STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Galatasaray - Eskişehirspor | 26 Eylül | 20.00

----------Aykut---------

Sabri-Ujfalusi-Zan-Hakan

Engin-Melo-Selçuk-Riera

-----Baros-Elmander-----

Eboueyi dinlendirelim..2.Yari Sercan, Kazim ve Emre Colak OYUNA GIRMELI !

Tafi : "Bakın arkadaşlar sizden kaleci maleci olmaz."

B_7cf8c987d9467a43ece7b8ecc4ca029e.jpg

Skibbe gönderildiğinde çok üzülmüştüm ve sinirlenmiştim. Ve umarım çalıştırdığı bi takımla bir gün karşı karşıya geliriz de anlar bizim camia bu adamın değerini diye iç geçirmiştim. Umarım olmaz :))

O zamanki gerizekalı yönetimimiz göndermeseydi de kalabilirdi :) Ondan daha iyi top oynatan bi adam gelmedi son yıllarda bu takıma

Yılmaz Vural Kasımpaşaya kötü mü top oynatıyodu?Mesela Mourinho takımlarına iyi top oynattığı için mi büyük hoca yoksa kupa kazandırdığı için mi?

Yılmaz Vural Kasımpaşaya kötü top mu oynatıyodu?Mesela Mourinho takımlarına iyi top oynattığı için mi büyük hoca yoksa kupa kazandırdığı için mi?
Takım kötü mü gidiyordu? Tek maçta şanssızlık yüzünden 5 yedik diye adamı gönderdiler. Kasımpaşa benzetmesi yapmış adam ya şaka mı? Skibbe kadar da şanssız hoca yoktur sanırım en iyi adamları sakatlandı sürekli

O zamanki gerizekalı yönetimimiz göndermeseydi de kalabilirdi :) Ondan daha iyi top oynatan bi adam gelmedi son yıllarda bu takıma

Skibbe'nin elindeki futbolcular kaliteliydi. Yaratıcı oyuncu eksiği yoktu. Baros iyi dönemlerindeydi. Nonda, Lincoln gibi oyunu çevirebilecek oyuncularımız vardı. Topal, Arda, Kewell... Kadromuz çok iyiydi o sene. Fatih Terim'de böyle bir kadro olsaydı Skibbe'den daha iyi olabilirdi, zira Skibbe disipline önem vermezdi. Lincoln'ün kulağını biraz çekebilen birisi olsaydı, Lincoln bize çok faydalı olabilirdi...

Ayrıca "Skib gitmese kalabilirdi" derken farklı bir anlam yükledim cümleye. Gitmesine itirazım yok.

Skibbe'nin elindeki futbolcular kaliteliydi. Yaratıcı oyuncu eksiği yoktu. Baros iyi dönemlerindeydi. Nonda, Lincoln gibi oyunu çevirebilecek oyuncularımız vardı. Topal, Arda, Kewell... Kadromuz çok iyiydi o sene. Fatih Terim'de böyle bir kadro olsaydı Skibbe'den daha iyi olabilirdi, zira Skibbe disipline önem vermezdi. Lincoln'ün kulağını biraz çekebilen birisi olsaydı, Lincoln bize çok faydalı olabilirdi...

Ayrıca "Skib gitmese kalabilirdi" derken farklı bir anlam yükledim cümleye. Gitmesine itirazım yok.

Aksine Lincoln kulağı çekilmediğinde başarılı olan bi futbolcu :)

Takım kötü mü gidiyordu? Tek maçta şanssızlık yüzünden 5 yedik diye adamı gönderdiler. Kasımpaşa benzetmesi yapmış adam ya şaka mı? Skibbe kadar da şanssız hoca yoktur sanırım en iyi adamları sakatlandı sürekli

Takımın mücadele gücü iyi değildi.Aynı bugünkü Bjk gibiydik.

Ufuk yediği gol haricinde özellikle 2.yarının başında müthiş bir kurtarış yaptığınıda unutmayalım haksızlık yapıyorsunuz yorum yazmak için

eleştiriyorsunuz ayıptır yahu ben beğendim Ufuk'u..

Skibbe'nin oldugu sezonda nasil sampiyon olamadik, hala inanamiyorum. O devre arasinda(sezon'un) birseyler oldu sanki, hersey güzel giderken orda basladi düsüs. Birde Lincoln'un kaptan olmasi bir ara.

Skibbe: Haftaya Galatasaray ile karşılaşacağız. Bu maç bizim için çok önemli. Galatasaray'ı yenip, iyi bir takım olduğumuzu göstereceğiz

Bıktım abi gerekirse Eboue Urfalı olsun ama ama göbekten biri ne Servet ne Gökhan olsun yeter istemiyorum!

Her maç dengesizce hareketler..

Aksine Lincoln kulağı çekilmediğinde başarılı olan bi futbolcu :)

Futbolcu disiplinli olmalı. Futbolcu kendisini kral gibi görürse, canı istediğinde istediğini yaparsa takıma ne faydası olur. Lincoln canı istediğinde faydalı oldu, her zaman faydalı olamadı. Sorumluluk almak önemli futbolculukta.

Neyse, asıl konumuza dönelim.

Aykut yetişirse Aykut geçsin kaleye, Ufuktan çok daha iyi. Eboue dinlendirilebilir, bu sefer Baros-Elmander ikilisiyle başlamalıyız ve Engin-Yekta ikilisinden birine oyunun ilerleyen vakitlerinde maçın gidişatına göre şans verilmeli.

Ufuk

Eboue-Urfa-Semih-Balta

Sercan-Melo-Selçuk-Riera

Elmander-Baros

Üst Alt