STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 0-1 Trabzonspor | İlk Yarı

Şuan görünen o ki trabzona 1 defans, 1 ofansif orta saha, 1 de bitirici forvet lazım. Kontratak takımı yapmışlar koca takımı. Sadri kupam kupam diye ağlayacağına ilk önce adam gibi hızlı ve bitirici forvet alması gerekirdi.

anaaa karabükün stadının kale arkası tribünü varmıymış? :D

Stadın, zeminin haline bak arkadaş ya..Şimdi biz Kaka'yı alsak Kaka bu statta mı oynayacak?

ilk yari bitti 0-1.

Karabükspor'un kadrosu cok kötü yahu ofansif anlamda bir varlik gösteremediler, Trabzon bir tane daha atarsa is biter. Trabzon daha iyi tabiki.

Stadın, zeminin haline bak arkadaş ya..Şimdi biz Kaka'yı alsak Kaka bu statta mı oynayacak?

O yüzden Erzurumspor ve Rizespor Süper Ligde olmali dedim.

Yani rezalet diz boyu ya. Ben amatör futbolcu olsam, cikmam o sahaya ya.

Almanya amatör takimlarinin daha güzel statlari ve sahalari var.

TFF artik Süper Lig icin kriterler koymali. Uymayanlar oynayamaz arkadas. Bu kadar basit.

Göz zevki diye birsey var. Bu sahada Barcelona gibi oynasan kimse tinlamaz seni

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 0-1 Trabzonspor | Devre Arası

Böyle zemini olan takıma lisans veren tff sonra ağlamasın ligimizin kalitesini arttırmalıyız diye.Ayrıca oynanan şey futbol muydu ? Sahada uzun top atıp faul yapmaktan başka hiç bir şey yapmayan bir karabük vardı.

Tesadüfen maci izleyen bir yabanci olsam, dalga mi geciyor bunlar deyip kapatirdim ekrani. Lesh

TFF'nin bu stadyumlara artik bir ayar vermesi gerekiyor. Gerekirse TFF kendi cebinden yaptiracak bu stadyumlari ama güzel olacak yahu. Stadlarimizin haline bak.

Üst Alt