STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Torres, at 27, took 13 games to score his first goal for Chelsea. Drogba, now nearly 35, takes 10 minutes to score and assist on debut.

Yaniiii ;

Torres 27 yaşında, yeni takımıyla ilk golünü 13.maçta attı . DROGBA , neredeyse 35'inde, bir gol bir asist sadece on dakikasını aldı .

Respect the Parçalı Fil.

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Drogbanın gol sevincinde Wesley bütün gücüyle adamın sırtına atladı ama Drogba santim yerinden oynamadı :)

Nasıl bir insansın sen be..

Drogbanin adi yetti be arkadas.

Ne goldu o be.

Dunyada o golu atacak 2. bir forvet dusundum de cidden bulamadim.

Belki Falcao...

O gol'ü atabilecek 2 kişi var ..

Biri Falcao diğeri DİDİER DROGBAAAAA

Gecenin tek önemli noktası alınan deplasman galibiyeti ve Drogba'nın performansı ile Sneijder'in Drogba oyuna girdikten sonra ki performansı bana göre.Ek olarak Burak'ın da mücadelesini beğendim açıkçası.

Diğer taraftan yine ne oynadığımız belli değil,özellikle savunma anlamında geçen hafta ki performans ile bu hafta ki performans arasında dağlar var.

Ayrıca şunu da anladık ki futbol kaliteli ayaklar ile oynanıyor,istediğin kadar mücadele et bir yere kadar.

Gecen en boktan tarafı ise yine her zaman ki gibi Amrabat ne yazık ki..

Çok eksiğimiz var halen ancak tek gerçek Melo'sun bu takım olmaz...

akhisarın attığı gol ofsayt değilmi neden kimse bahsetmiyor adam bariz önde benmi körum yoksa

ya bu rieranın harekete kenarda ısınan drogbanın bile öyle bi bakışı var ya riera uyarılmalı bi kaç maçtır yapıyor böyle gereksiz hareketler

yanlız hakem rezalett fener sayesınde bıttı bı turk hakemı daha en az 3 4 kırmızı gerekırdı...uğur kenan rıera kesın atılmalıydı...

Hani mahelle maclarinda, bi abi gelirde, bi takimda oynardi...öteki takim'da ...yok olmaz..takimlar dengeli degil öyle, O Abi oynamsin diyerdik...

O Abi simdi Drogba :asd:

[h=5]Kiminin Tutkusu, Kiminin Kabusu..[/h]

45275_10151330663956843_1596176158_n.jpg

Üst Alt