STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Fenerbahçe bizim Polat döneminde yıllarca düştüğümüz hataya düşmüş. Hücum hattı iyi ama orta saha leş.

Elazığ'a helal.. Bayağı laf söyledim ama utandırdı beni.. :D

Elazığ'a helal.. Bayağı laf söyledim ama utandırdı beni.. :D

Aslinda antipatik bir tip ve malum olaylar olmasa, cok iyi bir TD bence Bülent Uygun.

Basarisiz oldugu takim yok. Bucaspor´un düstügü sene, puanlarin %90´ini Bülent Uygun toplamisti zaten.

Galibiyet orani yüksek, bir Anadolu TD´sine göre.

Aslinda antipatik bir tip ve malum olaylar olmasa, cok iyi bir TD bence Bülent Uygun.

Basarisiz oldugu takim yok. Bucaspor´un düstügü sene, puanlarin %90´ini Bülent Uygun toplamisti zaten.

Onur ne olursa olsun, memleketimin takımının başına bu karakterde birinin gelmesini sindiremiyorum. Bu sene elazığ'ı fener maçları dışında tutacağımı sanmıyorum.

Bülent Buca'yı batıran, şampiyon kadroyu dağıtıp, yerine 15 transfer yapıp komisyonları cebe indiren kişidir. Şerefsiz...

Bu maçta birşey dikkatimi çekti. Belki de biraz pimpirikliyimdir. Fenerbahçe'nin her korner kullanımında Bülent uygun hep degisiklik yaptı. Dünya üzerinde bir teknik direktör yoktur rakip takım korner kullanırken oyuncu degisikligi yapsın.

Sizler nasıl yorumluyorsunuz?

Bu maçta birşey dikkatimi çekti. Belki de biraz pimpirikliyimdir. Fenerbahçe'nin her korner kullanımında Bülent uygun hep degisiklik yaptı. Dünya üzerinde bir teknik direktör yoktur rakip takım kullanırken oyuncu degisikligi yapsın.

Sizler nasıl yorumluyorsunuz?

Bana sorarsanız Bülent bu maçı kaybetmeye niyetliydi de bunu takıma yansıtmadı, yani ona kalsa kaybedeceklerdi ama oyuncular çıkıp oynadı yani.

Emreden boşalan bir numaralı çirkef kontenjanının bu seneki en büyük adayı TOPuz olarak gözüküyor.

[video=youtube;Ux9yjBq1vww]https://www.youtube.com/watch?v=Ux9yjBq1vww&feature=plcp[/video]

Bu elemanı takip etmek lazım. :asd:

Üst Alt