STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Fenerbahce de sezon boyunca hicbirzaman iyi futbol oynamadi. Sezonun hicbir döneminde oynamadi.

Bugün ilk defa, o da 25 dakika, cok iyi futbol oynadilar sonra söndüler.

Fenerbahce iyi futbol oynasaydi fark bu kadar olabilirmiydi? Besiktas 2. olabilirmiydi? Galatasaray da kötü cünkü. Siz düsünün artik

aglanacak haline gulmek diye bir deyim vardir sanki bizim halimize cuk oturuyor

İyi top oynamaları konusunda karşı çıkmam ama şampiyonluğun en güçlü adayı olarak şikecileri görmene anlam veremiyorum.7puanlık fark kolay kapanmaz.Kalan maçlarımızdan 2 tanesini kaybetsek bile yine şampiyonuz kaldıki şikeciler her maçlarını kazanamazlar.

Bizimde her maçı kazanacağımız kesin değil.

2 Yenilgi alırsın bide gözünü açarsınki karıköydesin. Hobaaa ne oluyo dersin. Ben nerdeyim.

Futbolda hiçbirşey gerçekleşmeden %100 değildir. Her zaman temkinli olmak lazım.

Tellioğulları : 3

Seferoğulları : 2

Ama bunların önemi yok..

Yeşil Vadi Galatasaray'ın... :))

Fenerbahce Salih'in oynadığı bi kaç maçta iyi oynadı. Onun dısında yoktu. Salih ve Oğuzhan milli takım içinde çok iyi olacak. Simdiden monte etmek lazım.

var mı istifa haberi fenevden gelen ? Belki malzemecisi falan istifa etmiştir :asd:

Cevap: Re: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Bizimde her maçı kazanacağımız kesin değil.

2 Yenilgi alırsın bide gözünü açarsınki karıköydesin. Hobaaa ne oluyo dersin. Ben nerdeyim.

Geçen sene çatır çatır oynarak puan farkını açtığımız için son maçta şansta bizleydi ama bu sene iyi oyundan çok bireysel oyun ve şans+rakiplerin berbatlığı ile geldik buraya.Oyuncularda bunu farkında olarak bundan sonra nasıl geliştiririz diye düşünerek oynarlarsa kadro olarak zaten ligi şu noktadan verecek takım değiliz ama işte kadronun iyi olması iyi bir takım olduğunu göstermiyor veya futbolda her zaman kağıt üzerinde favori olan kazanmıyor.

Her maç derbi maço konsantrasyonu ile oynayıp ,derbilerde ise klasiğin bile 2 katı motive olarak oynarsak geçen sezona döneriz.AMA ÖNÜMÜZDE Kİ HAFTA ÇOK KRİTİK, ÇÜNKÜ KAYSERİ MAÇI HİÇ KOLAY OLMAYACAK BİZİM İÇİN HELE Kİ BİZ BÖYLE DEVAM EDERSEK.

Hiç kimse kızmasın tepki de koymasın. Ligdeki en sağlam futbolu Fenerbahçe oynuyor. Kazandığı maçlar da dahil olmak üzere dün akşamki takıma bakıyorum. Neresini tutsan elinde kalıyor. Beşiktaş'a bakıyorsun harala gürele futbolu. Bugün de net bir şekilde balla maçı aldılar. Fenerbahçe daha bir takım gibi. Ben hala şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını düşünüyorum.

renktaş ordusporun ikinci yarısı için antuda keşke bizim takımda böyle oynasa diyordu. bizim takımın teknik hatası varda birazda oyuncular ruhsuz oynuyor biraz yardımlaşsalar her şey çok daha iyi olacak. fener bize göre daha dengeli oynuyor bizim takımsa işi sıkıntıya sokup sonradan halletmeye çalışıyor. geçen seneki takımdan çok daha iyi olması gerekirken onları ara olmamızın tek sebebi takım oyunu oynamamamız

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe | 1.Y | 3 Mart

Biliyorumda fener alsin deme yani mehmet.. Bjk alsin de sinerji yarat

Bugün Niang emekli olsun dedim adam 1 gol attı, 1 asist yaptı. fener 90+4'de gol atacak dedim 90+4'de yedi. fener'in tüm frikiklerinde başlığı değiştirip düzelttim. dDaha ne yapayım aldırdım BJK'e maçı. :rolleyes:

beşiktaşlıların totosu kalkmış durumda şampiyon olduk sanıyolar :asd:

Yatalım kalkalım rakiplerimizin dağıttığı puanlara dua edelim,iddaası olmsyan Beşiktaş evinde saçma sapan puanlar kaybetmese ne olurdu düşünmek istemiyorum.

Yatalım kalkalım rakiplerimizin dağıttığı puanlara dua edelim,iddaası olmsyan Beşiktaş evinde saçma sapan puanlar kaybetmese ne olurdu düşünmek istemiyorum.

Onlar da bizim puan kayıplarımıza dua etsin o zaman, yoksa tarihi fark olacaktı. Bu bakış açısını doğru bulmuyorum. Biz kötünün iyisiyiz evet ama bu takımlar bizden de beter. Özellikle Beşiktaş'ın savunması evlere şenlik.

Üst Alt