STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

macin adami kesinlikle selcuk inan. inanilmaz hirsli oynadi kendisi. sneijder'in gol atmasina cok sevindim, aslan parcasi kisa sure icersinde eski formuna kavusacaktir.

muslera sanssiz bir sekilde gol yedi, olabilir, kaleciler ara sira hata yapiyor. ancak muslera'nin hic kimseye birsey ispatlamasi gerekmiyor. kendisi zaten dunyanin en iyi kalecilerinden.

allahini seven hamit'in sozlesmesini fesh etsin. :)

geçen yıl ki takımı gördüm ilk kez bu sezon takımı ateşleyecek bir güç lazımdı hakem bunu sağladı

Ne maçtı be. Son zamanlarda izlediğim en heyecan verici maçtı. Sneijder'in gol atması çok iyi oldu. Amrabat yavaş yavaş form tutuyor. Hamit'te sıkıntı var biraz. Maçın adamı kesinlikle Selçuk'tu benim için.

Arkadaşlar isteydim full maçı nereden izleyebilecegim bir yer özel mesaj olarak atarmisiniz?

galatasaray__orduspor_by_asumandogan-d5w7k4n.jpg

Daha yeni gelebildim PC basina...

ne macdi be...

Sneijderin Golu cok güzeldi, Burak kral atdi yine, Drogba da cok güzel oynadi. :ayatollah:

Allah'ım sen GALATASARAY'ımıza Schalke'yi elemeyi nasip et İNŞALLAH.AMİN.

ohaaa be ne mactı hakemı tupcuyu tff yı sıkecılerı medyayı alayını alasagı ettık helalll olsunnn

sneıder selcuk burak amrabat drogba sahane oynadı bencede...ozellıkle sneıder ve amrabat baya baya gelıyorlar cok begendım hele gol offff ne yazdı adam nee

hamıt ve eboue barız takımın en kotu adamlarıydı hadı hamıte alıstıkda eboue ısı bozdu bence hoca artık hamıt ınadından vazgecmelı

Burak melo selcuk amrabat

Sneijder

Drogba. Hamitin yerine MELO

Herkesin adaleti şaşar ama Allah'ın adaleti şaşmaz.

-Maçın özeti-

Üst Alt