STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos - Sayfa 178 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:2 | Beşiktaş 3-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 26 Ağustos

bjknin vasat oyuncularının vasat ortalarına cevap veremeyen, kademeye giremeyen, kanat bindirmeleri yapamayan adam iyi bir sol bek olamaz.. adamın fundemental eksiği var.. kabul edin artık.. sağlam bir sol bek bulmalıyız..

tamamen bi maçlık performansa bağlı konuşuyosun.

genel anlamda ofansı biraz kıttır kabul ediyorum ama takımdaki yerli futbolcular içinde fundamentali en üst düzey olan adamlardandır. kademeye giremiyo falan demişsin. dün gece kötü oynadığı bi maçta bile ikinci yarı çok önemli bi ters kademe yaptı.

yabancı sınırlaması olmasa bende daha iyi bir sol bek görmek isterim takımda. ama yabancı sınırlaması varsa hakan balta her zaman iyidir.

Aslında iyi oldu renktaşlar puan kaybetmemiz.Takım kendine gelir en azından.Biz dün maçda bjk ile değil kendimizle savaştık 3 golde bizim hediyemiz basit hatalar yaptık.Rahat alacağımız maçı onlara hediye ediyorduk az daha neyse sağlık olsun

şu maçı izledikten sonra yine türkiyede havada karada 5 atarız diyebiliyorum açıkcası ben. oynanan oyun hiç kötü değildi. kişisel hatalardan dolayı maç bu hale geldi.

Kaya gibi, Ziya gibi yorumcuların gazıyla bu takımın CL'de ne yapacağını sorgulayanlar sanırım 20 yaşının altındalar çünkü CL'de başarılı olduğumuz 2001-2003 yılları arasında ligde çok kötü maçlar çıkarırken CL'de Roma'ya Barca'ya kafa tutuyorduk... Hemde ne kadrolarla kafa tutuyorduk...

Herkes şunu iyi bilsin ki boş yorumcularda dahil;

STSL'deki muhteşem oyunlarda, kötü oyunlarda kıstas olmaz.. Orası farklı bir yer, farklı bir atmosfer... Bu gün yaptıkları hataların hiçbirini yapmayabilirler veya yakaladıklarını atabilirler.. Çünkü orada elmander farklı motive olacak, Umut farklı motive olacak, Ujfa farklı motive olcak.. Ha bu kadar iyi de oynamayabiliriz.. Çok daha kötü sonuçlar da alabiliriz.. Galatasaray en kötü zamanında bile Avrupa'da başka bir futbol oynadığı için Avrupa Fatihi deniyor, Avrupalı deniyor...

Ha benim umutlandığım nokta Avrupa takımları çok baskı uygulayan takımlar değil biz önde basarak orta seviye takımları rahat yenebileceğimizi düşünüyorum hep birlikte bekleyip göreceğiz ama sorgulamak için da erken

484483_390021797730105_950135365_n.jpg

:asd:

şu maçı izledikten sonra yine türkiyede havada karada 5 atarız diyebiliyorum açıkcası ben. oynanan oyun hiç kötü değildi. kişisel hatalardan dolayı maç bu hale geldi.

20. saniyede öne geçseydik herşey çok farklı olacaktı. dün akşam resmen kendimizle mücadele ettik. biz yedik biz attık. ama hayırlı bi puan kaybı oldu bence.

20. saniyede öne geçseydik herşey çok farklı olacaktı. dün akşam resmen kendimizle mücadele ettik. biz yedik biz attık. ama hayırlı bi puan kaybı oldu bence.

Fener maçında da, Kasımpaşa maçında da aynıydı

Fark atacağımız maçlarda hep son dakika golleriyle sevindik..

Geçen sene daha kötü başlangıç yapmıştık olur olur herşey düzelir yahu ne bu umutsuzluk

Fener maçında da, Kasımpaşa maçında da aynıydı

Fark atacağımız maçlarda hep son dakika golleriyle sevindik..

Geçen sene daha kötü başlangıç yapmıştık olur olur herşey düzelir yahu ne bu umutsuzluk

bende umutsuzluk yok tam tersine takıma sonuna kadar güveniyorum. karalar bağlayanları da anlamıyorum

Galatasaray her zamanki gibi umut veriyor.

Şu farkı anlamamız gerek. Dün beşiktaş sahada herşeyini verdi. inanılmaz mücadele etti. yapabileceklerinin en iyisini yaptılar zorlamada olsa 3 tane atabildiler.

Peki ya biz?

Zorlamadan kasmadan mücadele etmeden hem kendimiz attık hem kendimiz yedik.

Geçen sene 10 haftadan sonra hatırlayın ne olmuştu? Galatasarayın büyüleyici futbolu ortaya çıkmıştı. Yine aynı şekil. Oyuncular toparlanacak birbirlerine alışacak Hamit oturacak Melo oturacak Amrabat oturacak forvetler iyice alışacak ondan sonra durdurabilene helal olsun

ilk 10 hafta ne kadar az kayıpla atlatırsak o kadar iyidir. Şimdilik takım iyi yolda.

Bu arada Engin olsaydı maçı alırdık çok net. İkinci yarı engin olsaydı melonun çıkmasıyla bu kadar dağılmazdı orta saha. Topu ileri taşımada akıllı pres baskıda da Engin takım için kilit oyunculardan aslında. cezası 7 maça felan düşse iyi olacak.

bjk bu ligin en iyi takımıdır hatta onlar bu gezegenden değildir tebrik ediyorum !!!!

Osman Tanburacı malıda maç berabere bitti Beşiktaş kazandı demiş. Diğer mallar gibi. Lan olamaz böyle bişey ya 3 tane kendi kalemize attığımız gol var başka adamların 1 tane pozisyonu yok? İleri top şişirip durdular kontrataktan top kazanıp koşarak gittiler kalemize sadece 1-2 pozisyonda. İlk yarıda inanılmaz bir ezilme yaşadılar. Karabük haftaya bunları banko yener Karabük 3 tane kendi kalesine atmayacağından 3-0 yener herhalde.

Osman Tanburacı malıda maç berabere bitti Beşiktaş kazandı demiş. Diğer mallar gibi. Lan olamaz böyle bişey ya 3 tane kendi kalemize attığımız gol var başka adamların 1 tane pozisyonu yok? İleri top şişirip durdular kontrataktan top kazanıp koşarak gittiler kalemize sadece 1-2 pozisyonda. İlk yarıda inanılmaz bir ezilme yaşadılar. Karabük haftaya bunları banko yener Karabük 3 tane kendi kalesine atmayacağından 3-0 yener herhalde.

Kazanmak zorunda oldukları her maçta besiktas ecel terleri döker. Dün aksam büyük takım futbolu oynamadı Besiktas, oynamak zorunda olduklarında ne yapabileceklerini hep beraber göreceğiz. Kusura bakmasınlar takımları yetersiz, hocaları da yetersiz. Oynayacakları en iyi futbol bu. Buna rağmen ancak Galatasaray'ın bireysel hataları ile beraberliği kurtardılar veya (çok istiyorlarsa polemige girmemek adina) galibiyeti kaçırdılar diyelim. Kendileri acısından en büyük basarı ikinci yarı Galatasaray'ın baskısını kurabilmek olmuştur, başka birşey degil...

O sübyancı Fatih terim düşmanı.Geçen haftaki yazısı 100 sopalıktı.Hainnnn pislikk

Maçın genelinde rahat oynayamama durumu vardı takımda. İlk yarıdaki güzel oyun anlarında bile bu geçerliydi hatta. İkinci yarıda zaten Beşiktaş'ın oynamasına izin verdik. Takımdaki bu tutukluk ilk maçta da vardı en kısa sürede açılması lazım. Burak'ın pozisyonun penaltı olmadığına ben de katılıyorum çünkü ceza sahası dışındaydı ama pozisyon fauldü. Hakem bizim lehimize bir haksız penaltı verdi ki işimiz var bir sezon bunu dinleriz artık utanmadan fenerlisi beşiktaşlısı haksızlık diye konuşur da konuşur.

Talihsiz bi puan kaybı oldu bunu kabul etmek lazım. Ama böyle oyuna böyle puan yapacak bişey yok. Çok takılmamak ve ileri bakmaya devam etmek lazım.

macı ntvspor radyodan takip eden oldumu bitane lavuk koymuslar yolda bulsam cogaltıcam totoşu

Osman'a takma kafayı.. Onun Fatih kompleksi var.

Dün de kıpkırmızıydı. :D Galatasaray Cl'yi alsın bu adam onu bile yerden yere vurur. Adamın meselesi futbol falan değil anlayın yani.. :coffee:

Dün ilk ve ikinci golleri yediğimizde o kadar rahattım ki maçı çevirebileceğimizi biliyordum. Beşiktaş top falan oynamıyor çünkü. Ancak ikinci yarıda Melo'nun çıkması ve 52'de yine hata üzerine gelen golden sonra umudumu kaybetmiştim. Ortasaha üstünlüğünü kaybetmek işten değildi çünkü. Şapkadan çıkan bir penaltıyla berabere bitti maç.

Bu kadar hatayla birlikte bir maçta 3 gol yiyorsak beraberliğe sevinmek gerek ama Melo ilk yarı oyundan alınmasa maçı her türlü çevirebilirdik. Bu takım hala ligi sürklase edecek kalite ve güçte. Kafam rahat açıkçası.

Ayrıca penaltı pozisyonundan dolayı laf edenlere de şikeden ceza aldıklarını, hatta kurallar uygulansa küme düşmeleri gerektiğini hatırlatmak gerek.

Melo 'nun kendi kalesine attığı goldeki Faul saçma, penaltıda faul var ama penaltı mı hala kestiremedim. Beşiktaşlı oyuncular kendi yere atıp atıp kalkmadı. Maç saçmasapan yerlere sürüklendi, hakem zaten mahvetti.

Burak sonradan girmesine rağmen 2 faul, 1 penaltı aldı, beğendim. Ama ilk 11 de başlasa Umut 'un kaçırdıklarını atardı kanımca. Melo 'ya gelince henüz ilk 11de çıkmamalı bence ikinci yarı falan girmeli, eski Melo 'yu göremedim açıkçası.

Beşiktaş falan beraberliğe sevineceğimiz takım olmamalı. Şu ligde 2-3 fark atamadığımız takımlara üzülmemiz lazım ama zaman gerekiyor tabiki.

Üst Alt