STSL 11/12 H:8 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | 27 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | 27 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Beşiktaş – Fenerbahçe | 27 Ekim | 20.30

bjk-1-2-fener

sivok - alex (2)

-------------------------------------------------------

reserved

--------------------------------------------------------

1-4 fb alır

gönlüm ise beraberlik istiyor

bir aksilik olmazsa maçtayım beleş bilet geliyor elime :) büyük olasılık da bilet fb tarafından deplasman tribünü olacak :(

1 hafta önce bana Kiev-Mersin ve Fener maçlarından en az birini kazanacaksınız sence bu maç hangisi veya hangileri olur deseydi, ilk cevabım Fener olurdu.(Saçma sapan bir hata yapılmazsa yeneceğimize inanıyorum.)

Umarım Beşiktaş iyi oyunla rahat bir bicimde kazanır.

Nasıl olsa hafta sonu basit bir deplasmanda yine puan kaybederler.

Ancak Fener'İn kaybetmesiyle bizim uzun zaman sonra haftayı lider tamamlayacak olmamız paha biçilemez bir duygu. :)

Beşiktaş en az iki farkla alır. Tabi Ferrarilik yapacak yeni bir babayiğit çıkarsa işler tersine döner :D

Geçen sene Fb şike yapıyordu bu sene de MAA özellikle feneri itekliyor ki düşme günü geldiğinde fb lider durumda olsun ve düşürmemek için sebeb öne sürsünler veya mağduru oynayabilsinler. Normalde fener 3-1(anlayan anladı) alır ama bu maçta fener alır diyorum. (paradoks yok)

Artık Mersinide yendiler bu güvenle febese cakmaları lazım.Şöyle 3 4 farklı bıterse cok daha iyi olur.Ezik fb çöküşe gecer zaten yakında.

fener kazanırsa çok büyük psikolojik baskı kurar lig üzerinde inanılmaz güven kazanırlar.tehlikeli

Bejeke koyar febeye.

3-1.

Sivok-Simao-Bekir(kk) ; Alex.

Beşiktaş baskılı oynar ama her tarafından bal akan,ezik ve şikeci bir takım olan Fener takımı kazanır demiyorum bir şekilde kazandırılır diyorum.

Üst Alt