STSL 11/12 H:8 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | 27 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | 27 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 27 Ekim | 20.30

bjk böyle cikarsa alir maci dicem ama 7 yabanci oluyor :D ... Cenk-Hilbert-Sivok-Egemen-Ismail-Ernst-Necip-Fernandez-Simao-Q7-Almeida

o yüzden Almeida yerine Mustafa baslar ...

Bjk yenmesini istiyorum ama sikebahce bala gine kazanır malum hakemler çok kolluyor feneri atak yaptırmazlar bjk ye.

normal şartlar altında beşiktaşın yenmesi lazım ama dediğim gibi normal şartlar diyorum. fb nin maç yaptığı zamanda normal şartlar pek mümkün olmuyor. şansa bala, hakemle, elle kolla yine galip gelebilirler

bjk başkanı tüpçü kankasına acıdığı için fenere yatmasından korkuyorum. tıpkı bu haftaya gelene kadar ki anadolu takımlarının yaptıkları gibi, geçen sene de bi bunları yenen TS vardı sanırım, bide bursayla berabere kalmışlardı, Neyse yine aynı şeyler olmazsa bjk rahatlıkla geçer. Zaten derbilerde fbnin şansı bjk'ye tutmazdı normalde, bizimde fenere tutmaz, beşiktaşın ise bize tutmaz.

bjk başkanı tüpçü kankasına acıdığı için fenere yatmasından korkuyorum. tıpkı bu haftaya gelene kadar ki anadolu takımlarının yaptıkları gibi, geçen sene de bi bunları yenen TS vardı sanırım, bide bursayla berabere kalmışlardı, Neyse yine aynı şeyler olmazsa bjk rahatlıkla geçer. Zaten derbilerde fbnin şansı bjk'ye tutmazdı normalde, bizimde fenere tutmaz, beşiktaşın ise bize tutmaz.

Mudur, o resimden daha guzelleri var yaa, orada cok cirkin cikmis bizimki.

Insallah BJK kazanir bu kez.

Kaybederse zaten ølur gider.

Önce bugün maç fazlasıyla yarın da tamaıyla lider olcağız beyler.

besiktas cok rahat alir, fenerde kirmizi var yarin cok buyuk ihtimal! salaklar takimdan 2 golcuyu gonderip bienwenu diye adam getirmisler, semih zaten bitik, dia'da sakat.

her yukselisin bir dususu olur o da bu mac baslar.

fener BANK ASYA YOLCUSU ,bjkde takipler gibi onu ama bjk yensin !

İlk yarıyı beşiktaş önde kapasın göreceğim ben o aykut'u

Galatasaray,Trabzon,Bursa,Ordu,İbb şuan yukarıyı zorlayan takımlar ve hepsi puan kaybetti maçın önemi çok arttı.

Üst Alt