STSL 12/13 H:23 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 24 Şubat - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 24 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 24 Şubat

hakan şükür sana bişey demiyorum. penalti olayinda hakemi tebrik ediyorum ufak dokunmayi bile gördü diyor. senin gibi GSLİ olmaz olsun lan. her fener maçinda heriflere yalakalik yapiyorsun bize salliyorsun.

Markus ,tümer ,Sansar hepsi bir olmuş barışım ,sen ne sanıyorsun zaten bu adamlar ligi dizay ediyor.33 Haftaya bırakacaklar ya ama 33 .hafta drogbanın 33 lüğü hepsi tadacak sıkma canını

BD5SZjxCQAEYsMv.jpg:large

278 Resim eksik renkdas

sınan hftaya sıkebahceyı tutmazsa bende bısey bılmıyorum bu panda azızın tasmalısı ....

haftaya samet bı mallık yapıp macı sıkecılere vermez ınsallah normal sartlarda hakem yardımı olmadan sıkecılerın ınonuden 3 puan alması cok zor

[video=youtube;UiGpYNQkuTw]https://www.youtube.com/watch?v=UiGpYNQkuTw[/video] YA ŞU ADAMI DİNLEYİPTE KAFANIZI BOZMAYIN :lol::lol:

Facebookta gördüğüm fenerli bir eleman da maç böyle çevrilir demiş.

Ulan resmen yalçın ayhan'ın ahmaklığına kazandılar.Görende Fener çevirdi sanır maçı.:asd:

ya arkadaşım saçmalamayın ya he parti başkanı adamın parti başkanı azizi içeri attırmadı mı tamam bizde eleştiriyoruz ama boş şeylerle değil.

NE SAÇMALAMASI Aynı zat. kanunları değiştirip.TÜPÇÜYÜ Eliyle fed. başkanı yapmadımı..SEN Hangi ülkedeyaşıyosun ..:yenieek:

Bazı renktaşlar 33. haftada yeneriz şampiyon oluruz falan yazmışlar da. Bu fener 3 haftadır bariz şekilde hakemlerin desteğiyle kazanıyor. 33. hafta da hakemlerin adam çıkıp çıkmayacağının garantisi var mı? Orda da şu durum olursa ne olucak? Ortada emek kavramı diye bir şey yok. Kimsenin de bunları konuştuğu yok 1-2 kişi hariç. Şimdiye lig bitmişti. Bu gece çok taktım bu olaylara ben. 3-4 haftadır da kargalar 10 kişi takıma karşı oynuyor. Şu şike olayından sonra daha da azdı bunlar apaçık belli ediyorlar. Biz de izliyoruz bunları.

Simdi NORMAL sartlarda yarin Fener ile Mac yapsak 5-0 yeneriz, haftaya mac yapsak 5-0 yeneriz, bidahaki ay mac yapsak 5-0 yeneriz, ama gerceklerin yüzüne bakarsak bu Lig'de Sampiyonluk HAYAL

Ne ahmaklığı ya penaltıyla uzak yakın alakası yok pozisyonun.

Bence de ucuz bir penaltıydı ama Yalçın'ın hareketi bana gereksiz geldi.Çünkü dikkat ettiysen abi topun oraya gelmediğini farkettiği halde hala Webo'yu iteklemeye devam ediyor.Hakem zaten baskı altında penaltıyı çalmaya dünden razı.Bence gereksizdi.

Üst Alt