STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 25 Ağustos - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 25 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

antepin kalecisi her zaman panter kesilir ama dikkat ediyorum f5 maçlarında inanılmaz kötü goller yiyiyor nedir birde bu hakemlerin f5 aşkı? mehmet topal eliyle topu düzeltir karar devam bizim maçta elle gol atarlar elazıg maçında şaibeli golle beraberliği kurtarırlar yokmu bu şikecilerin maçlarını korkusuzca yönetecek hakem?

Cevap: Ynt: STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

bence alex içlerinde karakterli gibi görünen tek kişi. kırılma noktasına geldi ak kara belli olacak.

U8800 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
alexin neresi karakterli,gecen hafta adam yerde can cekisirken pozisyonu devam ettiren ve arkadaslarina oynayin devam edin diyen biri o.geldiginden beri millete kendini karakterli diye yutturmus sahtekarin tekidir alex

vallaha öyle içim sıkılyoki bunların her maçından sonra.bunlar o cezayı yemediği sürece ve o cezayı çekmediği sürece böyle şerefsiz bi ortamda bu köpeklerle yarışmak insana koyuyo. ama Allah da bunlara koyacak.umarım çok yakındır.o anları zevkle bekliyorum.

Nazım hikmetin bu durumu özetleyen çok güzel bir sözü var. Türkiye ve adalet ile ilgili.

gecen hafta 2.golumuzden once emre topu gogsuyle aldigi pozisyonu 77 kez ileri geri aldirtip tac cizgisi ustundemi yoksa disindami kontrol etti emre topu diye pozisyonu illa zorla izleten h.sükürü gorecem bu aksamki pozisyonlarda

Ynt: STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

alexin neresi karakterli,gecen hafta adam yerde can cekisirken pozisyonu devam ettiren ve arkadaslarina oynayin devam edin diyen biri o.geldiginden beri millete kendini karakterli diye yutturmus sahtekarin tekidir alex

bir fblinin şampiyonluğu kaybettiği maçta rakibinin elini elini sıkması beni çok şaşırtmıştı belki de o yüzden gözümde büyütüyor olabilirim.

Cevap: Ynt: STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

bir fblinin şampiyonluğu kaybettiği maçta rakibinin elini elini sıkması beni çok şaşırtmıştı belki de o yüzden gözümde büyütüyor olabilirim.

renktas bence hic buyutme gozunde.objektif bakiyorum ama nerden bakarsam bakiim adam karaktersiz:)

Ya Hakan sus artık lütfen sus. Bilmesem tanımasam fenerli sanacağım ya.

şu anteplilere kurdurulan barajların 10 metre olduğunu tek ben mi görüyorum. Bütün faullerde aynı idi baraj

STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

Hakem macin icine etmis.Bu ortasaha ve defans ile fener moskova karsisinda elek olur

mehmet topal nasıl hissetmiyor lan bildiğin boru gibi eline çarpıp önüne düşüyor top. Sanarsın ki topal ilk kez maça çıkıyor da heyecanlı hissetmedi peh. Standart yalan hissetmedim, görmedim yersen yiyende bol gördüğüm kadarıyla

artem dzyuba , bu ismi çarşamba akşamı çok duyacağız beyler :D

öff şu yorumu kahvede duysam tip tip bakarım "mert gelen topu merkeze değil dışa doğru çıkarıyor, iyi bir kalecilik örneği" harbi nereden övsek diye yer arıyorlar yahu

fenerli kalecilerde neden fener formaasıyla gösterdiklerini milli takımda göstermiyor

Elle attığını gördük fbnin golü maçı izlemeyi bıraktık arkadaşlarla,3e3 yakalıyor antep nedense gol atmaya da niyeti yoktu arkadaşların.

Üst Alt