STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor - Fenerbahçe | 18 Ağustos | 21.45

Ne boş konuşuyorsunuz daha maç oynanamamaiş atıp tutuyorsunuz bu kadar basit düşünmeyin sonrada kuş kafalı dıyoruz f5lere farkınız olsun bıraz yenılse de mucadeleye bakın atıp tutmak bedava..

bülent klasik yatar fenere.sonrada konsantre olamadık der.yazık elazığspor taraftarına.

Elazığspor futbolcularına başarılar , TD'leri yatacaktır ama onlar gururları ile oynarlar umarım.

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor - Fenerbahçe | 18 Ağustos | 21.45

Elazig gostermelik 1-0 one gectikten sonra 4-1 falan kaybedecek.

10 yaşındaki çocuklar sizin kadar basit yorum yapmaz

Bülent uygundan banane kardeşim ben de sevmem kişilerle camiaları ayırın takım çıkar topunu oynar kazanır veya kazanmaz mucadeleye bakarım öyle şikeci şerefsiz bir camia değildir benim memleketim olduğu için içimde bir uhdedir Elazığspor fenere kitlerse yarın sevinirim yenılsede gücü belli zaten ama mucadele yoksa soylerım hocaya lafımı ama maç başlamadan önce takımı tovmet altında bırakmam.

aziz iş ilerletti artık rakip maça çıkmayacak şekilde yapıyor ayarlamalarını 850 bin lira nedirki elazığ bu parayı yatıramıyor fb maçında tribün geliri 3 katı eder onu teminat göstererek kredi alamıyomu ?

Sezonun başında yatış olacağına ihtimal vermiyorum, vermek istemiyorum. Dahası ortalık henüz kızışmamışken, Bülent Uygun şike ortaklarını yenip; bakın yendim fener'i, ben şike yapmadım, masumum hikayelerinin zeminini kurabilmek için galibiyete oynayacaktır.

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor - Fenerbahçe | 18 Ağustos | 21.45

Sezonun başında yatış olacağına ihtimal vermiyorum, vermek istemiyorum. Dahası ortalık henüz kızışmamışken, Bülent Uygun şike ortaklarını yenip; bakın yendim fener'i, ben şike yapmadım, masumum hikayelerinin zeminini kurabilmek için galibiyete oynayacaktır.

Bulo bu, basta da olsa, sona da olsa yatar.

bülo çirkefi bakalım ne yapacak fenere karşı. gerçi ne yaparsa yapsın benim için şikecinin önde gidenidir bu değişmez

artık fenere yatamazlar , geçen sene yatar dediğimiz takımların hemen hepsi fenerden puan aldı. O yüzden şike yorumlarını bırakın bence şikeyi yaparsa tff bizzat özel görev verdiği hakemler aracılığı ile yapar.

Artık teknik taktik yazacaksanız sayfa açık kalsın,saçma sapan şike yorumlarıyla sayfayı kirletmeyin illa çok yazmak istiyorsanız temiz kramponlar başlığı altına yazın,adminlere de sesleniyorum bi çaresini bulsunlar sezon boyunca maç topiclerinde şike muhabbetleri yapan insanlarımı okuyacağız maçlarımı tartışacağız şike ile yazmak isteyenlerin adresi açık Temiz Kramponlar Operasyonu

Artık teknik taktik yazacaksanız sayfa açık kalsın,saçma sapan şike yorumlarıyla sayfayı kirletmeyin illa çok yazmak istiyorsanız temiz kramponlar başlığı altına yazın,adminlere de sesleniyorum bi çaresini bulsunlar sezon boyunca maç topiclerinde şike muhabbetleri yapan insanlarımı okuyacağız maçlarımı tartışacağız şike ile yazmak isteyenlerin adresi açık Temiz Kramponlar Operasyonu

Şikeci takımın maç başlığında ne konuşulur ki?

Fenerbahçe'nin kolay kazanacağı bir maç gibi gözüküyor , Elazığ ilk maçtan en azından puan çıkarmak isteyecektir . Fenerbahçe'de moraller biraz bozuk , transferlerin takıma adapte olması bekleniyor ben maçın beraberlikle sonuçlanacağı kanısındayım..

Fenerbahçe'nin kolay kazanacağı bir maç gibi gözüküyor , Elazığ ilk maçtan en azından puan çıkarmak isteyecektir . Fenerbahçe'de moraller biraz bozuk , transferlerin takıma adapte olması bekleniyor ben maçın beraberlikle sonuçlanacağı kanısındayım..

Renktaş uykun daha açılmadı heralde. :)

Üst Alt