STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S

ne olcak, gerizekali beyin ozurlu ahmet cakar GS hukmen maglup sayilmali falan demis :)

Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin ama bildiğim kadarıyla teknik heyet oyuncu değiştirirken lisansları 4.hakeme veriyor oda gerekli kontrollerden sonra değiştiriyor aynı anda 2 değişiklik birden yapıldığına göre yani bu değişikliğin sırasını hakem belirlemiş oluyor.Yani bişey çıkmaz diye düşünüyorum

Zamanında Servet i,Sabri yi,Mustafa Sarp ı,Barış Özbek i vs.. eleştiriyordum şimdi Kamil arkadaşın verdiği tepkileri alıyodum...Hep almaya devam edeceğim anlaşılan..Ama görüceksiniz çok değil Şampiyonlar Ligi bir başlasın maçlarımızı izleyin...Sol taraf kevgire dönüyor mu dönmüyor mu...Bu mesajımı da o zaman gelince yüzüne vuracağım Kamil...

tabi ilk maç değerlendirmek yanlış. genel olarak oyuna hızlı başladık bi ara koptuk tekrardan. kasımpaşa ilerdeki siyahilerini iyi kullanırsa deplasmanlarda çok can yakacak gibi gözüküyor. emre takımın en formda oyuncusu bence. umut sınırlarını her zaman ki gibi zorluyor ve çok güçlü bi oyuncu. nihayetinde taşlar yerine oturdugunda farklı anadolu takımları galibiyetleri izleyeceğiz :coffee:

Benim takımda hiç gormek istemediğim bir oyuncu varsa o da Hakan Balta.Ama bu maçtan sonra bile beğenilmeyince insan kuşkulanıyor.

Hem kimseye kuş demedim.Sadece ihtimal olarak soyledim.

Ağız payı falan karıştırmasak daha iyi.

İyi o zman bende aynı düşüncede olmadığım birine aaa kuş olabilir diyim.KEndin bu yazdığına inaıyormusun şimdi:)

Evet ağız payını karıştırmasak daha iyi olur ama insalarada aynı fikirde olmadıkmı hemen olumsuz itamlardada bulunmayalım

Zamanında Servet i,Sabri yi,Mustafa Sarp ı,Barış Özbek i vs.. eleştiriyordum şimdi Kamil arkadaşın verdiği tepkileri alıyodum...Hep almaya devam edeceğim anlaşılan..Ama görüceksiniz çok değil Şampiyonlar Ligi bir başlasın maçlarımızı izleyin...Sol taraf kevgire dönüyor mu dönmüyor mu...Bu mesajımı da o zaman gelince yüzüne vuracağım Kamil...

Temmuz 2011'de üye olmuşsun.Bildiğim kadarı ile M.Sarp ve B.Özbek bizim takimda değillerdi.Diğerleri hemen hemen hiç oynamadı.

Bu eleştirileri ne ara yaptın?Merak ettim:)

Uğur Uzunoğlu eleştirilerimi bu forumda yaptığımı söylemedim,dikkatli okursan...Bu forum dışında başka Galatasaray forumları var değil mi?

haha angutlar hukmen yenilmemiz icin kampanya baslatmis. bunu okuyan EZIKLER

gecen sene 9 puan fark attik.. bu sene duga edinde 20 sayi atmayalim size. bu sene playoff'ta yok.

İyi o zman bende aynı düşüncede olmadığım birine aaa kuş olabilir diyim.KEndin bu yazdığına inaıyormusun şimdi:)

Evet ağız payını karıştırmasak daha iyi olur ama insalarada aynı fikirde olmadıkmı hemen olumsuz itamlardada bulunmayalım

Mümkün olduğunca farklı düşüncelere saygılıyımdır.Burada Fenerbahçelililer de yazabilir.Ama adam ilk defa iyi oynamış ve galip gelinen bir maçtan sonra böyle yazılmasında provakasyon havası sezdim.:)

Forumun sakinlesmesini bekledim yorum yapmak icin. 2. golü atmadigin sürece tehlikedesin. Öyle bir macti yine.

Cok sikintili anlar yasamamiza ragmen zor bir mac oldu. Ilk hafta olmasi, rakibin kapali kutu olmasi da etkendi.

Emre Colak maestro gibiydi. Emre böyle oynasin, yemisim Kaka´yi Maka´yi.

Dany ilk yari 1-2 hata yapmasina ragmen, 2. yari cok iyi oynadi.

Hamit ilk 20 dakika bocaladi, sonra acilmaya basladi.

Umut icin birsey söylemiyorum. Kazma diyenler utansin. 15 golün altinda sezonu yok adamin demistik.

Zamanla oyunumuz daha da gelisecek. Burak´in takima adapte olmasi sart. Umut - Burak ikilisi ideal.

Fatih Terim: Büyüksün. Baska birsey demiyorum. Cok büyüksün. Basbakan olacak adamsin

Ama görüceksiniz çok değil Şampiyonlar Ligi bir başlasın maçlarımızı izleyin...Sol taraf kevgire dönüyor mu dönmüyor mu...

Kevgire dönerse göbek atacakmışsın gibi yazıyorsun, tepki alınca şaşırıyorsun.

Terim önderliğindeki Galatasaray, maç kaybedebilir ama hiçbir maçta kevgire dönmez canım kardeşim, rahat ol.

Ben daha önce de bu maç için puan kaybı olur umarım en azından beraberlik olur demiştim.. Çok şükür yanıldım..

Her maç başlığı açıldığı zaman 4 atarız 5 atarız diyen arkadaşlara ders olmuştur bu maç umarım..

Futbol o arkadaşların hayallerinde ki veya bilgisayarında ki oyunlar gibi oynanmıyor artık bunun farkına varın..

Mümkün olduğunca farklı düşüncelere saygılıyımdır.Burada Fenerbahçelililer de yazabilir.Ama adam ilk defa iyi oynamış ve galip gelinen bir maçtan sonra böyle yazılmasında provakasyon havası sezdim.:)

Hakan Baltayı geçmiştede beğenmiyordum bugünde beğenmedim.Özelliklede sebeplerini yazdım.Özellikle bugün gözüken hakan baltanın iyi gibi oynuyor gibi gözükmesi diyede belirttim.Sen beğenebilirsin ben beğenmeyebilirim bunlar çok doğal.Sonuçta futbol göreceli bir oyun.HErkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil doğal olarak.O yüzden hemen birilerine bir şemsiye takmak doğru değil ;)

Kevgire dönerse göbek atacakmışsın gibi yazıyorsun, tepki alınca şaşırıyorsun.

Terim önderliğindeki Galatasaray, maç kaybedebilir ama hiçbir maçta kevgire dönmez canım kardeşim, rahat ol.

Şu forumda dolu mesaj yazılıyor bir günde.DOğal olarak yanlış anlaşılabilecek şeylerde oluyor.tepki verilmesi çok doğal olacak,forumda kışkırtmaya yol açacak.

Şimdi buluna buluna Hakan Baltanın beğenilmemesi,şampiyonlar liginde bence haklı olarak sol kanadın kevgire dönebileceği ihtimalini dile getiren bir arkadaşın mesajımı bulundu tepki alınacak mesaj olarak.Şahsınıza saygım var abdullah abi ama şu mesajınız arkadaşın üstüne gelen ateşe karşı benzin olmuş

:D:D bidahaki sefere senden izin alacağım söz hakan baltayla ilgili yorum yaparken KAMİLLL

ismimle dalga gececek kadar acizlere cevap vermem ama sen istisnam ol bakalım yorum yaparken benden izin almayacaksın tabı ama ara sıra beynıne kan depolayacaksın daha az saçmalayacaksın sırf artizlik olsun dıye ıyı oynayan adama kotu demeyeceksın

Üst Alt