STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-5 Beşiktaş | Maç Sonucu | 18 Kasım - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-5 Beşiktaş | Maç Sonucu | 18 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | MP Antalyaspor 3-5 Beşiktaş | M.S | 18 Kasım

12.numara yine timsaha gelmiş
biggrin.gif

A8AY_oFCYAA2T6t.jpg:large

Şu beşiktaşlı orta saha oyuncularının yaptığı paslaşmayı 1-2 maç hariç biim maçların hiç birinde göremedim

Fernandes-oğuzhan-necip ve bence kazma olan olcay mayak üçgenler kuruyorlar sahada

Tebrik etmekten başka bir şey gelmiyor elimden

Azmin ve çalışmanın elinden hiçbir şey kurtulmaz.

Şu bir gerçek ki beyler maddi imkansızlıklar takımları kenetliyor..

Beşiktaş şuanda hiç olmadığı kadar ''takım''..

Bu tür olumsuzluklar insanları birleştirir..

Bu sene Beşiktaş şampiyon olabilir çünkü hiçbir takımda olmayan hırs ve istekleri var..

Tıp kı geçen sene tekmeye kafa sokan Galatasaray'sa..

Bu sene Beşiktaş en iyi takım oyununu oynuyor inanın zevk alıyorum Beşiktaş maçlarından..

Bir etkende Beşiktaş'ın avrupada olmayışı ve tutunacağı tek yerin lig olması..

Ne olursa olsun herşey para demek değildir..

Kutluyorum Beşiktaş takımını..

nesi takım yahu. 10 tane pozisyon verip 8 pozisyona giren takıma ben iyi demem kusura bakmayın. tamam hoş güzel maçlar oluyorda sen git birde beşiktaş forumlarına bak herifler böyle defansmı olur diye bagırıp küfür ediyorlar.

bjknin hücum hattı devamlı arayış içinde ve hızlı oynamaya çalışıyorlar, sağlam savunmalar geçit vermez ve bjk'yi al aşağı eder..

Biz de geçen sene hızlı paslaşan oyun içinde sürekli gol arayan bir takımdık, şimdi ezbere oynayıp nasıl olsa gol atıyoruz havasındayız.

Bu ligde tek rakibimiz fb..Ordu, Paşa, Antalya, bjk gibi takımlar dönem dönem parlar ama sezonun sonunu getiremezler.

Lig uzun maraton, kadron geniş ve kaliteli olmalı..

Beşiktaş takım olmuş arkadaş. Adamlar takım için oynuyorlar tamamen, başka hçibir düşünceleri yok. Birde farklılık yapacağım, ilginçlik olsun diye aptalca yerlere pas vermiyorlar. En basit şekilde oynuyorlar. BJK basit oynamayı öğrenmiş. Topu döndürüp döndürüp saçmalamıyorlar, ileriye gidene kadaar takk tak nerede boş ve uygun adam varsa. Tebrik etmek lazım.

Sanki maçı sattı Antalya maçı izlemediğin her halinden belli..

Izlemedim, ama Sifoyla birlikte bizi herzaman okadar zorlayip, Besiktasa karsi onca macta 1 puan bile alamamak biraz düsündürüyor insani.

Bugünkü durumlari Liderlige oynamakti, belki onun icin gercekten galib gelmek istediler. Birsey diyemem.

nesi takım yahu. 10 tane pozisyon verip 8 pozisyona giren takıma ben iyi demem kusura bakmayın. tamam hoş güzel maçlar oluyorda sen git birde beşiktaş forumlarına bak herifler böyle defansmı olur diye bagırıp küfür ediyorlar.

Valla şuanda bütün Beşiktaşlı arkadaşlar herşeyden memnun takımdan da memnun..

Bilmiyorum üzülen Beşiktaşlı ya da sinirlenen yoktur sanırım..

Izlemedim, ama Sifoyla birlikte bizi herzaman okadar zorlayip, Besiktasa karsi onca macta 1 puan bile alamamak biraz düsündürüyor insani.

Bugünkü durumlari Liderlige oynamakti, belki onun icin gercekten galib gelmek istediler. Birsey diyemem.

Antalya'nın kaçırdığı bir çok pozisyon var yani ben bu tür safsatalara inanmıyorum ya adam delirdi kenarda..

:D

7

barış biz karabük karşısında 1 tane pozisyona girdik,10 tane pozisyon verdik.

Adamlar istedikleri an pozisyona girermişçesine oynuyorlar

Biz ise son 4-5 maçtır adam akıllı pozisyona giremiyoruz lig maçlarında

Gecen sezon 14. Hafta feneve bi koyduk, koyuş o koyuş hala lideriz :))))

la bu kopyala yapıştır yaptığımızda boldu nasıl kaldırıyoruz kalkmıyor ondan sonra uyarı geliyor

7

barış biz karabük karşısında 1 tane pozisyona girdik,10 tane pozisyon verdik.

Adamlar istedikleri an pozisyona girermişçesine oynuyorlar

Biz ise son 4-5 maçtır adam akıllı pozisyona giremiyoruz lig maçlarında

biz karabük maçında kötü bile oynamadık ama o maç istisna onur. beşiktaş birde rahat takım. karşısıındaki takımda önlem almadan oynuyor. halı saha maçı gibi maç oldu. hücum anlamında bakarsak olaya evet beşiktaş bizden daha organize ama ben genel olarak bakıyorum. bizim sorunumuz bireysel bence. bazı oyuncular bizim takımda oynayamayacak çapta. özellikle cris dany hakan balta. birde kötü oynayan eboue çıkınca ölü meloyu sayarsak karabükün bize öyle oynaması normal. engin elmander semih yekta bekede riera geçsn takımın çehresi degişir. ivme yakalarız. rierayı çok begendigimden degil balta denen adamdan kurtulmak için kadroya alıyorum:trollface:

ligde en yavaş paslaşan takımız , doğru düzgün pozisyona giremiyoruz .. ya bireysel ya da duran toplar goller atıyoruz , ligde en kolay gol yiyen takımlardan biriyiz

durum bu haldeyken hala lider olmak süper :D

artık bişeyler değişmeli takımda , ya sistem ya oyuncular yoksa liderlik 2 haftaya elden gidecek

Bizim defansta berbat ötesi. Stoperimiz yok en basitinden. Adamlarda stoper var ancak takim savunmasi kötü.

Bjk takım olmuşmudur olmamışmıdır orasını bilmem ama oynadığı her maç zevkli geçiyor.

Fernandes ve 1,2 oyuncusu fark yaratıyor, forvetleride aldıkları pasları gol yaparsa başarılı olurlar.

Bizim takımda bir Fernandes ve Sow yok maalesef...

Üst Alt