STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | 2.Y | 17 Kasım

Devre arasında stada gelen telefon istatistiklerini Telekomun açıklamasını bekliyoruz.:) Hiç olmadığı kadar fazlaydı kesin:b5:

Kimse anlamıyor sanırım bizim gol atma problemimiz yok her maç gol atıyoruz zaten öyle yada böyle gol oluyor Umut, Burak hemen hemen her maç atıyor.. Ama her maç gol de yiyoruz.. Hala forvet diyorsunuz bu takıma defans lazım defansssss

Hala ve hala şu yorumları yapıyorsunuz ya gerçekten pes.

beı anlamadğm aykut neden 1 saniyede olsa selçuğu oyuna alıyor yoksa maç oyama bonusunumu kırısıyorlar :D

biz es es'e bu kadar pozisyon verseydik 5 yemiştik işte artık fenev balımı dersiniz ne dersiniz

Fener'in kadrosu buna uygun değil çünkü.Aksine Fener'in kadrosu bizim oyun düzenine daha uygun.Bizim kadromuz da onların oyun düzenine uygun.

Fener bizim oyun düzeninde olsun bu maçta rakiplerinin bulduğu pozisyonun 3 katını vermezlerse futbol bilmiyorum. Fener takım falan değil kimse anlatmasın masal.

Bakınn bir gerçek var ki fenere karşı rakipler ile bize karşı oynayanlar arasında dünyalar kadar fark var. Rakiplerin bize karşı bulduğu pozisyonların daha fazlasını fenere karşı buluyorlar ama ne tesadüftür ki şutlar hep tellonun şutu gibi cılız ve yerden. Hafif yerden kaldıran adam her türlü volkana atar ama atmak isteyen atar. Tello kötü futbolcu mu? Hayır teknik, frikik atan adam orada topa nasıl vurulacağını bilmiyor mu şimdi. Allah Allah telloyu geçtim fenere karşı olanlar hep aynı ne büyük tesadüf.

fener her sene ballı degilmi. ozaman hersene şampiyon olması lazım. herşeyi bala baglamakta saçmalık. sen kız gibi vurursan topa tabi gol olmaz. bize çoşuyor şerefsizler. şansı fazla olabilir.

Fener sadece bize karşı şanslı biraz.Fener genelde şanssız bir takım aksine.Çok değil timsah yürüyüşü maçında 10-20 tane %100 golleri kaçtı adamların.

Fener sadece bize karşı şanslı biraz.Fener genelde şanssız bir takım aksine.Çok değil timsah yürüyüşü maçında 10-20 tane %100 golleri kaçtı adamların.

kaçsın o kadar.ankaragücü maçında kaleci serkanı satın alırlarken iyiydi.o sene de şike yaptılar.bedelini ödediler.

Fener bizim oyun düzeninde olsun bu maçta rakiplerinin bulduğu pozisyonun 3 katını vermezlerse futbol bilmiyorum. Fener takım falan değil kimse anlatmasın masal.

Bakınn bir gerçek var ki fenere karşı rakipler ile bize karşı oynayanlar arasında dünyalar kadar fark var. Rakiplerin bize karşı bulduğu pozisyonların daha fazlasını fenere karşı buluyorlar ama ne tesadüftür ki şutlar hep tellonun şutu gibi cılız ve yerden. Hafif yerden kaldıran adam her türlü volkana atar ama atmak isteyen atar. Tello kötü futbolcu mu? Hayır teknik, frikik atan adam orada topa nasıl vurulacağını bilmiyor mu şimdi. Allah Allah telloyu geçtim fenere karşı olanlar hep aynı ne büyük tesadüf.

Bizim oyun düzenimiz oyunu iyice rakip sahaya yıkmak,alanı daraltmak değil mi?Fener'de bunu yapacak adam çok.Sow,Kuyt,Stoch vs.

Fener bizden bile kötü beyler, bukadar pozisyon verip de 10 kisi olup puan alan dünyada bir Fener vardir sadece.

bu arada sow kaliteli forvet ama şu attığı estetik gollerden ötürü de ayrı bi beğeni topluyo.yoksa ben 2008 sezonunda nondanın verdiği katkıyı verecek nonda tarzında bi forvet istiyorum.nonda topu alıp giderdi bi de..nonda o yüzden çok farklı.

Kimse anlamıyor sanırım bizim gol atma problemimiz yok her maç gol atıyoruz zaten öyle yada böyle gol oluyor Umut, Burak hemen hemen her maç atıyor.. Ama her maç gol de yiyoruz.. Hala forvet diyorsunuz bu takıma defans lazım defansssss

iste tek gol atmakla olmuyor umut ileride ayaginda top tutamiyor burak desen oda fazla tutamiyor bu yüzden her öne verdigimiz toplar geri dönüyor umut la burak iyi kullanamdigi icin 2 yari elmander girdi biraz topu ayaginda tutdugu zaman ve topu faydali kullandigi zaman görüyorsun ,ama bizim bence en cok ihtiyacimiz olan pozisyonlar solbek ve defans forvet ve bir tanede orta sahaya adam eksiltebilen bir futbolcu tabiki bunlar hepsi alinmaz ama acilen defansa adam lazim

Geçenlerde uçakta giderken bu sene şampiyon kim olur filan diye düşünürken bu manzarayla karşılaştım hemen fotoğrafını çektim.

g0qxz.jpg

Kapalı futboldan kastım oyunu soğutma olayı, defansa çekilme değil.. Zaten bizim takımı istesen de defansa çekemezsin..

o sezon o noktaya zaten top oynamadan geldiler. şike ve balla son maça kadar getirdiler, ama nedense son maçlarda o balları tutmuyor bunada ilahi adalet diyoruz:yenieek:

Üst Alt