STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | 2.Y | 4 Kasım

bizde sirasiyla alttaki takimlarla oynayacagiz.9 puan almaliyiz.

mersin (deplasman)

karabük

elazig(deplasman)

kasimpasada metin hoca kalsaydi bjk onuda yenemezdi :D

haftaya bursa sonra antalya var.(bjk icin)

ben 8jk yi rakip olarak görmüyorum tek rakip fenev oda leş ama malum fenev balı diye bir olay söz konusu

Cevap: STSL 12/13 H:10 | Beşiktaş 3-0 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 4 Kasım

Biz Cluj'u yenersek o moralle Mersin'e tarihi fark atarız.Tabii bizim oyuncular cömert davranmazlarsa.Aksi durum olursa Mersin'deki mücadeleden eninde sonunda 3 puan çıkarırız.

bak görün bu mersin haftaya bize nasıl oynayacak.ben anlamadım bize karşı kaplan kesilen takımlar diğerlerine kuzu oluyorlar

Oğuzhanı alsaymışız keşke. Adam aradığımız 10 numara olabilirdi :) Beşiktaşın tek kurtuluşu şu çocuk heralde.

yine sampıyonluk sarkıları söylemeye basladı tinerciler haftaya bursa bunların anasını ağlatır

Mal Telegol'dekiler 3 kuruşluk beşiktaş Mersin'i yendi diye beşiktaş çok iyi yolda falan diye saçmalamaya başladılar.

:D ulan biz kayseri ve ibb ye vurduk rakip kötü diye inim inim inledi medya 8jk bi maç aldıya överken bulutlara çıkarırlar artık

şu forma konusuna değinmek istiyorum beyler erkek adam renkli takım tutmaz felsefesi güderken 8jkliler neden kaç haftadır kırmızı forma giyer anlamak güç :asd:

Üst Alt