STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 23 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-0 Beşiktaş | 1.Y | 23 Şubat

Sivas'in net penaltisini yedi hakem az önce. Ersan resmen indirdi Eneramo'yu, topla ilgisi yoktu pozisyonun. Hakemler ince ince destekliyor BJK'yi.

Penaltıyı vermedi hakem. maçın başından beri bu malların yanında hakem. yazıktır

Hakemi ve Beşiktaş balını da düşünürek handikap 0 vermiştim.Gidişat da tek farkla kazanacaklarını gösteriyor :trollface:

Sivas çok temiz top oynuyor yalnız. 1 gol atsalar devamı da gelir

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-0 Beşiktaş | Devre | 23 Şubat

Beşiktaş kazanır inşallah. Çünkü Fenerbahçe karşısında daha iştahlı oynarlar:rolleyes:

ilk yari golsüz sonra erdi, temposuz,zevksiz,pozisyonsuz bir oyun oldu diyebiliriz. o bildigimiz sivasspor baskisini izleyemedik henüz, riza yine bilinen sebepler nedeniyle vermis olabilir bu maci. besiktas'in nekadar kötü bir takim oldugu ortada, 1 pozisyonu bile yok adam gibi, sürekli ucuz fauller alarak duran toptan gol ariyorlar, baska bir numarasi da yok dümdüz bir takim. yedek kulübesinde maci cevirebilecek bir oyuncusu da yok. sivasspor'un savunmasi cok kötü ve hucumda da etkisiz kaldilar ama bjk'ye göre biraz daha iyidi sivas. penaltiyi yedi hakem, o ayri konu..

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Sivasspor 0-0 Beşiktaş | Devre | 23 Şubat

ulan bakiyorum deng geliyorum maclara herkesin zemini mis gibi bizim stadin zeminine bak bide sivasta bile bu soguk havada hali gibi zemin var

Üst Alt