STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Galatasaray 2-1 Bursaspor | 16 Ekim | Maç Sonucu

Maç Notları:

- Riera'nın en iyi hali bile ilk 11'e giremez gibi görünüyor.

- Sercan fazla heyecanlı olduğu için çok hata yaptı ama asist öncesi pası muhteşemdi, aynı şekilde 2. kez gol attırıyor, ilki doğrudan asistti.

- Bu maçta Hakan, Gökhan ve Engin performanslarını en çok arttıran oyunculardı. Fatih Terim Hakan ve Gökhan'ı resmen dirilitti.

- Serdar Aziz'i mutlaka almalıyız.

Evimizde Muslera - Sabri, Gökhan, Ujfalusi, Hakan - Engin, Melo, Selçuk, Sercan - Baros, Elmander

Deplasmanda Muslera - Sabri, Gökhan, Ujfalusi, Hakan - Melo - Sercan, Selçuk, Engin, Kazım - Elmander(Baros) şeklinde oynamalıyız.

Maç Notları:

- Riera'nın en iyi hali bile ilk 11'e giremez gibi görünüyor.

- Sercan fazla heyecanlı olduğu için çok hata yaptı ama asist öncesi pası muhteşemdi, aynı şekilde 2. kez gol attırıyor, ilki doğrudan asistti.

- Bu maçta Hakan, Gökhan ve Engin performanslarını en çok arttıran oyunculardı. Fatih Terim Hakan ve Gökhan'ı resmen dirilitti.

- Serdar Aziz'i mutlaka almalıyız.

Evimizde Muslera - Sabri, Gökhan, Ujfalusi, Hakan - Engin, Melo, Selçuk, Sercan - Baros, Elmander

Deplasmanda Muslera - Sabri, Gökhan, Ujfalusi, Hakan - Melo - Sercan, Selçuk, Engin, Kazım - Elmander(Baros) şeklinde oynamalıyız.

Rieraya zaman vermek lazim. En iyi hali diyorsun bide. Daha kendini göstermedi, nasil billiyorsun en iyi halisini ?

3 puan hayırlı olsun.Yalnız bu angutlar hiç 3 temmuzu yaşamamış gibi iddianame yakında açıklanmayacakmış gibi bu senede bunları takıcaklar peşimize işte (bizden bahsediyorlar) diyerek rahat takılıyorlar.Bu ne rahatlık anlayabilen varmı?İyice deliyemi sardılar işi yoksa?:asd::asd:

Oyunun bazı bölümlerinde iyiydik. İyi olduğumuz zamanın süresini ne kadar uzatabilirsek o ölçüde oyuna hükmetme yüzdemiz artacaktır. Bunun yolu orta sahada 3-5 pası yapabilmekten geçiyor. Ne zaman bunu yaptıysak rakip üzerinde baskı kurduk. Uzun top şişirmesi yapmaya başladığımız andan itibaren de rakibin oyununu kabul etmek zorunda kaldık. Zaten Terim'de iyi oynayabilme süremize artırmamız gerektiğinden bahsederken bu hususa dikkat çekmek istiyordu sanırım.

Bu mac yine fena oynamadık,2-3 pozisyon haricinde fazla pozisyon vermedik rakibe.Ama hücüm yollarında sıkıntılı oldugumuz cok belli oluyor,Allahın da yardımıyla macı kazanmasını bildik.

Melo cok cılgın bir adam,topu uzaklastırıyor,artık nasıl gaz aldıysa yumruklarını sıkıyor:DHer takıma böle adamlar lazım...

Takım zaman geçtıkce daha ıyı oynuyor yalnız biraz kondısyon sorunumuz var gibi 60`dan düşüyoruz oyundan inş daha guzel günler bızı bekliyor.

Dün hakkaten iyi oynadık,maşallah nazar değmesin.Hemen maça gidesim geldi,G.Antep maçında yerimi alıcam inşallah..

izleyemedim maci, arabada radyodan dinledim

gol yedigimizde umitsizlige kapilip ''tamam bu mac boyle biter'' derken Baros girdi ve golunu atti

23 ekime kadar Antalyadayim, mac 21 ekimde, insallah tribunlerde ben de olacagim :)

Dün her şeyden daha önemli bir şey vardı oyuncu ve teknik ekipte o da, İNANÇ ! 2000 yılına özenmek ve hep oraya yakıştırmayı sevmem ama bu resmen Milan maçında 2-1 geriye düştüğümüzde kazanacağız inancıydı arkadaş.. Bu maçta puan kaybedeceğimizi hiç ama hiç düşünmedim ki sonradan oyuna giren BAROS hak ettiğimiz galibiyeti getirdi.. Bu inanç bu birliktelik duygusu hiç kaybolmasın hiç bize yeter..

Dünkü maçın tek kelimelik özeti HIRS'tı. Çok çok iyi yoldayız. Allah nazarlardan saklasın diyorum. Övmekten korkar hale geldim :D

Beyler aman diyeyim, zevk almak keyif almak falan bırakın şimdi bunları. Dünkü zemini görmeliydiniz, yağmur ve üst üste oynanan iki milli maç batırmış zemini. Bu tip sahalarda Bursaspor gibi organize bir takıma karşı elimizden gelenin en iyisini yaptık. Şurada aldığımız üç puan o kadar değerli ki... Sadece üç puan değil, bu bir özgüven. İnanın bana çok daha iyi olacak. Bu Fatih Terim'in bir geçiş dönemi. Maçtan sonra oyunu keyiflendirmek için herşeyi yapacağız dedi zaten. Güven beyler güven, biz Galatasaray'ız. Uzun zaman sonra kaybettiğimiz özelliği geri kazandık. Attığımız şu ikinci gole bakın, dakikaya bakın... Daha güzel olacak herşey.

Ayrıca dün Gökhan Zan'ın yaptığı saçma bir hatanın ardındna Ujfalusi'nin onu nasıl toparladığına bakın... Melo ve Ujfalusi şuan takımın lideri, bozuk olan herşeyi tamir ediyorlar. Daha güzel daha güzel... Şu adamın hatrına be!

20111016.212116_IST490_1685856_MITYD.jpg

[/IMG]
Haftaya kiminle oynuyoruz?

Bir arkadaşımız Antalya diye cevap vermiş ama bende sana bir tüyo vereyim; Gençlerbirliğini takip ediyoruz.:b5:

Dünkü maçın tek kelimelik özeti HIRS'tı. Çok çok iyi yoldayız. Allah nazarlardan saklasın diyorum. Övmekten korkar hale geldim :D

Melo'nun hırsı bambaşka. Savunmada karşıladığı her toptan sonra müthiş bir sevinç ve hırs gösteri yapması görülmüş bir şey değil. Bu tavrı takım arkadaşları ile birlikte teknik heyeti hatta taraftarı bile etkiliyor.

Baroş'u da unutmamak lazım.:005:

gv.jpg

[video=youtube;I67n11lPFL8]https://www.youtube.com/watch?v=I67n11lPFL8[/video]

0.26'da Ertuğrul Sağlam'ın şaşkın bakışları

0.54'te Fatih Terim'in heyecanlı bekleyişi ve sonrasında sevinişi.

1.06'da Melo'nun durduk yerde çıkıp Fatih Terim'e sarılması.

Felipe Melo: La Imparator benden de piskopat lan :D

bir Ankaragücü maciydi yine hakem penaltimizi yemisti uzatmalarda sallamistik bi tane ve kazanmistik sonundada sampiyonluk gelmisti dün yine aynisi oldu. Hakemide yenmeyi basardik : )

Ustune koyarak ilerliyor takim. Fatih Terim'i taktiksel acidan hic begenmesemde, oyuncular cok disiplinli oluyor ve sahada canini disine takiyorlar. Takim bu formu tutup, devre arasinda bir sol acik alirsa sampiyon olur. Fener cok etkisiz oynuyor puan almalarina ragmen. Trabzon gecen seneki TS degil. Bizim Portekizliler ise kafasina gore takiliyor.

Ustune koyarak ilerliyor takim. Fatih Terim'i taktiksel acidan hic begenmesemde, oyuncular cok disiplinli oluyor ve sahada canini disine takiyorlar. Takim bu formu tutup, devre arasinda bir sol acik alirsa sampiyon olur. Fener cok etkisiz oynuyor puan almalarina ragmen. Trabzon gecen seneki TS degil. Bizim Portekizliler ise kafasina gore takiliyor.

Türk takimlari taktikten ne anlar kardesim? Hiddink taktik uzmani da ne oluyor? Ayrica Fatih Terim´in analizleri ve oyunu okuma becerisi gayet iyidir. Ben o konuda yetersiz olduguna asla katilmiyorum. Türkiye´ye sistem getiren Terim´dir zaten. Ondan öncesi ve sonrasi yok Türk futbolunda.

Fatih Terim´in inanci, hirsi, oyuncularla iliskisi müthis. Bunu oyun icerisinde görebiliyoruz. Cok mutlu ediyor beni. Iyiki Fatih Terim gelmis. Yeni bir takimi kisa sürede bir takima dönüstürmesi ve zirveye oynatmasi takdir edilmeli. Öyle göründügü gibi kolay degil bu. Zaten Türkiye Ligi eskisi kadar kolay da degil. Her mac cok zor ve önemli. Dolayisiyla Fatih Terim suana kadar cok basarili.

Üst Alt