STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-5 Beşiktaş | Maç Sonucu | 18 Kasım - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-5 Beşiktaş | Maç Sonucu | 18 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-5 Beşiktaş | M.S | 18 Kasım

yazık leş oynadığımız ligde hala lideriz bana ayrı bir kokuyor daha 12 haftadan şampiyonluğu garantilemek vardı (manevi) olarak

Cevap: STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-4 Beşiktaş | 2.Y | 18 Kasım

oha ligin en iyi topunu oynuyorlarmısmıs lan bu 2 takım ligin e kötü 5 takımı arasında ne oynadıkları belli deil düzgün oynayan her takım bızım gibi antalyayı 4 lük 5 lik eder

Etti :yenieek: BJK'nin hücum gücüne laf eder çarpılır.. Antalya içinde en kötü 5 takımı diyen çarpılır adam akıllı bilinçli oynayan takımlardan biri Antalya.. Şuursuzca oynayan bjk..

Cevap: STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-4 Beşiktaş | 2.Y | 18 Kasım

Fener seneye 20 M Euro verip Fernandesi almazsa hiç bişe bilmiyorum

keske liderlik gitseydi,bizim andavallar hala lideriz diye umursamıyor bazı seyleri

bjk ye kapanmıyor rakipler ondan bu adar çok gol atıyorlar bize deli gibi kapanıyorlar ona rağmen bizde çok iyi gol atıyoruz haksızlık etmeyin takımınıza

fikret para diye yanıyor fener alir fernandesi kesin veya başka bir takıma satılır sanmıyorum duracagını

Maç güzeldi yalnız şike mike diyenler geçin ortada bir halı saha maçı vardı ya :D Orta alan yok alınan top atak oldu.. :D

Üst Alt