STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım

bekir messi gibiydi çalım çalım çalım.. dudak bükmekten dudağım acıdı çok garip(!)

Amrabatı belki ruslara zarar etmeden kakalarız la hemi yapabilsek keşke.

İşte bizde dedik ki, bir adam alın böyle takımdan hiçbir şey olmayacağı maçlarda çıkıp yeteneğiyle gol atsın. Çalım atan, kafa vuran bir adam.

Alınmadı.

gheorghe-hagi_3926.jpg

Çalım atacak,30-40 metreden vuracak bir adam lazım.Kapanan takımları açmanın en iyi yolu uzaktan şut çekmek.

Amrabatı belki ruslara zarar etmeden kakalarız la hemi yapabilsek keşke.

tuna adam bizde oynayamıyor hangi enayi alır bu adamı. biraz belki iş yaparsa ozaman almaya kalkarlar. yedekte olsa gene razıyımda. yerine adam almazlar diye korkkuyorum.

tuna adam bizde oynayamıyor hangi enayi alır bu adamı. biraz belki iş yaparsa ozaman almaya kalkarlar. yedekte olsa gene razıyımda. yerine adam almazlar diye korkkuyorum.

Ne bilim fener nasıl kakaladıysa moskovaya bizde kakalarız belki. Sonuçta hızlı adam ve rusyada iş yapar bizil ligde hele hele bizde iş yapması imkansız. Manchester maçında biraz kıpırdasada dervre arası satsak :D

Telegol'dekiler feneri yalamaya başlamış, mal Gökmen de çok iyi fener falan diyor..

Sow ligi resmen domine ediyor..

Baroni-topal-meireles gibi üç defansif adam oynamasına rağmen dur durak bilmedi gollerinde..

Fener yıllar sonra forvetini buldu .. sakatlık belası sow'u bulmazsa duracağa benzemiyor..

Baroni-topal-meireles gibi üç defansif adam oynamasına rağmen dur durak bilmedi gollerinde..

Fener yıllar sonra forvetini buldu .. sakatlık belası sow'u bulmazsa duracağa benzemiyor..

2-3 hafta içinde sakatlanır. Devre arasına kadar yatar.

Bizim Avrupa'daki gidişatımız şampiyonu belirleyecek bence. Erken elenirsek şampiyonluğu alırız. Devam edersek bunların şansı olabilir.

Ne bilim fener nasıl kakaladıysa moskovaya bizde kakalarız belki. Sonuçta hızlı adam ve rusyada iş yapar bizil ligde hele hele bizde iş yapması imkansız. Manchester maçında biraz kıpırdasada dervre arası satsak :D

tuna herkes biz degilki sırf hızlı diye transfer yapsın. yigit mesela maç 1-0 yandaki bomboş adama topu atacagına kaleciye attı topu. bu kadar düşük zekada bir adam. biz bunu sırf hızlı diye transfer ettik 2.5 milyon euroya. dany de sırf hızlı dye alındı. ulan sanki 3000 metre koşu yarışmasına sokacaz bunları. ben beyni olan adam istiyorum.

Ergün abi ne domine etmesi yahu 9 maçta 4 gol atmış adam ve o kadar boş beni bıraksalar bugün gol kırallığını söküp almıştım.

Bence bizim forvetleri alkışlamamız lazım o kadar katı defans yapan takımların içerisinde biri 9 gol atmış diğeri 6 gol 4 asistle oynuyorsa. Boş kaldıklarında neler yapabileceğini tahmin edebiliyoruz. Burak geçen sene ki gibi boş alan bulsun bu sene 40 gol atar iddalıyım. Maçası yiyen takım açık oynasın. Öyle birine defans yapayım diğerine açık oynayayım(hatta yenilmek için oynayayım) diyemezsin.

tuna herkes biz degilki sırf hızlı diye transfer yapsın. yigit mesela maç 1-0 yandaki bomboş adama topu atacagına kaleciye attı topu. bu kadar düşük zekada bir adam. biz bunu sırf hızlı diye transfer ettik 2.5 milyon euroya. dany de sırf hızlı dye alındı. ulan sanki 3000 metre koşu yarışmasına sokacaz bunları. ben beyni olan adam istiyorum.

Dany yine iyi oyuncu defans oyuncusunun hızlı olması iyidir barış ama ben yiğit'e o kadar para verdiğimize harbi üzüldüm. Adamı gelişsin diye orduya gönderiyoruz. İleri gideceğine geriye gidiyor. Türk futbolcusu çok bencil sanki o golü atsan madalya takacaklar. E gerçi bu basın olduktan sonra oyuncular böyle boş beleş çok gol harcarlar. Yazıklan vallahi yazık. Bu ligden futbolcu falan İSTEMİYORUM. İçinden Messi çıksa da İSTEMİYORUM. Bu kadar net. O parayı scouta yatıralım ama böyle boş adam almayalım. İlla Türk mü alcaz gurbetçi alalım, en azından brlirli bir kültürde oluyorlar.

Mümkünse Türk futbol havasından solumamış olsun please

fenerin bütün maçlarını izledim.

sarı kırmızı gözlüklerimi çıkarıp öyle yazıyorum.

almanyadaki mönchengladbach maçı dışında fenerin top oynadığını görmedim.

ama maç sonu bakıyorum herkes fener şöyle fener böyle diye pohpohluyor.

çok enteresan

şu ligde ne oynadığını bilen, ne oynadığı belli olan tek takım biziz.

tek üzüntüm puan kredimizi saçma sapan maçlarda harcıyor olmamız.

Dany yine iyi oyuncu defans oyuncusunun hızlı olması iyidir barış ama ben yiğit'e o kadar para verdiğimize harbi üzüldüm. Adamı gelişsin diye orduya gönderiyoruz. İleri gideceğine geriye gidiyor. Türk futbolcusu çok bencil sanki o golü atsan madalya takacaklar. E gerçi bu basın olduktan sonra oyuncular böyle boş beleş çok gol harcarlar. Yazıklan vallahi yazık. Bu ligden futbolcu falan İSTEMİYORUM. İçinden Messi çıksa da İSTEMİYORUM. Bu kadar net. O parayı scouta yatıralım ama böyle boş adam almayalım. İlla Türk mü alcaz gurbetçi alalım, en azından brlirli bir kültürde oluyorlar.

Mümkünse Türk futbol havasından solumamış olsun please

Hocam Dany de iyi değil hızlı evet fakat defansif özellikleri sıfır,ne pozisyon bilgisi var ne oyun zekası ne kademesi.Üstüne üstlük laubali oynuyor,saçma sapan hareketlerde bulunuyor.

fenerin bütün maçlarını izledim.

sarı kırmızı gözlüklerimi çıkarıp öyle yazıyorum.

almanyadaki mönchengladbach maçı dışında fenerin top oynadığını görmedim.

ama maç sonu bakıyorum herkes fener şöyle fener böyle diye pohpohluyor.

çok enteresan

şu ligde ne oynadığını bilen, ne oynadığı belli olan tek takım biziz.

tek üzüntüm puan kredimizi saçma sapan maçlarda harcıyor olmamız.
fener bu sene sürekli şut çekiyo,anadolu takımları da savunmada sowu marke etmeyi öğrenemedi.sowa top gelmemesi gerektiğini algılayamadı hala.bunun dışında yine bala qote götüryolar ligi.

valla adamlar son 5 dk hariç gayet güzel oynadı, biz böyle puanları saçmaya devam edersek adamları iyice havaya sokarız. eğer biz mersini yenseydik emin olun fener bu şekilde oynayamazdı

Ergün abi ne domine etmesi yahu 9 maçta 4 gol atmış adam ve o kadar boş beni bıraksalar bugün gol kırallığını söküp almıştım.

Bence bizim forvetleri alkışlamamız lazım o kadar katı defans yapan takımların içerisinde biri 9 gol atmış diğeri 6 gol 4 asistle oynuyorsa. Boş kaldıklarında neler yapabileceğini tahmin edebiliyoruz. Burak geçen sene ki gibi boş alan bulsun bu sene 40 gol atar iddalıyım. Maçası yiyen takım açık oynasın. Öyle birine defans yapayım diğerine açık oynayayım(hatta yenilmek için oynayayım) diyemezsin.

Tunacığım ben Burak kötü demedim ( Burak'ı tek konuda eleştiriyorum top tutamıyor 2-3 saniye içerisnde hemen kaybediyor ) , Sow arkasındaki bir alay kazmaya rağmen gayet iyi.. adam ekmeğini taştan çıkartıyor bunu görmemek için kör olmak gerek....

Üst Alt