STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 25 Ağustos - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 25 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

ben en çok hikmet karamana takıldm. adam maç öncesi alexi konuştu maç sonundada alexi konuştu. ulan görende fenerin hocası sanacak bu hırboyu

maçı tekrar izledim. antep farkla bitirceği maçı son vuruşlardaki mallığından kaybetmiş resmen.feneri boşuna gazladılar.

Medya da süper bir Anti-Alex ve Şikeci Aziz trendi başladı. Garip ama sanki bizim işimize geliyormuş gibi hissediyorum:)

bu sonuca üzüldüm açıkcası.dün alex'in kadro dışı kalmasından sonra ya alex ya da kocamandan birisi gidecekti bir iki kötü sonuca..düşünsenize azizin anonsundan sonra maçın berabere bitip haftaiçi de spartagın elemesini,aykut paketlencekti hemen ve bu sezonu kafadan kapatcaklardı.

Maçı 90 dakka izledim.Kısaca fb den cacık bile olmaz.Maçın gercek skoru 5 2 fılan antebın lehıne bıtmesi gerekir.Fb nın net pozizyonu bile yok.İlk gol net el.Krasici iyi görmedim.Sowda gol atmasına ragmen hayalet gibiydi.Topal kuyt topuz bence en iyi oynayanlardı.Normal bir oyunla spartak eler fb yi.Tabi herzamanki fb balı devreye girmesse.

STSL 12/13 H:2 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S. | 25 Ağustos

bu sonuca üzüldüm açıkcası.dün alex'in kadro dışı kalmasından sonra ya alex ya da kocamandan birisi gidecekti bir iki kötü sonuca..düşünsenize azizin anonsundan sonra maçın berabere bitip haftaiçi de spartagın elemesini,aykut paketlencekti hemen ve bu sezonu kafadan kapatcaklardı.

10. Hafta'dan sonra gonderildimi daha iyi olur.. Spartak'i yenemez bunlar..

aykut gitse sikebahce icin daha iyi olur

antu dan maç sırası yorumlara bakıyordum.fb iyioynuyor zannetttim.özetleriseyrettim şok oldumÇ:D

Gögüsden ele geldi diye verilen frikikde M.Topalin kafasindan eline carpip önüne düsen top,ikiside carpma ama hakem gitti ilk pozisyonda el,ikinci pozisyonda carpma yorumu yapti,macin koptugu yer burasidir,sahaya giren disi rambo ve aziz anonsuda bu rezillik tiyatrosunun son perdesidir...

Beyler, Fener balli malli, diye diye, sezon sonunda gine Sampiyonluga oynayacak. Tabi biz sacma sapan isler yapmazsak önceden bitirebiliriz.

Ama adamlar en son hangi macta net bir pozisyona girip gol attilar, hatirlamiyorum. Adam gibi bir atak, paslasarak gelmek gol atmak felan yok. Hep sans, hep sans.

Bunlari biliyorduk zaten, bunlari hesapliyorduk. Fenerbahce korunacak. Dara düstügü zaman yardimina kosulacak.

Ona göre hareket edecegiz bizde. Maci izlemedim ben, hicbir Fenerbahce macini izlemeyecegim ligde.

Sadece Aziz Yildirim´in artistligini gördüm, igrendim yine. 1 sene yatti hala akillanmadi.

Müsade etmem, ugrasirim, yaparim, ederim, beni tanirlar vs. Igrenc

-Fenerbahçe çok kötü oynamamış diğer maçlara göre ancak Antep Fenerden çok pozisyona girmiş, 2.golü yedikten sonra antep dağılmış

-Leylanın biri maç devam ederken sahaya girmiş :)

-Fenerbaçenin 3 Ortasaha ile çıktığı bu maçta bile bu kadar pozisyon vermesi durumlarının içler acısı olduğunu gösteriyor..

-Bu maçı kazanmaları bi bakıma iyi oldu olası Spartak malubiyetinden sonra Aykut'un fişini çekebilirlerdi..

-Fener'in ilk golünde Serdar'ın ki else Topal'ın ki de el ama kimse bunu konuşmak ikiside çarpma bana göre...

-Bu Aziz Yıldırım'ın anonsunun bir cezai yaptırımı var mı bilmiyorum ama, Küfürlü tezahürat yok birşey yok ne anonsu bu böyle ben buradayım der gibi.. Neymiş sahip çıkınmış enteresan şekilde ondan sonra 2 gol atıyor Fenerbahçe bunun serbest olması ilginç :tiphat:

Maçı baştan sona dikkatle izledim. Bu adamlardan baş bir an için ayrılırsa, kendilerini yerlerde bulurlar. Adam gibi doğru düzgün pozisyonları yok, Gaziantep çok daha fazla pozisyona girdi. Mehmet Topal'ı da övüyorlar ya anlamıyorum. Ulan adam göte bala bi gol attı diye maçın adamı seçildi yahu. Adam ha bire geriye, yana oynamaktan başka hiçbirşey yapmadı ama bi gol onu maçın adaı etmeye yetti. Şu var ama, bu Recep Niyaz forma şansı bulursa Emre Çolak olabilir gibi. Sağlam kalite var.

Anadolu takımlarından bi' fark göremedim dün ki fenerde. Acınası haldeler. 1 gol at sonra da kontradan 2 tane daha at. Kalende 6-7 net pozisyon ver. Maçın adamı da kalecin seçilsin 3-0'a rağmen.

Dün gece dışarıdaydım şimdi izledim maçın özetini. Faul'den önce el yok, golde el var. Allah belanı versin hakem, tebrikler Aziz diyorum.

benim kus beyinli ridvana tavsiyem, hakem hakkinda hic konusmasin, cunku objektif olamiyor özellikle konu hakem ise.

Gs-Kasimpasa maci biter bitmez ridvan: Hakem berbat idi, kasimpasa aleyhine calisti

Fener-Antep maci, mac biter bitmez rdvan: Hakem cok iyidi bügün, cok begendim

iki maci degerlendirdigimiz zaman fener-antep macinda antep aleyhine daha cok düdük calinmistir. Atilan golde top serdarin gögüsünden ele carpiyor, vermilmemesi lazim, hadi onu verdin, topal kolunu kullaniyor golde, verilmemesi lazim golün veriliyor. Antepin net 2 pozisyonu var, ofsayt diye kesiliyor, oysa alakasi yok ofsaytla. Yobo kaleciye geri pas veriyor, hakem yok birsey diyor.

birde yaptigi hatalar direkt skoru etkiliyen hatalar.

ridvan ise gecen hafta Gs-kasimpasa macinin ardindan aglayan ridvan, mac biter bitmez bu hakemi cok begendim, cok iyidi diyor.

ee, tabiki begenecek, fenerin lehine calisti sonucta, öyle degil mi.

ridvan adam olsun ve sadece futbol hakkinda konussun.

cünkü konu hakemler olunca, gözleri sari-lacivert görüyor.

Ridvan konusunda niye sasiriyorsunuz ki? Hep böyleydi Ridvan. Fb kazandigi sürece hersey dogru, hersey güzel.

Galatasaray kazaninca illaki birseyler yanlis ve kötü. Buna sinirlenmeniz bile sacma.

Fenerbahce korunacak beyler. Bunu kabul edip öyle mücadele edecegiz. Bu bir gercek.

Hele Aziz Yildirim´in konusmasini görünce midem bulandi.

14 yasindaki liseliler rajon konusur ya :) Öyle birsey Aziz Yildirim. Tam bir liseli

Üst Alt