STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y - Galatasaray | 17.00 | 11 Kasım

nurullah saglam ın aklı real madrid te o yüzden rahat alırız.:trollface:

Cevap: Re: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y - Galatasaray | 17.00 | 11 Kasım

Emre topu alıp etrafında 360 derece dönüp sonra 4 kişinin arasına dalıyor. Kulağı çekilmedikçe kadroda onunda işi olmamalı.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

o dönme sayesinde dün bircok kez rakip savunmanin felegini sasirdi oyunu ters yöne cevirerek bence oynamasi lazim

ha biraz abartiyor bu hareketi oda dogru :)

hem gelisime acik olan oyuncular oynadikca gelisir ben olsam hamitin yerine amrabati chrisin yerinede semihi oynatirdim

Re: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y - Galatasaray | 17.00 | 11 Kasım

o dönme sayesinde dün bircok kez rakip savunmanin felegini sasirdi oyunu ters yöne cevirerek bence oynamasi lazim

ha biraz abartiyor bu hareketi oda dogru :)

hem gelisime acik olan oyuncular oynadikca gelisir ben olsam hamitin yerine amrabati chrisin yerinede semihi oynatirdim

Tamam ama benim demek istediğim şu tam olarak. Emre bunu alışkanlık haline getirdi. Bu yüzden atağa çıktığımızda kafasını yere gömüyor 3 kişiyle top kapmaca oynuyor ve boşta olanı görmüyor.

rotasyon sınyalı verdı hoca bence hakan balta semıh amrabat melo 11 cıkar rıera crıs hamıt falan dınlenebılır

Cevap: Re: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y - Galatasaray | 17.00 | 11 Kasım

Tamam ama benim demek istediğim şu tam olarak. Emre bunu alışkanlık haline getirdi. Bu yüzden atağa çıktığımızda kafasını yere gömüyor 3 kişiyle top kapmaca oynuyor ve boşta olanı görmüyor.

oynadikca zamanla buda düzelir

imparatorda görüyordur bunlari :)

yahu güzel bir avrupa galibiyeti aldık diye sankı savaştan gelmiş gibi her ouncuyu dinlendiriyorsunuz adamlar bu kadar maç yapmak için onlarca para alıyorlar zaten.

soyle bir kadroyla ciksak bu sefer nasil olur sizce

Muslera

Eboue Semih Danny Riera

Selcuk Yekta

Hamit Emre

Amrabar

Burak

Malum umutun formsuz hali, ve amrabati serbest oynatmak bence cok dehset olur gibi geliyor

Besiktas bile fark atti bunlara, aliriz 3 puani gideriz.

genelde avrupa maçlarından sonra liglerde surekli puan kaybı olur ingintere, italya,ispanya, liglerinde bu hafta bakın avrupa kupası oynayan takımların yuzde 90 Sanı puan kaybedecek, umarım piyango bize vurmaz.

En kötü Cluj maçı rahatlığında geçecek bir maç olacakmış gibime geliyor.

Takımda gevşeme döt kalkma durumları olmaz ise alırız. Ciddiyet ve konsatrasyondan uzaklaşmadan manu maçına kadar hem sakat hemde puan olarak eksiksiz gitmeliyiz.

Mersin tabiki ciddiye alinmasi gereken bir takim, ancak cok da güclü olduklarini düsünmüyorum.

Durumlari da ortada. Gercekten Cluj macina benzeyebilir.

Tabi yorgunluk olur mu, rotasyon yapilir mi, o oyuncular takima ne verir görecegiz

yapmamız gereken şey aynı ibb maçındaki gibi oynamak.

mersin yanılmıyorsam topla oynama yüzdesi olarak ligin ilk üçünde. topla oynamayı seven ama ani baskılar sonucu çok kolay top kaybedip, pozisyon veren bi takım.

öne geçip kontra oynarsak ibb maçındaki gibi, rahat bi maç olur.

Samet Aybaba dogru özetlemisti Mersin macini:" Baski yapan takimlara karsi cok hata yapiyor Mersin" dedi.

Eger agir sacmalamazsak, bize direnebileceklerini sanmiyorum

fazla uçmanın manası yok. altı üstü vasat bir romen takımını yendik. ezikler gibi köy takımlarını yenip burda hava atmak bize yakışmıyor. mersin maçını ciddiye almak zorundayız ve konsantre olmalıyız, özellikle rakiplerimiz deplasman maçlarımız için puan kaybı beklentisinde, bunların umutlarını boşa çıkarmak futbolcularımızın elinde

Üst Alt