STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Galatasaray – Eskişehirspor | 26 Eylül | 20.00

Sercan bu hafta siftah yapacak 4 gollü bir galibiyet bekliyorum 4-1 4-2

sercan bugun karsikarsiya kaldigi pozisyonu gole cevirmeliydi ayrica.

bu forumda sercan alinsin diye bagiranlarin basinda geliyorum ama zaten zor sans buluyorsun, böyle golleri kacirirsan zaten sana kazma diyebilmek icin can atanlar var, isini zorlastirir, gereksiz yere baski olur üstünde gelecek maclarda, özgüvenini kaybedersin.

Özellikle Melo başta olmak üzere takım savunmamıza güveniyorum. Balına bir gol atarsak 1-0 alırız. Atamazsak 0-0 biter.

Hee, Galatasaray'ın iç sahada Eskişehir'e 4 gol atması rüya. Şaşırmışsın sen.

İşler kötü gidiyor diye hep kötü gidecek diye bir şart yok, geçen sezon dibe vurduk, şimdi yavaş yavaş yükseliyoruz.

Yeneriz, yeniliriz, fark atarız, fark yeriz...fakat Galatasaray-Es maç skorunu 4-1 diye tahmin etmek rüya değildir, normaldir.

karabuk macındaki 11i korursak her turlu alırız macı meraklanmayın karabuk macında musleranın kırmızısı bozdu isi 11 kisi oynasaydık cok rahat alırdık macı ben guveniyorum takıma :)

sercan bugun karsikarsiya kaldigi pozisyonu gole cevirmeliydi ayrica.

bu forumda sercan alinsin diye bagiranlarin basinda geliyorum ama zaten zor sans buluyorsun, böyle golleri kacirirsan zaten sana kazma diyebilmek icin can atanlar var, isini zorlastirir, gereksiz yere baski olur üstünde gelecek maclarda, özgüvenini kaybedersin.

Fakat adamın özelliği o zaten. Yırtıcı, hızlı ama topu 3 direk arasına vurmakta sıkıntılı. Değişeceğini sanmıyorum. Eğer herşeyiyle alışırsa takıma, kariyerinin sonunda Arif-vari bir etki yapmış olabilir Sercan, ki bu harika olur. Bakalım ne olcek...

Fakat adamın özelliği o zaten. Yırtıcı, hızlı ama topu 3 direk arasına vurmakta sıkıntılı. Değişeceğini sanmıyorum. Eğer herşeyiyle alışırsa takıma, kariyerinin sonunda Arif-vari bir etki yapmış olabilir Sercan, ki bu harika olur. Bakalım ne olcek...

Vurabilse zaten Hulk olacak adam ama ben beğeniyorum aslan parçası Sercan bizim topçumuz severiz sayarız

tek izlemek istedğim sistem 4-5-1 orta sahada

-------kazım--selçuk-melo--engin-----

------------riera--------

-----------baroş(elmander)

riera serbest oynamalı

sezon basında alamadk podolskiyi tam lider olacak oyuncuydu takımda devre arasına kadar aslantepede pankart felanmı acsak acaba podolskiyi getir unal baskan die :)

daha 21 yasinda, zamani var yani, ona kalmis birsey, kendini her anlamda gelistirebilir daha.

kaleciye verdik 13 milyon euro ama her maç hatalı goller yemeye devam ediyoruz geçen senelerde defansif olarak kötü olduğumuzdan çok gol yiyorduk ama bu sene takım fazla da pozisyon vermiyor ama yine yiyoruz

muslera cok ii 1 kaleci ama benmde beklemedigim seyler yapıor anlam veremiyorum acıkcası

Üst Alt