STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | 23 Eylül | Maç sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | İlk Yarı | 23 Eylül

ligimizde hucüm futbol haram kasap futbolcular ve hakemler yüzünden.kendi sahanda bekle git at bi tane gel işte zaten rakipler cok zayıf bitiricilik son vurus yok cogu takımda

Fena bastırıyor Kayseri. Bu fener futbol oynuyorsa kalan 17takıma yazık.

kayseriden engin ile amrabat iyi oyuncular. riera yerine amrabatı görmek isterdim

fb 1 kere geldi şut vurdu gol

gelde şike deme :)

Beyler niye kendinizi paralıyorsunuz anlamıyorum yahu bunun olacağı lig başlamadan belliydi, o zaman bu olayların olacağını düşünürken gerçekleşince neden şaşırıyorsunuz ki. Ben geçen hafta dedim kayseri fenere yatacaktır diye. Ben tsl maçlarıı izlemiyorum en iyisi siz de izlemeyin.

Golden sonra Kayseri daha iyi oynamaya başladı.

biz kötü oynuyoruz fb bizden 10 kat kötü oynuyor ama maçı alıyor arkadaş kafayı yicem ya

Bu ligde Alex'i 2 sene top oynatmadılar iliğini kuruttular. 3 sene üstüste frikikten gol bile atamadı ama nedense geçen sene 2. yarıdan beri ne adama basan var ne de frikikte topları tutan. Herşeyin şike olduğu ortaya çıktı ama cezasız kalınca şikeye devam ediyorlar sanırım. Bu şekilde Aziz Yıldırım'ı kamuoyunda haklı gösterip aklamaya çalışıyorlar. Buna da ligden düşürmeyerek müsaade ettiler bizler de seyirci kaldık :mad:

kuddisi de kaşarlanmış hakem. her türlü pisligi yapar. adamın ayakabbasını cıkardılar devam diyor..

Aykut'un dehası olur birde :) Ahahah. 5 para etmez la bu fener.

Üst Alt