STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos

Biri emek hırsızımı dedi

images

Mevcut tüm takımlar için söyleyebilirsin bunu çok çok iyi başlayan bir tane takım yokki. Real Madrid, Manu, Man City, PSG, hatta Barça bile zor kazandı.

Anlamıyorsun ki. Takım zaten iyi durumda ama forvet oyuncularımızın hücum gücü yüksek fakat beceriksizler. Üç maç oynadık ve her maç aynı filmi izledik. Pozisyon zengiliği var ama gol atamıyoruz.

Hakan Balta tarih yazdı.Sağ ayağı ile topa vurup sol ayağına çarptıran ilk oyuncudur.Bu hareketi yapmak çok zordur ama Hakan başardı.

hakan balta iyidir. yılda 1 kere falan böyle hatalar yapıyo malesef. o pozisyonda topu taca atacak şekilde vuruş yapsa sıkıntı olmazdı ama dikkat edersen topu içeriye doğru çevirmeye çalıştı. o yüzden sıkıntı oldu.

yabancı sınırlamasının olduğu bi yerde hakan balta her zaman iyidir.

Ne beklediginize bagli. Ne bekliyorsunuz Sampiyonlar Liginden? Medyanin oyununa gelip yari final mi beklliyorsunuz?

Gecen sezon Bayern München´den kat kat güclü olan Dortmund, sonuncu olup elendi.

En önemlisi kura sansidir ilk önce. Takimlari gördükten sonra yorum yapabiliriz.

Denk bir gruba düsersek, gruptan cikmak cok büyük basari benim icin.

CL´de basarili olmak icin iyi takim kurmak yetmez.

Evet, ben de soruyorum. Real Madrid bu sene cl'de ne yapar? Getafe'ye yenildiler ya sezonun başında malumunuz.. :ayatollah:

Yahu banane Real'^den. Şikebahçe-Kasımpaşa-Beşiktaş maçlarında gördük ki bu takımda Elmander-Umut aynı anda oynadığı sürece kolay maç yok bize. Burak'a bel bağladık. Burak'ın 90 dakikalık performansını görmeden ciddi bir yorum yapmaktan kaçınıyorum zaten

Anlamıyorsun ki. Takım zaten iyi durumda ama forvet oyuncularımızın hücum gücü yüksek fakat beceriksizler. Üç maç oynadık ve her maç aynı filmi izledik. Pozisyon zengiliği var ama gol atamıyoruz.

Kötü dediğin forvetler yine gol atıyor anlamadığın nokta bir türlü oyunda öne geçememiz. Forvetlerin beceriksizliği de buna katabilirsin evet ama sonuçta gol atıyorlar. Ayrıca CL'de daha kontrollü maçlar oynanıyor.

hakan balta iyidir. yılda 1 kere falan böyle hatalar yapıyo malesef. o pozisyonda topu taca atacak şekilde vuruş yapsa sıkıntı olmazdı ama dikkat edersen topu içeriye doğru çevirmeye çalıştı. o yüzden sıkıntı oldu.

yabancı sınırlamasının olduğu bi yerde hakan balta her zaman iyidir.

bjknin vasat oyuncularının vasat ortalarına cevap veremeyen, kademeye giremeyen, kanat bindirmeleri yapamayan adam iyi bir sol bek olamaz.. adamın fundemental eksiği var.. kabul edin artık.. sağlam bir sol bek bulmalıyız..

istatistikleri veren tüm arkadaşlara teşekkürler,resmen kapak yaptım bjk li arkadaşıma..

Yahu banane Real'^den. Şikebahçe-Kasımpaşa-Beşiktaş maçlarında gördük ki bu takımda Elmander-Umut aynı anda oynadığı sürece kolay maç yok bize. Burak'a bel bağladık. Burak'ın 90 dakikalık performansını görmeden ciddi bir yorum yapmaktan kaçınıyorum zaten

İroniyi anlamadın mı be dostum.. Daha sezon başı demek istemiştim, neyse sağlık olsun. :eek:

Sadece ligde şampiyon olmayı istiyorum. CL de bu sene açılış yapıp süreklilik kazanıp yükselmeyi bekliyorum.

Persembe günü görecegiz. CL bu sene cok daha güclü takimlardan olusuyor. Her takimin isi cok zor.

Allah yardimcimiz olsun. Iyi bir kura icin hepimizin dua etmesi gerekecek acikcasi :)

Asıl soru şu olmalı " bu takım bu sene ŞL'de ne yapar ?"

başarı kriterine bağlı. nasıl bi grupta yer alacağımızda önemli.

biz ne kadar iyi ve oturmuş bi kadromuz var desekte CL apayrı bi dünya.

bence gruptan çıkmak başarıdır. üçüncü olup avrupa liginde yol almak mesela ilk 8e kalmak başarıdır.

Bu takıma eski Melo lazım

oda 2-3 haftaya bulur kendini o zaman gol yeme oranımız azalır.Verdiğimiz pozisyonda azalır

Ha bireysel hatalar olur bişe diyemem çeki düzen versinler kendilerine

çünkü bu takımın gol atamama derdi yok Dün İnönüde Bjkye 3 gol attı bu takım geriden gelip

kolay gol yeme derdi var onuda çözmeliyiz,melo kendinin bulunca kısmen çözülücektir inanıyorum.

Geçmişte cl'de çok maç hatırlarım lig'de saçmaladıktan sonra coştuğumuz.. Şunu unutmayın ki Galatasarat avrupa'da başkadır, daha bi başka konsantre olur. Hele ki başta fatih hoca varsa..

Bizim şu anda ki en büyük eksik ve hatamız hoca hariç takım-taraftar-camia olarak bi rehavet içinde olmamız.. Bunu üzerimizden atar her rakibi ciddiye alırsak deviremeyeceğimiz bi rakip yok Allah'ın izniyle..

Ah ulan birde Amrabatın vurduğu gol olsaydı, kuşların tümü hala hıçkıra hıçkıra ağlıyor olurdu :asd:

ağızlarına da sakız verdik hatalı goller yiyerek,üzüldüğüm nokta şunları sahada yerle bir edemeyişimiz.. ama takım kendine geldikçe o da olacaktır güveniyorum imparatora ve ordusuna :yenieek:

Havada uça uça 5 atarız 6 atarız diyen taraftarlar artık kendine gelmiştin sanırım... Ben 3-2 diyordum skora 3-3 bitti. o yüzden çok övmediğim için takımı şimdi de ne çok kötülüyebiliyorum takımı.. Bu skor bize ders olacağı gibi..

BJK'ye de özgüven olacaktır..

Maça gelince Melo-Amrabat değişikliği hataydı.. Orta Saha'yı rakibe verdik tamamen çok basıyorlardı.. 3. golü yedikten sonra çok umutsuzluğa kapıldık... Hakan Balta'yı uzun bi aradan sonra bu kadar kötü gördüm.. Semih sakatlıktan sonra biraz daha toplamaya ihtiyacı vardı sanki yine de çok kritik müdahaleler yaptı.. Ujfa'nın yerine Dany sanki daha iyi olur hızlı çıkan rakiplere karşı... Holosko'yu yakalaması açısından iyi olurdu...

Üst Alt