STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 0-1 Trabzonspor | Devre Arası

Ulan devre arası insan golü gösterir ya görmeyenler vardır diye. Ne mal bi yayın yapıyor bu Ligtv..

karabük,kasımpaşa,ibb,akhisar gibi takımlar yerine rize,erzurum,urfa,göztepe,adana gibi şehir takımlarını tercih ederim.

Hem stadları iyi hem taraftarları.

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Karabükspor 0-1 Trabzonspor | 2.Y

Bu sene itiraza kesinlikle taviz vermiyor hakemler. İkinci kez hafif itiraza sarı verdi hemen. Burak'ın Melo'nun falan dikkatli olmaları lazım.

karabük,kasımpaşa,ibb,akhisar gibi takımlar yerine rize,erzurum,urfa,göztepe,adana gibi şehir takımlarını tercih ederim.

Hem stadları iyi hem taraftarları.

Katiliyorum, izlerken seyir zevkini de unutmamak lazim. Zemin-Stad-Taraftar acisindan cok kötü takimlar var. Alt liglerde cok daha iyileri var.

karabükün sahaya bak patates eksen soğan biter o derece

2.lik yarışında mı?

Herhalde yani renkdaş, birinci zaten belli :D

Sadri'ye herkes saydırıyor da adamın gücü yetmiyor yapacak da çok fazla bir şeyi yok. Bütün dünyanın şerefsiz olacağını nereden bilsin, UEFA bile nasıl yan çiziyor. Hak ettikleri bir kupa var sonuçta. Trabzon'a nedensiz bir sempatim vardır zaten hep.

gerzek olcan topa dokunmasa kaleye gıtmıycekmıydı o top ?

Katiliyorum, izlerken seyir zevkini de unutmamak lazim. Zemin-Stad-Taraftar acisindan cok kötü takimlar var. Alt liglerde cok daha iyileri var.

Aynen ama bir de şöyle bir acı gerçek var zemin-stad-taraftar açısından çok kötü durumda olan takımlar,o diğer tarftarı stadı olan şehir takımlarından çok daha iyi sonuçlar alıyorlar.Örnek:İBB

Herhalde yani renkdaş, birinci zaten belli :D

Sadri'ye herkes saydırıyor da adamın gücü yetmiyor yapacak da çok fazla bir şeyi yok. Bütün dünyanın şerefsiz olacağını nereden bilsin, UEFA bile nasıl yan çiziyor. Hak ettikleri bir kupa var sonuçta. Trabzon'a nedensiz bir sempatim vardır zaten hep.

Valla Trabzona değil de Sadri Şener'e benim de biraz sempatim var yani zeki bi adam bence ve başkanlar için de en esprilisi ve biraz daha sağduyulu olanı tek hatası burak konusunda bize karşı saçmalamış olması:)

Üst Alt