STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Drogbanın gol sevincinde Wesley bütün gücüyle adamın sırtına atladı ama Drogba santim yerinden oynamadı :)

Nasıl bir insansın sen be..

pende cok dikkat ettim ona sneijder gerci tifil ama kasli adam.

istifini pozmadi hemen tuttu lan:D egemenle pekiri gezdirir yeminle:cool:

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Riera orda kirmiziyi hak etti. bu riera ne yapmaya calisiyor anlamadim. bundan önceki maclarda da böyle hareketleri var malesef. hakani oynasin bunun yerine hem yabanci kontenjanda sorun olmaz

Offff özetlerde Drogba'nın girdiği andan itibaren 10 kere falan izledim ama doyamıyorum :asd:

Sneijderi de unutmiyalim AMA...

Reis cok iydi..daha iyi de olacak...assiter paslar güzeldi

[video=youtube;4vVCtujnUCI]https://www.youtube.com/watch?v=4vVCtujnUCI[/video]

:D eden acapha

Melo suz bu takim hic cekilmiyor, Melo donsede Yekta dan kurtulsak

arkadaş bu lig tv kadar şeref yoksunu kanal yok burağın pozisyonu yuzde yuz kırmızı kart ardında dakka 45 yektaya yapılan yuzde yuz kırmızkı kart bunu göstermedi bile! tümer denen satılmış çıkmış rireraya dikkat edilsin diyor akhisarın attığı gol yuzde yuz ofsayt adı bile geçmiyor bu nasıl iş!

ınsan mı bu adam drogbaaaa muhtesem otesısın parcalı fılllll

drogba snedıer burak selcuk muhtesemısler yapacaklar of of of ...

ama yekta benı hayal kırklıgına ugrattı keza rıerada acyıplesmeye basladı

aynisini yazmistim bak benim mesajlarima, Golden hemen sonra, ama kimse iplemedi beni . bencede offside kimse bahsetmiyor

Nevzat Dindar ‏@nevzatdindar

Manisa 19 Mayis Stadi'nda bir kisi tekerlekli sandalyesini unutmus..bunu da gorduk!gorevliler de saskindi......

Drogba mi adami ayaga kaldirdi bilemem:)) ama buyuk ihtimalle onu gormek icin boyle bir oyuna basvurulmus-

:lol:

drogba oyuna girince at topu abinin kıllı göğsüne der gibiydi. yıktı geçti karaboğa :)

Üst Alt