STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | 16 Ekim | Maç Sonucu

Takım gayet iyi pas yapıyor, taşlar yerine oturmaya başlıyor yavaş yavaş. Fatih Terim saçma tercihler yapmassa güzel günler bizi bekliyor inşallah. En son Skibbe döneminde böyle organize goller görmüştük açıkçası.

Bir de takımı bozan adamlar da yok değil. Mesela Riera gördüğüm en kötü, en düz oyunculardan biri cidden bu kadar kötü beklemiyordum umarım yanıltır beni ilerleyen haftalarda ama hiç sanmıyorum. İyi adamlar kendini ilk maçtan belli etti bugüne kadar, böyle silik oynayanlarda öyle devam etti. Riera yerine Baros onbirde başlamalı, Elmander ile çift santrafor oynamalı kesinlikle. Engin'de sola çekilmelidir.

Benim fikrim bu. GS'yı zevk alarak izleyemiyorum. Ne sistem var, ne yaratıcı oyuncu. Bir takımın en yaratıcı oyuncusu önliberosuysa orda biraz durup düşünmek lazım.

riera denilen adam 200 bin euroluk futbol oynamıyor ama yıllık 2,8m euro alıyor. Ayıp. Bu dediklerimi derbilerde daha iyi anlayacaksınız. Harcanan paralara göre bu takımın çok daha iyi top oynaması lazım.

Baros'un golü hakkında ne düşünüyorsun?

Eleştirdiğin takım ligde en verimli futbol oynayan takım. Bilmem farkında mısın; rakiplerimiz Manu, Barca ya da Milan değil. O kadar kasmaya gerek yok.

verimli mi? kime göre? neye göre? madem öyle gelecek hafta antalya'yı rahat geçeriz. Buna inanabiliyor musun? verim herhalde girilen pozisyona sayısına göre atılan gol sayısı.

Maçtan yeni geldim.Engin 3 hafta yoksa buyuk sıkıntı.Yerini yekta falan doldurmaz.Teknik olarak yektada iyi ama enginde hem mucadele hem tempo var. Hakkaten cok ararız gibi geliyor. Ujfa engin ve selcuk baya iyi oynadılar bence.Ozellikle ujfa defansı tek başına toparlıyor.Buarada macta kac bin kişi var gosteriodu ama 40000 vardı bugun statta.

Riera yı cok daha erken oyundan alması gerekiodu terimin.Adam butun mac bizi 1 kişi eksik oynattı. Bide baros yedekten girince daha etkili oluo bence.

Bursasporlu futbolcular en ufak harekette 10 takla atıp deli gibi bagırıolar.Hep bir kart gostertirmiym dusuncesi.Kız takımı gibi maşallah.

Ve son olarak huseyin gocek.Her turlu kufuru hakediyor bu eleman. Yahu bize boyuna kart.Bursaya bişey yok sacma sapan resmen taraflı. Hele ujfaya yapılan faulde sarı vermemesini dunyada kimse acıklayamaz. Butun herkezi cıldırttı resmen.

Neyse onemli macta bursayı yendik.Bursada da bi dalga yok riera yerine doru duzgun bi adam birde hakem husyein olmasa fark olurdu.

Bencede öyleydi.Ama hazırlanış açısından da müthiş inanılmaz zevk aldım bu takım bana zevk vermiş oldu böylece.

işte ben de bunu diyorum koca 90 dakikada çok nadir güzel işler oluyor. Bugün bunda kötü zeminin payı büyüktü. Ama yaratıcı oyuncu olmadan bu tür pozisyonlara girmekte çok sıkıntı çekeriz. Bursa eski bursa değil, sivas'tan 3 gol yemeleri, bu kötü bjk'dan 2 dakikada 2 gol yemeleri bunun gösteriyor. Ne sağdan ne de soldan bindirme yapmadan maçları bitiyoruz. Olmaz böyle.

Arkadaş sen felaket tellalı mısın ya ne güzel moralimiz yerinde senin mesajları okudum moralim bozuldu konuşmasan olmaz mı :(((((

Hayatımda izlediğim en güzel gollerden birini attı Galatasaray bugün. Baros da beni sildi supurdu alnından opuyorum tekrar. Cok zevkli bir galibiyet oldu. Hakan Balta'yı da tebrik ederim, buyuk değisim var, cok konsantre.

Melo , Ujfa 2 side tam reisler. Heryeri topluyorlar. Muhteşemler.Allah nazardan saklasın valla.

riera alındığında üzülmüştüm ujfalusi alınınca da üzülmüştüm hatta melo da..

en çok eboue ye sevinmiştim.

şimdi rierada haklı çıktığımı gördüm malesef.o uzun boyuyla en iyi fit halinde bile ardanın yarı katkısını vermez..neden tercih edildi aklım almıyor üzülüyorum 3 senelik kapı gibi sözleşmesi var en kötü 5-6 milyon euro boşuna gitti:(

melo ve ujfa için yanıldım ama sadece futbollarıyla değil duruşlarıyla ruh kattılar takıma..

eboue için hala ümitliyim.sağ bekte başlasa çok etkili olacak..

Antalyayıda yenersek bu sene hertakım bizden korksun .Eğer Antalyayıda yenersek çok çok yol katetmişiz demektir.En kıl deplasmanlardan biri Şifo Mehmet BJK kazansın biz kaybedelim diye elinden gelen herşeyi yapıyor .Beşiktaşa beraberlikleri yoktur bizimde herzaman en illet deplasmanlarımız olmuştur genelde.İnşallah kazanırız.

[video=youtube;I67n11lPFL8]https://www.youtube.com/watch?v=I67n11lPFL8[/video]

0.26'da Ertuğrul Sağlam'ın şaşkın bakışları

0.54'te Fatih Terim'in heyecanlı bekleyişi ve sonrasında sevinişi.

1.06'da Melo'nun durduk yerde çıkıp Fatih Terim'e sarılması.

İlk yarı gayet iyiydik

Topun lontrolü bizdeydi

İkinci yarı eziyetti

Gölü yedikten sonra toparlanıp aldık

Futbolcularımızı tebrik ediyorum...

maçın bu noktaya gelmesinde ki en büyük etken tabi ki hakem deyyusuydu.

kendi yarı alanımızdan bizim aleyhimize en az 20 faul çaldı.

illa duran toptan gol yedirtecek ya bize. iş Sercana patladı.

bu sene değişen çok önemli bir nokta belki de bir çok maçımızın kaderini etkileyecek nokta duran toplar. Hem yemiyoruz hemde etkili olabiliyoruz.

Sonuç olarak yeni kurulmuş takım olma yolunda ilerleyen TAKIMDAN memnunum. Pino gibi q7 gibi sokak topçularıyla günlük kazanırsın. Biz bu sene bu sokak topçularıyla yolumuzu ayırdık. Ayırmayanların halini görüyorsunuz ya sokak topçularını yuhalıyor. Bir hafta sonra bir hareket yine tav.

Galatasaray iyi yolda.

Takım olmayı, bir iki adamın ayağına değilde takım halinde oynamayı, aile olmayı başarmaya çalışmakta.

Kurucumuzun dediği gibi

Hedefimiz ingilizler gibi toplu halde oynamak..

Haftaya Antalya'yı da yenersek ki bu ligde en uyuz olduğum takımlardan biridir Antalyaspor, sanırım bir ritm tuttururuz..

Bu gün ilk yarı izlediğim Galatasaray özlediğim Galatasay idi..

Bu maçı kazanmak önemliydi, kazandık ve bitti...

Geçen sene hep kaybettiklerimize karşı bu sene hep üstün olacağımıza inanıyorum..

En büyüksün GALATASARAY..

Perilerinle, Engelsizlerinle, Dev Adamlarınla ve Fatihin Aslanlarıyla....

SENİ HAYATIMA KATTIĞIM İÇİN MUTLUYUM SARI - KIRMIZI, GALATASARAY....

Üst Alt