STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Bugün ki ruhumuzla ele güne sapasağlam ayakta olduğumuzu gösterdik.Hatta maçı izlerken ben bile tırstım GALATASARAY'ımızın oyunundan :asd::asd:

işte her mac 90 dakıka aynı hırs olacak mı benım korkum o hadi bu macta 2-0 absürt gollerle geri düştük fatih terimin tribüne gitmesi bla bla büyük etken oldu taraftar ateşledi deplasmanda napacaz :) eses bizim için bizede koyyy cimbombommm mu diyecek :D:D:D

işte her mac 90 dakıka aynı hırs olacak mı benım korkum o hadi bu macta 2-0 absürt gollerle geri düştük fatih terimin tribüne gitmesi bla bla büyük etken oldu taraftar ateşledi deplasmanda napacaz :) eses bizim için bizede koyyy cimbombommm mu diyecek :D:D:D

Her maçı ayrı ayrı düşüneceğiz.O maçın psikolojisi farklı olacak.Ben lig de Eskişehir maçının dönüm noktası olacağını düşünüyorum.Kesin alırız demiyorum eğer alırsak BJK-FB maçında Fenev'in kazanmaması sonucunda şampiyonluğu büyük ölçüde garantileriz.

Her maçı ayrı ayrı düşüneceğiz.O maçın psikolojisi farklı olacak.Ben lig de Eskişehir maçının dönüm noktası olacağını düşünüyorum.Kesin alırız demiyorum eğer alırsak BJK-FB maçında Fenev'in kazanmaması sonucunda şampiyonluğu büyük ölçüde garantileriz.

bu hafta macları ligin kaderini belirleyecek zaten ya tamam ya devam

Drogba bi ara Zemine fena küfür etdi, agresiflesdi :D

neyse bu Zemin hakkinda konusmak da bikdi artik, yapicak birsey yok bu sene...

Izle izle bikmasin... Sneijderin Golu enfesdi...kese Drogba Reis de bi Gol atsaydi.

Bakiyorumda, kim olsun, paso Drogba'ya veriyor, yerden havadan, farketmiyor paracali fil icin, indirip dönyior , pas veriyor, assist yapiyor, vuriyor :ayatollah: Her tupu indiroyr,

Hakan Balta umarim bidaha oynamaz. Fazla söz söylemicen, herkez zaten hemfikir...

Bi deniyelim dedik...yok olmicak... Hakan Balta oynicana Sabri Sol bek'de oynasin.

Drogba bi ara Zemine fena küfür etdi, agresiflesdi :D

neyse bu Zemin hakkinda konusmak da bikdi artik, yapicak birsey yok bu sene...

Izle izle bikmasin... Sneijderin Golu enfesdi...kese Drogba Reis de bi Gol atsaydi.

Bakiyorumda, kim olsun, paso Drogba'ya veriyor, yerden havadan, farketmiyor paracali fil icin, indirip dönyior , pas veriyor, assist yapiyor, vuriyor :ayatollah: Her tupu indiroyr,

bu zemin bu sezon değil önümüzdeki sezonda engel olacak.bu yaz turnuva var hangı ara düzenlencek 1 2 ay süre kalsa gene olurda bakalım nolacak çatı matı da olmıcak gibi birşey

Selcuk ve Burak. Kiymetini bilelim ikisinin. Efsanelerimizden olsunlar insallah

Futbolu bizde birakmalilar. Avrupa mavrupa yok.

bu zemin bu sezon değil önümüzdeki sezonda engel olacak.bu yaz turnuva var hangı ara düzenlencek 1 2 ay süre kalsa gene olurda bakalım nolacak çatı matı da olmıcak gibi birşey

Olmaza, Turnuva macini baska bi stat'da yapsinlar, zaten bi dandik genc yas turnuvasi.

BU Zemin bidaki sezon hali gibi olacak. Yönetim artik mecbur, bi sezon daha Zemin yasamak istemezler...

bu sezon şampiyonlar ligindeki durumuna göre değişir o :) çeyrek finala kalırsak burakı tutamayız.selcuk 1 2 sene daha bizde oynar

Zaten,nekadar kritik gelsede... Burak banko kalmali. Yabanci kontejan denilen sey var.

BUkadar iyi bi forvet bulmak zor. Ve taktir etmek gerekliki Burak kendini hep GELISDIRIYOR.

bunu malesef cogu türk oyunculari, Istanbul takimlarina geldikden sonra yapmiyorlar.

Olmaza, Turnuva macini baska bi stat'da yapsinlar, zaten bi dandik genc yas turnuvasi.

BU Zemin bidaki sezon hali gibi olacak. Yönetim artik mecbur, bi sezon daha Zemin yasamak istemezler...

başka stad mı var :) türkiyenın reklamını ypacaklar gidip mersin bilmem ne stadındamı oynasınlar :) 1 ay sürer toplasan 4 5 mac oynanır 1 ay boş kalır o zaman ne yapılcaksa ypaılır ama çatı işi yatar :)

...........................muslera............................

sabri........semih..................zan...............riera

..........................melo.................................

...........selcuk.....................sneijder...............

burak..................drogba....................amrabat

eskisehire karsi böyle cikariz muhtemelen

başka stad mı var :) türkiyenın reklamını ypacaklar gidip mersin bilmem ne stadındamı oynasınlar :) 1 ay sürer toplasan 4 5 mac oynanır 1 ay boş kalır o zaman ne yapılcaksa ypaılır ama çatı işi yatar :)

Vallahi Güneslendirme Aletleri almislar...bunlarda cok yokdu...artik varmis.

BIlmiyorum, BU zemin isi niye bukadar zor... Avrupa'nin nerdeyse her yerinde oliyordur, güzelim yeri, havasi olan Türkiyem de niye olmiyor...:rolleyes:

...........................muslera............................

sabri........semih..................zan...............riera

..........................melo.................................

...........selcuk.....................sneijder...............

burak..................drogba....................amrabat

eskisehire karsi böyle cikariz muhtemelen

Yoksa

Muslera

Sabri Zan Semih Riera

Melo Selcuk

Burak Sneijer Amrabat

Drogba​

Vallahi Güneslendirme Aletleri almislar...bunlarda cok yokdu...artik varmis.

BIlmiyorum, BU zemin isi niye bukadar zor... Avrupa'nin nerdeyse her yerinde oliyordur, güzelim yeri, havasi olan Türkiyem de niye olmiyor...:rolleyes:

3 tane varmış bizde oda yetmıyormuş sipraiş vermişler bakalım nolacak.avrupaya 2.kez rezil olduk çim konusunda

Üst Alt