STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 2-2 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 19 Ocak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 2-2 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 19 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 1-1 İstanbul B.Ş.B | 1.Y | 19 Ocak

Belediye'de ne kadar gereksiz topçu var

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 1-1 İstanbul B.Ş.B | D.A | 19 Ocak

o dünkü urugaylıyı takip edecem. bakalım 1 tane daha böyle güzel gol atıyormu. daha dogrusu gol atıcakmı:D

oguzhan'la ayni takimda oyndaim desem kimse inanmaz demi la bana. :sad007:

maasallah kendisine, cok guzel oynuyo. yalniz onumuzdeki transfer doneminde gitmeyi dusunuyor besiktas'tan. besiktasli felanda degil zaten, trabzonlular ailece. ailesini gram sevmem, ama kendisi iyi cocuktur.

şu belediyenin sağbeki ne kadar boş bir oyuncu ya

maasallah kendisine, cok guzel oynuyo. yalniz onumuzdeki transfer doneminde gitmeyi dusunuyor besiktas'tan. besiktasli felanda degil zaten, trabzonlular ailece. ailesini gram sevmem, ama kendisi iyi cocuktur.

niye :asd:

Nede olsa Carvalhal'in transferi, adam portekizli, muhtemelen akraba-arkadas durumu varsa o yüzden aldirmis olabilir. 1 Milyon bonservis ödemisler adama üstüne.

hadi diğer maçlarda denk geldikçe gülüp eğleniyorum izlerken de fener ve bjk maçlarında kanser ediyor beni. ahaha 1m Euro bu adame vermişler demek :D

pislikler bi doner fabrikasi acmak icin, akrabalarindan para istemislerdi (borc) sonra oguzhan iste arsenal'a transfer olunca, bunlarda ailece london'a gitti baya uzun sureligine, ortaliktan kayboldular yani. kendilerine verilen borcu 'unutmuslar' ve hala geri vermemisler, birsuru paralari olmasina ragmen.

borcu onlara verende benim akrabam oluyo, onlarda trabzonlu. ama oguzhan'in bunlarla alakasi yok tabii.

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 1-1 İstanbul B.Ş.B | 2.Y | 19 Ocak

Biz kötüyüz..ama rakipler de kötü.

Lider olarak bitirleim bu hafta sonunu :D

Devam ediyor musun futbola

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Beşiktaş 2-1 İstanbul B.Ş.B | 2.Y | 19 Ocak

adamlar leş kadroyla inanıyor

biz şu halimizle birbirimizi yiyoruz helal olsun

Üst Alt