STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Dünyada bütün maçlarını kazanan ya da her maçında güzel futbol oynayan bir takım yok. Puan kaybı üzücü ve bunun sebebi olarak bir çok şeyi yazıp konuşabiliriz. Lakin bunun pek bir faydası olmayacaktır. Mühim olan düşüşe geçmeyip toparlanabilmektir. Bu büyük takımların işidir ve ben takımımızın bunu başarabileceğine inanıyorum.

Dünyada bütün maçlarını kazanan ya da her maçında güzel futbol oynayan bir takım yok. Puan kaybı üzücü ve bunun sebebi olarak bir çok şeyi yazıp konuşabiliriz. Lakin bunun pek bir faydası olmayacaktır. Mühim olan düşüşe geçmeyip toparlanabilmektir. Bu büyük takımların işidir ve ben takımımızın bunu başarabileceğine inanıyorum.

eyvallah abi, sukur senin gibi dusunenelerde var..

Erman Toroglu solye demisti:

Aydinus: Futbol oynatan hakem

Cakir: Oynatmayan hakem..

cidden dogru tespit, zor bi tespitmi? Hayir ama iste bunu goremiyor fifa... Aydinus bunu felan cebinden 10 kere felan cikarir kanimca..

Erman Toroglu solye demisti:

Aydinus: Futbol oynatan hakem

Cakir: Oynatmayan hakem..

cidden dogru tespit, zor bi tespitmi? Hayir ama iste bunu goremiyor fifa... Aydinus bunu felan cebinden 10 kere felan cikarir kanimca..

Son derece doğru bir tespit. Eskişehir'le berabere kaldığımız maçta zırt bırt oyunu durdurdu Cüneyt.

Son derece doğru bir tespit. Eskişehir'le berabere kaldığımız maçta zırt bırt oyunu durdurdu Cüneyt.

Eyvallah Talha, bu adamin hangi macina denk geldiysem.. maci izlenilemez hale getiriyor.. allam ediyor kallam ediyor macin icine incir agacini dikiyor..

dun icinde kusura bakma Batdal konusunda, Mod olunca sana yuklendim..

TS bütün gücünü bizim maça harcadı resmen,adamlar ile husumet yaşayan sanki biziz gibi oynadılar.Bu açıdan bakıldığında haftaya kötü oynamaları muhtemel.Fenerde'ki balda yeter dedirtti artık,umarım kazanırlar bir şekilde yinede.

Eyvallah Talha, bu adamin hangi macina denk geldiysem.. maci izlenilemez hale getiriyor.. allam ediyor kallam ediyor macin icine incir agacini dikiyor..

dun icinde kusura bakma Batdal konusunda, Mod olunca sana yuklendim..

Önemi yok abi, hakarete kaçmadıkça tartışmamızın sorunu yok benim açımdan. :tiphat: Senin açından da öyledir umarım.

Kimin aleyhinde calarsa calsin,Cakir kötü hakem. Her dokunusa faul calan,macin önüne gecen bir ezik Cakir. Firat Aydinus Reis bunu 1000 kere cebinden cikarir.

Mac icin de söylenecek birsey yok. Trabzonspor bekledigimizden cok iyi oynadi,biz bekledigimiz kadar iyi oynayamadik ama yinede yenilmedik. Fenerbahce'nin de Trabzonspor'la oynayacagi mac öncesinde kötünün iyisiydi bu sonuc. Mücadelemizi takdir ediyorum.

Playoff'ta 6'da 6 yapacak takim olmadigi icin,1 maclk avantajin bile cok önemli oldugunu düsünüyorum. Hele derbilerde hic kaybetmeyen bir Galatasaray icin. Umarim fark 10a cikar ve daha avantajli duruma geceriz

çakır dün resmen rezaletti.iki takımıda haksızlık yaptı.bizde 2 kişi atılmalıydı.emre ve engin.ts de de 2 kişi atılmaıydı.net bir penaltımızı vermedi.verse giray 2.sarıdan kırmızı görecek 40 dk.ts 10 kişi oynayacaktı

Aydınus'a da çok güvenmeyn geçen sene TT Arena'da ki Fb maçında yaptıkları ortada.Bütün hakemler aynı bu ligde,MHK ne derse o resmen.Play-off sürekli böyle geçebilir,takımın bir an önce sinirini atıp prim vermemesi lazım böyle şeylere.

Dediklerin son derece mantıklı ama şunu hesaba katmakta fayda var. Trabzon hakem hatasıyla gol buldu. Erken sayılabilecek bir gol. Ayrıca Cüneyt Çakır gereksiz sarı kartlar çıkardı bize. Hal böyle olunca sarı kart almamak için daha çekingen oynadı takımımız. Trabzon erken gol bularak kapandı ve kontratak futbolu oynadı. Hakemin saçmalığı sebebiyle Trabzon o golü bulmasaydı belki de ilk golü biz bulacaktık. Çünkü Trabzon çok fazla kapanmayacaktı. Hakem Trabzon'a bir gol hediye etti, Trabzon kapandı ve pozisyona giremedik. Bu açıdan düşün bi de.

basit bi faul sonrasinda okadar konusacaklarina, oyunlarina baksalardi, ne burak bosta kalirdi, ne de o gol yenirdi.

oyuna bakacaklarina 3 kisi hakemin yanina kosuyorlar. ne gerek vardi?!?!

iki takimda ilk yarida 3 sari kart gördü...

3ü de iki takima kisa aralarla gösterilmis... bize gösterince gereksiz, oyun bozan... eehh?? trabzonada göstermis kartlari?

onlarin oyunu bozulmuyormu??

11' Didier Zokora

12' Engin Baytar

14' Emmanuel Eboué

15' Olcan Adin

26' Emre Colak

29' Remzi Giray Kaçar

sacmalik yok... serbest vurus kulanildi, neresi sacma??

illaki beklemekmi lazim??

kardeşim bu takımın kötü oynama gibi bi hakkı yokmu hepmi iyi oynayacak. yedigimiz gol adeta yaratıldı. ne yani hakemimin yaptıklarına gözmü yumulacak. ben kötü oynarım mac 0-0 gider 1 tane atarım macı 1-0 kazanırım. kötü oynadık diye demekki hakemler bizim takımı katledebilir. bu arkadaşın dediginden o cıkıyor.

anladim... kötü oyna, yeneme hakem suclu.

kötü oyna, yen... hakem cici... öylemi??

kardesim penalti olmasa gol posisyonu sayilacak durum yok ortada!!

ne kural hatasi var trabzonun golünde nede hakemin sacmaligi.

bizimkiler biraz az konusup oyuna baksinlar!!!!

basit bi faul sonrasinda okadar konusacaklarina, oyunlarina baksalardi, ne burak bosta kalirdi, ne de o gol yenirdi.

3ü de iki takima kisa aralarla gösterilmis... bize gösterince gereksiz, oyun bozan... eehh?? trabzonada göstermis kartlari?

tamam haklısın

Ne diyon?

Üst Alt