STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 2-2 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 19 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 2-2 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 19 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 0-1 İstanbul B.Ş.B | 1.Y | 19 Ocak

Ben Beşiktaş'ın yeneceğini düşünüyorum, A.Avcı'nın takımı olsaydı hiç süphe etmezdim fakat adam gitti gideli sıradan bir takım hüviyetini aldı İBB. Tabii şuan maçı izlemeden yorum yapıyorum :yenieek:

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 1-1 İstanbul B.Ş.B | 1.Y | 19 Ocak

Ya her seferinde uyduruk duran toptan gol buluyor sefiller, buna ayar oluyorum, biz korner atmasini bile bilmiyoruz..

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 0-1 İstanbul B.Ş.B | 1.Y | 19 Ocak

ulan bizimkiler kornerlerde ön direği geçiremiyor bu kargalar kaç tane gol attı kornerden yuh ya

oguzhanın hyaptıgı orta güzeldi. birde bizim ortalara bakıyorum. bitiyorum. kornerlerde bizdende şöyle ortalar gelse artık. bizim ortalar bel hizasında ve hep ön direge gidiyor. şaka gibi. hiç çalışmıyorlarmı nedir anlamıyorum. mesela dün selçuk 2 tane güzel top kessede onada dokunamadılar.

Bizim maçlar bu sene hiç böyle hareketli geçmiyor valla. Beşiktaş da kırmızı giymeye devam ediyor, ne ayak anlamadım.

yensınlerde gıtsın su lıderlık yoksa bızımkılerın aklı basına gelmeyecek

Bu maçta şu ana kadar atılan 2 golü bizim takım atamaz.

İBB'nin golünde hızlı çıkışta Visca hemen rakibinden sıyrılıp topu tehlike bölgesine getirdi. Bunu yapacak oyuncu bizde yok

Beşiktaş'ın golünde ise korner tehlikeli bölgeye kullanıldı. Bunu zaten hiç yapamıyoruz. Genelde ön direğe zor ulaşıyor bizimkilerin attığı kornerler.

Webo'nun iyi peformansi ligimizin kalitesizliginin baska bir örnegi. Adam Ispanya'da oynarken siradan bir forvetti. Kötü bir forvet degil ama bizim ülkede forvet yetersizligi oldugu icin worldclass forvetmis gibi görüntü veriyor.

Bu maçta şu ana kadar atılan 2 golü bizim takım atamaz.

Belediye'nin golünde hızlı çıkışta Visca hemen rakibinden sıyrılıp topu tehlike bölgesine getirdi. Bunu yapacak oyuncu bizde yok

Beşiktaş'ın golünde ise korner tehlikeli bölgeye kullanıldı. Bunu zaten hiç yapamıyoruz. Genelde ön direğe zor ulaşıyor bizimkilerin attığı kornerler.

Özellikle o boyu kısa arkadaş var ya adını bile yazmak istemediğim her kornerin başına geçişi beni biitiriyor.

Webo ispanya'da herzaman belirli bir gol yüzdesini buluyordu, 7-8 gol atiyordu her zaman. Süper Lig'de ise gecen sezon 11 gol atmisti, bu sezon simdiden 9 golü var. 15'i rahat görür gibi.

Üst Alt