STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Gol atamaz isek cüneyt bize golu atar dedim... ADİL BİR LİG'TE OYNAMAK İSTİYORUZ, sonu belli olan bir tiyatro daha fazla yürümez yürümücekte! topa dair hiç birşey yok, eboue nin pozisyonununda kartı çıkarmak için bekliyoki eboue sinirlenip kart görsün diye, sonra engine emreye eboue ye çak çak çak 3 kart! .. F5 bu sene şampiyon olur bu hakemlerle Allahtan bulun! melo ya kart göstermek için elmandere yapılan sakatlayıcı hareketleri görmemek için talimatlar alınacak ve tiyatro kaldığı yerden devam edecek!

Uefaya hergün mail atmak gerek hakemler hakkında! buda birazda yönetimin işi aslında sürekli feneri göz hapsinde bulundurcaksın şüpheli yöneticilerini vs. o kadar aşikar ki şike yaptıkları bizim hakemlere dadandıkları..

ya sen birtane adam gibi posisyon üreteme...

önde topu kaybet... paslarda isabet yok, adam olmayan yere topu gönder

orta yok bisey yok... ondan sonra hakeme yüklen!!!

tamam hakeminde hatalari oldu, olmadi degil.

ama kendi takimin gol posisyonu üretemiyorsa, problem takiminda...

benim dünkü mactada gördügüm bu.... ayni sivas macinda oldugu gibi.

baski, topa sahip olma hersey var... ama kaleye gelen top yok!!

kusura bakmayin ama galip gelememizin nedenlerin büyük payi kendi takimimizda!!!

Bence herseyi dogru yapti. Forvetler islerini yapamiyorsa Terim'in sucu ne? Müthis mücadele ettik ve alkisliyorum. Anneannem bile "mac baya heyecanliymis,kalkmayayim bari" diyorsa, bazi seyleri alkislamamiz gerekiyor. Trabzonspor'u da tabiki.* Batdal 1 metreden gol atamiyorsa hoca ne yapsin? Kabul etmemiz gerekir ki, Trabzonspor sezonun macini oynadi. Umarim haftaya da böyle oynarlar da, bu macin degerini anlariz

Galatasaray Trabzonspor

Gol 1 1 Gol

Gol Pozisyonu 4 3 Gol Pozisyonu

Şut 10 12 Şut

İsabetli Şut 4 6 İsabetli Şut

Pas 357 369 Pas

İsabetli Pas 272 272 İsabetli Pas

Korner 6 4 Korner

Faul 21 21 Faul

Ofsayt 2 4 Ofsayt

Toplam Oynama %51 49% Toplam Oynama

maçın istatistikleri, hakem e "satılmış" olmasa ne olurdu bilemem ama bu şartlarda;

Paslarda isabet yok demişsin ama 272 "isabetli" pasımız var

toplama oynama yüzde 51, gol pozisyon olarak 6 korner ve 10 tane şut var desek 16 gol olma ihtimali olan pozisyon,

yanlış düşünüyosun renktaş Hakem bu maçı katletmiştir..

Bence herseyi dogru yapti. Forvetler islerini yapamiyorsa Terim'in sucu ne? Müthis mücadele ettik ve alkisliyorum. Anneannem bile "mac baya heyecanliymis,kalkmayayim bari" diyorsa, bazi seyleri alkislamamiz gerekiyor. Trabzonspor'u da tabiki.* Batdal 1 metreden gol atamiyorsa hoca ne yapsin? Kabul etmemiz gerekir ki, Trabzonspor sezonun macini oynadi. Umarim haftaya da böyle oynarlar da, bu macin degerini anlariz

Tabi ki hocadan daha fazla bilmiyorum ama bence hoca çok yanlış bi kadroyla çıktı. 4-2-3-1 veya 4-4-1-1 şeklinde çıksak çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Neco yerine Riera olmalıydı baştan beri.

En azından 60-65 arası Neco-Riera değişikliği olmalıydı. Riera'ya serbest oyuncu görevi verilebilirdi ve sık sık kaleyi yoklamasını isteyebilirdi hoca. Veya Emre'ye verirdi bu görevi, belki de Engin'e. Ama Necati-Baros ikilisi gerçekten anlamsızdı, birbirleriyle çok zıt oyuncular.

Karamsarlığa gerek yok hala ligin en iyi top oynayan takımıyız fener falan boyle maçta gol yese geriden gelip maça imkanı yok ortak olamaz.biraz sansında yanımızda olması gerekıyo 30 hafta sakatlanmayan adam en krıtık vıraja geldıgımızde sakatlanıyosa bunun adı sansızlıktır ama genede bu sene ıns sampıyon cımbom

Alırlar. Bal var onlarda. Çözümlenemeyen bir bal. Unknown Luck Situation. Ya da ..

Playoffda puan farkı hala 4 degisen birsey yok

Var.

3 puan alsaydık:

73/2 = 37

64/2 = 32

___

Şu anda:

71/2 = 36

64/2 = 32

_________

Ayrıca son 2 maçta biz de Fener de 4'er puan kazandığımız takdirde biz çift, Fener tek sayıda olacak ve play off'lardaki puan farkı 3'e düşmüş olacak.

Var.

3 puan alsaydık:

73/2 = 37

64/2 = 32

___

Şu anda:

71/2 = 36

64/2 = 32

_________

Ayrıca son 2 maçta biz de Fener de 4'er puan kazandığımız takdirde biz çift, Fener tek sayıda olacak ve play off'lardaki puan farkı 3'e düşmüş olacak.

Ama sonuçta o yuvarlanan puan geri alınacak play-off sonrası.

Yahu ne işi var bu şikecilerin play-off ta. Aklıma geldikçe sinirleniyorum ya.

Ama sonuçta o yuvarlanan puan geri alınacak play-off sonrası.

Yahu ne işi var bu şikecilerin play-off ta. Aklıma geldikçe sinirleniyorum ya.

Evet. Ama aksi bir durumda aynı şey bizim için de olacak. Yani şu halde Play Off'lara girsek ve sonuç olarak Fener'le eşit puana sahip olsak, bize 0.5 puan ekleme yapıldığı için şampiyonluğu kaçırırız. Yani 7 puan fark çok sakat.

Ama ben inanıyorum şampiyon olacağımıza. Play Off'u başımıza saranların da Allah belasını versin.

Galatasaray Trabzonspor

Gol 1 1 Gol

Gol Pozisyonu 4 3 Gol Pozisyonu

Şut 10 12 Şut

İsabetli Şut 4 6 İsabetli Şut

Pas 357 369 Pas

İsabetli Pas 272 272 İsabetli Pas

Korner 6 4 Korner

Faul 21 21 Faul

Ofsayt 2 4 Ofsayt

Toplam Oynama %51 49% Toplam Oynama

maçın istatistikleri, hakem e "satılmış" olmasa ne olurdu bilemem ama bu şartlarda;

Paslarda isabet yok demişsin ama 272 "isabetli" pasımız var

toplama oynama yüzde 51, gol pozisyon olarak 6 korner ve 10 tane şut var desek 16 gol olma ihtimali olan pozisyon,

yanlış düşünüyosun renktaş Hakem bu maçı katletmiştir..

Şut 10

İsabetli Şut 4

90 dakikada... kaleye gelen 4 Şut var!!!

1 Melo... 2 Selcuk... 3 hatirlamiyorum... 4 Baddal

o 272 paslarin icinden trabzon kalesinin önünde kaci isabetli??

semihin hakana... hakanin meloya gelen paslar degil, selcukun Barosa... enginin necatiye gönderdikleri toplar önemli.

onlarda melesef olmayinca maci penaltiyla berabere bitirirsin.

hakemmi dedi bizimkilere gol atmayin, sut cekmeyin, orta yapmayin diye...?!?!

Şut 10

İsabetli Şut 4

90 dakikada... kaleye gelen 4 Şut var!!!

1 Melo... 2 Selcuk... 3 hatirlamiyorum... 4 Baddal

o 272 paslarin icinden trabzon kalesinin önünde kaci isabetli??

semihin hakana... hakanin meloya gelen paslar degil, selcukun Barosa... enginin necatiye gönderdikleri toplar önemli.

onlarda melesef olmayinca maci penaltiyla berabere bitirirsin.

hakemmi dedi bizimkilere gol atmayin, sut cekmeyin, orta yapmayin diye...?!?!

Dediklerin son derece mantıklı ama şunu hesaba katmakta fayda var. Trabzon hakem hatasıyla gol buldu. Erken sayılabilecek bir gol. Ayrıca Cüneyt Çakır gereksiz sarı kartlar çıkardı bize. Hal böyle olunca sarı kart almamak için daha çekingen oynadı takımımız. Trabzon erken gol bularak kapandı ve kontratak futbolu oynadı. Hakemin saçmalığı sebebiyle Trabzon o golü bulmasaydı belki de ilk golü biz bulacaktık. Çünkü Trabzon çok fazla kapanmayacaktı. Hakem Trabzon'a bir gol hediye etti, Trabzon kapandı ve pozisyona giremedik. Bu açıdan düşün bi de.

ya sen birtane adam gibi posisyon üreteme...

önde topu kaybet... paslarda isabet yok, adam olmayan yere topu gönder

orta yok bisey yok... ondan sonra hakeme yüklen!!!

tamam hakeminde hatalari oldu, olmadi degil.

ama kendi takimin gol posisyonu üretemiyorsa, problem takiminda...

benim dünkü mactada gördügüm bu.... ayni sivas macinda oldugu gibi.

baski, topa sahip olma hersey var... ama kaleye gelen top yok!!

kusura bakmayin ama galip gelememizin nedenlerin büyük payi kendi takimimizda!!!

kardeşim bu takımın kötü oynama gibi bi hakkı yokmu hepmi iyi oynayacak. yedigimiz gol adeta yaratıldı. ne yani hakemimin yaptıklarına gözmü yumulacak. ben kötü oynarım mac 0-0 gider 1 tane atarım macı 1-0 kazanırım. kötü oynadık diye demekki hakemler bizim takımı katledebilir. bu arkadaşın dediginden o cıkıyor.

5848f56.jpg

Dediklerin son derece mantıklı ama şunu hesaba katmakta fayda var. Trabzon hakem hatasıyla gol buldu. Erken sayılabilecek bir gol. Ayrıca Cüneyt Çakır gereksiz sarı kartlar çıkardı bize. Hal böyle olunca sarı kart almamak için daha çekingen oynadı takımımız. Trabzon erken gol bularak kapandı ve kontratak futbolu oynadı. Hakemin saçmalığı sebebiyle Trabzon o golü bulmasaydı belki de ilk golü biz bulacaktık. Çünkü Trabzon çok fazla kapanmayacaktı. Hakem Trabzon'a bir gol hediye etti, Trabzon kapandı ve pozisyona giremedik. Bu açıdan düşün bi de.

Birde şu açıdan düşünelim mağlubiyeti kabullenmiyoruz. Yenilmemek önemlidir beyler. Evet 2 puan bıraktık ama "yenilmedik".

Her maci kazanamayiz. Mücadelemizi takdir edin beyler, alkislayin. Bu takim bunu hakediyor. Kendi kendimize oyuncularimizi strese sokmayalim. Herzaman müthis bir takim olduklarini gösteriyorlar. Dün de gösterdiler mücadele anlaminda.

Birde şu açıdan düşünelim mağlubiyeti kabullenmiyoruz. Yenilmemek önemlidir beyler. Evet 2 puan bıraktık ama "yenilmedik".

Yenilmemiş olmamız tabi ki önemli. Ama normal şartlarda kazanabileceğimiz bi maçta puan kaybetmeyi yediremiyorum abi. Çok kötü oynarız, yeniliriz tamam. Eskişehirspor maçı mesela. Zemin falan kötüydü ama biz de kötüydük ve o maçta puan kaybını kabullenebildik. Ne tesadüftür ki o maçta da hakem Cüneyt Çakır'dı bu arada. Hem de 59. dakikada Nadareviç'e sarı kart vermek için oyunu avantaja bırakmadı ve belki bizi 3 paundan etti. Sık sık da oyunu durdurdu. Ama o maçta yine de kötü oynamıştık, o yüzden kabullendik.

Bu maçı kabullenemem. Erken sayılacak bi golle maçın seyrini değiştirdi.

herşey bir yana bu trabzonlu oyuncuların anadolunun sıradan bir takımı gibi sürekli yerde yatmalarına hiçbir anlam veremedim. hele giray beyefendiyi sahada birşey yapsak bu kadar yerde yatmazdı herhalde

Üst Alt