STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:32 | İstanbul BB 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Mart

playoff ilk maci fb ile olsun istiyorum.en yakin rakip oldugu iicn

Hemen maçı geri alıp bakıyorum.. Demiş mi dememiş mi merak ettim :D

Ligtv nin avanak muhabiri az önce ibb beşiktaş maçını 2005 te ki şampiyonlar ligi milan liverpool finalinden sonra izlediği en iyi maç ilan etti,yazık lan ::)

insallah playoffta sampiyonlugu garanti edecegimiz mac saracoglunda olur;)

2'ci gol cok komik. Veli, Edu, Simao, cok gereksiz adamlar. Atmazsan, atarlar. Amatorce kacirip, 30 saniye sonra gol geldi.

Gol'de Egemenin payi buyuk. Adam 3 metre arkasindan gelip gecti, gectigi gibi de yeniden bosluk bulup ortayi acabildi. Gol kesinlikle orda zaten Egemen'in hatasi.

Carvalhal'in kisiligine saygim sonsuz, ama cok zayif bir t.d. Pozisyon yaratan, gol bulan Pektemek'i cikartip Edu sigir'i oyuna alinirmi.1 kez gordum, o'da Toraman'la didisirken. Zaten cok guzel bir cevap verdi Toraman.

Takim cok kolay elindeki maclari veriyor, kolay goller yiyor. Hic faydasi olmayan adamlar var. Necip'i Ernst'e 1000 kez tercih ederim. Dakka 84,85mi, Holmen resmen onunde yurudu topla sadece seyretti. Tom'un direk'e gelen topunda arkadan yavasca yuruyor izleyerek. Bitmis.

Sadece Olimpiyat Stadı'nı kast ettiyse mantıklı söylemiş . Lakin adamın ne kadar gerzek olduğu ve Lig TV çalışanlarının . Dünyanın en zevkli ligi Türkiye Ligi OHHH YEAAAH - Marka değeri uwwww - her şeye rağmen inanılmaz bir futbol inanılmaz mücadele kalite çok arttı gibi söylemlerini göz önüne alınca bence kendinden geçti ve hayatında izlediği en iyi ikinci maç olarak lanse etmeye çalıştı bu maçı :)

Dinledim. Aynen aktarıyorum..

''Bu maç 2005 De ki CL ligi Finalinden sonra, Milan- Liverpool finalinden sonraki en iyi maç. Benim iddiam böyle'' (birebir)

Mehmet Akyuz'u iki kez izledim hayatimda. Granada ile hazirlik macinda ve bu mac'ta. Ligin en kotu futbolcusu, NET.

2'ci gol cok komik. Veli, Edu, Simao, cok gereksiz adamlar. Atmazsan, atarlar. Amatorce kacirip, 30 saniye sonra gol geldi.

Gol'de Egemenin payi buyuk. Adam 3 metre arkasindan gelip gecti, gectigi gibi de yeniden bosluk bulup ortayi acabildi. Gol kesinlikle orda zaten Egemen'in hatasi.

Carvalhal'in kisiligine saygim sonsuz, ama cok zayif bir t.d. Pozisyon yaratan, gol bulan Pektemek'i cikartip Edu sigir'i oyuna alinirmi.1 kez gordum, o'da Toraman'la didisirken. Zaten cok guzel bir cevap verdi Toraman.

Takim cok kolay elindeki maclari veriyor, kolay goller yiyor. Hic faydasi olmayan adamlar var. Necip'i Ernst'e 1000 kez tercih ederim. Dakka 84,85mi, Holmen resmen onunde yurudu topla sadece seyretti. Tom'un direk'e gelen topunda arkadan yavasca yuruyor izleyerek. Bitmis.

pektemek gibi hareketli sürekli pozisyona giren ve fernandesle iyi anlaşan adamı oyundan çıkartıyorsun edu gibi malı oyuna alıyorsun ulan carvalhal bugune akdar seni çok sevdiğimi burada hep belirttim ama sen hakikaten malsın

haber1903'te vardı bu yorum herkes aynı düşünüyor demek ki, bir an sen yazdın sandım :D

Süper macti ancak spikerin sadece Türkiye Ligini ve önemli finalleri izledigi anlasildi:) Avrupa'da ne maclar oynaniyor lan:) Mesela Arsenal Milan maci cok daja heycanli,daha kaliteli,daha müthis macti. Ilk aklima gelen:)

eduyuda tr de yildiz yaptilarya artik bisey demicem :)

Zevkli maçtı ama kaliteli değildi.Orta sahaların boş olduğu kaliteli maç mı olur lan?

Iyi olan,3 takim da birbirini yiyecek playoffta:) Fb haftaya yenilirse ve Besiktas yenerse,CL sansi ciddi sekilde devam ediyor olacak. Bu da isimiue yarayacak eger 5 puanlik farkla Playoffa baslayabilirsek

Üst Alt