rakipleri yine ezecek ve inşAllah şampiyon olacağız.

Bu kadar havaya girmek doğru değil. Daha oynanacak 9 maç var. Neyin ne olacağı hiç belli olmaz.

Ayrıca bence play-off'larda fenerden ziyade trabzon ve beşiktaş bize problem çıkarabilir. Dikkat etmek lazım.

Bu oluşan havadan daha çok çekinebilirdim ama Allah'tan takımın başında Fatih Terim takımın içinde de çok usta oyuncular var...

---

O değilde Aykutun maç sonu " Daha 2 maç daha oynayacağız, onları kazanır şampiyon oluruz " lafı bana göre saygı sınırlarını aşmışi öte bile geçmiştir...

Aykutçuğum diyesim geldi:

" Bi garantin mi var ki Play-off taki 2 maça güveniyorsun... Oraya gelene kadar daha ilk etapta Bursaspor ve Trabzonspor, Play-off tada diğer 2 takımla oynayacağın 4 maç var sonra bizi düşünebilirsin..."

Ha varsa bi garantin " Nasılsa onlar bize yatar" vs gibi bilelim !!!

Üst Alt