STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım

fener bu gece iyiydi. Ama şahsen bende Almanya'daki maç dışında hiç iyi oynadıklarını görmedim bu yıl. Biraz da Spartak maçının 2. yarısı var. Onda da karambol pozisyonları bulmuşlardı işte. O yüzden Taner renktaşa katılıyorum. Biz puan kaybedince bunlar da 40 yılda bir kazanınca başlamayın yine felaket senaryolarına.

Dany yine iyi oyuncu defans oyuncusunun hızlı olması iyidir barış ama ben yiğit'e o kadar para verdiğimize harbi üzüldüm. Adamı gelişsin diye orduya gönderiyoruz. İleri gideceğine geriye gidiyor. Türk futbolcusu çok bencil sanki o golü atsan madalya takacaklar. E gerçi bu basın olduktan sonra oyuncular böyle boş beleş çok gol harcarlar. Yazıklan vallahi yazık. Bu ligden futbolcu falan İSTEMİYORUM. İçinden Messi çıksa da İSTEMİYORUM. Bu kadar net. O parayı scouta yatıralım ama böyle boş adam almayalım. İlla Türk mü alcaz gurbetçi alalım, en azından brlirli bir kültürde oluyorlar.

Mümkünse Türk futbol havasından solumamış olsun please

hızlı olması tabiki önemli tuna ama futbol zekası düşük. hızlı diyoruz ama nduka çok rahat geçti. 30 saniye sonra topu kaptırıyordu adam tutamadı. topla okadar iyi olmamasına ragmen çalım atmaya felan kalkıyor. bizim ilk 11 deki defansımız olamaz. bu ligdende yabancı alınmasına bende karşıyım. ne kaliteli adamlar alınırdı dany ve amrabatada verilen paralarla.

Fener topalanıyor. Ordu gibi, Mersin gibi takımlarda bize bilenir sadece bize oynarlar. Bugün sanki bi şampiyonluk gitmiş kadar kızgın ve üzgünüm niyeyse. Esk fenere çakar evinde, geçen sene tarihi farkı kaçırmıştı Kamara yüzünden. Bizde inşallah Karabük'ü dağıtırz.

Bugün kaleyi gördüğü her yerden vurdu Fenerbahce. Bizim takımda aslında buna yatkın fakat vurmuyoruz nedense. Gecen sene vuruyorduk.

çok iyi şut çekenler var ama onlarda stoch baroni topal felan bizde dağlara taşlara

534124_10152274588035164_1792243680_n.jpg

Şut antremanı gerçekleştirmiş fb pehhh.

alex gittiği zaman fenev biter dedik adamlar yeniden dirildiler

Ya nerede dirildiler?

Kıytırık Akhisar'ı nasıl yendiklerini hepimiz gördük.. Limasol'un ayarı zaten belli, Ordu maçında da Ordu çok kötü, Fener iyi oynamasına rağmen yine maço zora sokmayı başardılar bu 3 rakipten Ordu iyi takım oda Saraçoğlunda oynandı zaten..

2 hafta önce evinde Antalya'ya ezilen başka takımdı sanki

ondan önceki hafta Bursa neleri kaçırarak berabere kaldı..

Es-Es (D)

Marsilya (D)

Gençler

Kayseri (D)

Bu fikstürde göreceğiz dirilişi :yenieek:

Bize karşı çoşan Hasan Kabze bu maçta hiç birşey yapamadı. Yobo belinden su aldı resmen adamın. Bizim stoperler dayaklık kesinlikle..

Bize karşı çoşan Hasan Kabze bu maçta hiç birşey yapamadı. Yobo belinden su aldı resmen adamın. Bizim stoperler dayaklık kesinlikle..

Yobo bizim stoperlerimizin hepsinden iyi ondan su aldı. Boşuna olmuyo bu işler. Bizim millet futbolu izlediğini sanıyor. Dany cok hızlı koşuyo diye iyi stoper oluyor:) Adamda defansif mantalite sıfır ama. Şuan elimizde en iyi stoper semih ama hoca onu oynatmıyor. Mesela mersin macında duran topta nobreyi kim tutuyor? Bu sorunun bi cevabı olmalı yazık yazık.

Sow bu ligin en iyi forveti adamı sahada 5 dk izlesen hemen belli ediyor kendini ayırıyor diğerlerinden. Cunku herşeyi kaliteli adamın. driblingi, sprinti, agresifliği, son vuruşu, gücü. İşte bizim tam boyle bir forvet almamız gerekiyordu. Neyse fener bi dalga oynamıyor aslında patlayacaklar ileriki haftalarda. Dün çok şut atmalarının nedeni ordunun hep rahat bırakmasıydı orta sahayı. Sıkı takımları artık yenemezler goruceksiniz.

Ujfalusi döndüğünde stoper sorunumuz minimize olur. Semih'i oynatmak lazım bu arada.

Ujfalusi bu yaşta bu sakatlıktan sonra ancak Çek Cumhuriyeti'ne döner. Devre arasında acilen bir stoper almamız gerekiyor.

Cris'i yollarız. Sözleşmeli adamı nereye çıkarıyorsun Soner ? Arkadaş kolay mı sanıyorsunuz anlamıyorum. Sözleşmesi biter gider. Bu demek değildir ki stoper gerekmiyor. Hayır alınsın.

Cris'i yollarız. Sözleşmeli adamı nereye çıkarıyorsun Soner ? Arkadaş kolay mı sanıyorsunuz anlamıyorum. Sözleşmesi biter gider. Bu demek değildir ki stoper gerekmiyor. Hayır alınsın.

Neyi tartışıyoruz anlamadım. Ujfalusi'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2013'de bitiyor. Adamın 35 yaşında çapraz bağları kopmuş. Ayağı topa Şubat ayında değecek. Sezon sonu futbolu bırakmayı planlıyor. Bu yaştan ve sakatlıktan sonra 2 ay daha futbol oynamak için form tutacak, dönüp takımı sırtlayacak... Eyvallah.

Neyi tartışıyoruz anlamadım. Ujfalusi'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2013'de bitiyor. Adamın 35 yaşında çapraz bağları kopmuş. Ayağı topa Şubat ayında değecek. Sezon sonu futbolu bırakmayı planlıyor. Bu yaştan ve sakatlıktan sonra 2 ay daha futbol oynamak için form tutacak, dönüp takımı sırtlayacak... Eyvallah.

Ne yazdığımı okumadan yorum yapıyorsun.

Aykut ligin bug'ini bulmus sanirim ,sut bombardimani vardi

hem de hikayeden sutlar degil , golluk

Üst Alt