STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Sesim hala kısık hakikaten bu maç şampiyonluk maçımızdır artık bu gazla kolay kolay puan kaybetmeyiz..Yanlız harbiden acayip bir şey GALATASARAY Ölümle yaşam arasında gidip gelmek gibi bişey bi gün kalp krizinden ölücem maç izlerken ama ne zaman =)

Kahvede macı izlerken 45 dk sonrası eve gidicektim mac öncesi bi arkadasımı cagırmıstım gelememişti devre arasına yetişti tam cıkıp giderken kapıda karsılastık ben geldim sen nere gidiyosun la dedi dedim oglum haberin yok herhalde saka gibi mac 0-2 dedim la olum manyakmısın gec su iceri 4-2 koyarız raad ol dedi:eek: Bazen insanlara böyle vuruyorlar galiba:asd:

Bide en cok rıdvan ilk yarı neler dedi ikinci yarı neler dedi cok merak ediyorum izleyen arkadaslar oldumu

galatasaray__orduspor_by_asumandogan-d5w7k4n.jpg

Eyy yavrum benim ya arif-hakan ikilisi gibi Türk oyuncuların başarılı olmasını o kadar çok istiyorum ki.

ikinci yarıdaki gibi oynayalım her rakibi perişan ederiz bu kadar net

Öncelikle böyle bir galibiyetten ötürü son derece mutluyum. 6-0 yensek inanın bu kadar sevinmezdim. İlk yarıdaki kötü futbolumuza, yediğimiz komik gollere rağmen takımın ikinci yarıdaki istek ve arzusu muazzamdı. 4 gol attık ama bu sayı çok rahat bir şekilde 5, 6 da olabilirdi. Coşkulu ve kendine güvenen bir şekilde oynadığımız zaman bu takımın neler yapabileceğini görmüş olduk. Ama daha da önemlisi takımın kendisi görmüş oldu. Umuyorum ki bu maç bize 3 puandan daha fazlasını kazandırır. Oyuncular kendilerine güvenlerini tazeler, bu hava korunur.

Olumsuz olarak ise zeminden bahsetmemek olmaz. Eğer bu sezon Şampiyonluk kaçarsa bunun en büyük sorumlusu zeminden sorumlu yetkililerdir. Yapılan bu kadar yatırım, harcanılan emekten sonra yolumuza en büyük engeli yine kedndimiz koyuyoruz. Fikstür avantajı en fazla bu şekilde dezavantaja çevrilebilirdi herhalde, inanın deplasman maçlarını iple çeker oldum. Madem ikinci yarıya yetişmeyecekti neden çimler değiştirildi? İlk yarıda en azından yağmur yağmadığı zaman mükemmel olmasa da yeterli bir zeminde oynuyorduk. Şimdi içerideki her maçımız Cluj maçı adeta. Bu zemine bir de yağmur yağdığını düşünemiyorum. Parayla rezil olmak buna denir.

Hakemiyimac falan yönetmedi.ordu cok faul yapti kart yok

işe biraz tarafsız olarak bakmak gerekirse, Net 2 kırmızı kart vermesi lazımdı bize ikinci yarı. Hakan balta çok amatörce işler yaptı. sarıdan sonra özellikle ordunun bir atağında direk adamın ayağına doğru müdahalede bulundu. ikinci sarı verilseydi kimse itiraz etmezdi. ikincisi Gökhan zan. Evet iyi oynadı fakat sarı kartı olan bir oyuncunun rakip oyuncuya dirsek atmaması lazım. Bunu gökhan zandan daha iyi kimse bilemez. Ayrıca amrabat ve drogbanında sarı görmesi normal karşılanacak bir durum olurdu. Bunun dışında verilmeyen bir penaltımız var. Sneijderin golünün ofsayt diye kesilmemesi yan hakem başarısıdır. Doğru yerde pozisyonu çok iyi süzmüş. Fatih Terim ne dedi bilemem fakat Hasan şaşı tribüne göndermeside doğru bir karardı. Bunlar bizim için verdiği kararlar.

su hakemlere ve bunlari böyle caldiranlara ne dersin ne dersin ne dersin !

birde merk drogbanin pozisyonunda penalti yok diyor, eger bu penalti degilse

neden normalde dirsek temaslarinda en azindan sari kart cikariyorlar ?

bu eskişehir fbnin şike takımıdır.bize karşı hırsla oynarlar önümüzdeki hafta.

Yanliz Drogba Gol atmasa bile, cok faydali, cünkü Drogbayi paso hep 2,3 kisi tutiyor, öteki Oyuncular bol bol bos pozisyon buliyorlar :asd:

sunu bunu birakin, Sneijderin GOlu ne güzeldi ya...

bu gol sadece Orduya girmedi :asd:

Sneijderin Gol Sevinci bile baska be....havasi yeter... cok seviyorum bu adami. KOCUM BENIM

Üst Alt