STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

kritik haftalar başladı fb için. biz kazandıkça onlar tek puan kaybında dağılırlar. evet iyi oynuyorlar ama çok hassas bir durumdalar. eğer bir berabere falan kalıp fark 9-10a çıkarsa ondan sonra çorap söküğü gibi olurlar ve ilk 2 ye bile giremezler. bjk 2.olsun bunlar olmasın

Bu arada maçlarımızı CL'den dolayı önce oynamamızda avantaj. Tabi her ne kadar Eskişehir avantajını değerlendiremesekte. Umarım gençler maçında başarıp rahat bir hafta sonu maçları izleriz.

030320132257440244722_3.jpg

yine yapmişlar küçük düşünenler :eek:

Vadiyada olduğum için yine izleyemedim. Berabere bitmeliydi bu maç.

Şimdi özetini izledim. Sow'u marke edememişler maç boyunca. Adam 2 kişinin arasından yükselmiş. Fenev Antalya maçında yediğinin aynısını yemiş. Yahu sülalecek gidilir mi.? 90+'da..

030320132257440244722_3.jpg

yine yapmişlar küçük düşünenler :eek:

Biz de bir takımın atkısını açmak istiyoruz ama açacak rakipleri yok zavallıların. Çünkü Avrupa Ligi 8. ön eleme turunda UEFA tarafından elenmişlerdi sezon başında "Sen gelme ulan ayı" denilerek. Biz de bari UEFA bayrağı açalım onlara :)

Beşiktaş'ın bu maçı kazanması harika oldu.Beşiktaş istikrarlı bir takım olmadığı için ilerleyen haftalarda puan kaybetmesi güçlü bir ihtimal.Fenerbahçe bu kayıpla çok şey kaybetti.Aslında oyunu domine eden Fener'di.Ancak yenilmelerine her zaman ki gibi çok sevindim.Şampiyonluğu kolay kolay kaybetmeyeceğiz.İnşallah sene sonunda ipi göğüsleriz.

Beşiktaş bizden daha iyi oynuyor.Ama lig maratonunda bu sene de şampiyon oluruz gibi

beyler bi ara ekrana Ts başkanı Sadri Şener mi geldi tribünde , yoksa ben mi yanlış gördüm..Başka farkeden varmı maç sırasında ??

berabere bitse daha iyi olurdu ama bjk galibiyetide fena sayılmaz nasık olsa menemenciler trabzon bursa ve eskişehir deplasmanlarına gidecek.

yanlız manuel fernandez cidden inanılmaz bir futbolcu tabi böyle oynarsa hep.bu adam bizde olsa bambaşka oluruz

Fenerbahçe'nin her duran topu çalışılmış yalnız hepsi etkili,bjkninde etkili her zaman ama yan topları meziyetli futbolcusu çok var bjknin,kornerlarde fenerde oynarsa ya Selçuk ya da Gökhan ön direkte indiriyor Emre ceza sahası dışında vurmak için bekliyor Kuyt'ta arka direkte topu içeri çevirmek için bekliyor.Aykut'a sövülsede adamın doğru yaptığı şeylerde var.

Fenerbahçe'nin her duran topu çalışılmış yalnız hepsi etkili,bjkninde etkili her zaman ama yan topları meziyetli futbolcusu çok var bjknin,kornerlarde fenerde oynarsa ya Selçuk ya da Gökhan ön direkte indiriyor Emre ceza sahası dışında vurmak için bekliyor Kuyt'ta arka direkte topu içeri çevirmek için bekliyor.Aykut'a sövülsede adamın doğru yaptığı şeylerde var.

Bir biz yapamıyoruz bunları. Vallahi ben duran top kullandığımız zaman gol yiyecez diye korkuyorum. Çünkü takımda hem hava hakimiyeti olan adam yok hemde dönen topları alamıyoruz, kontra atak yiyoruz her seferinde.

Bir biz yapamıyoruz bunları. Vallahi ben duran top kullandığımız zaman gol yiyecez diye korkuyorum. Çünkü takımda hem hava hakimiyeti olan adam yok hemde dönen topları alamıyoruz, kontra atak yiyoruz her seferinde.

Antremandaki pratiğe ve isteğe bakıyor iş,çokta kırılgan oyunculara sahibiz, bjk her kornere penaltı olmuşçasına hazırlanıyor ,fener her maç Emre'ye ceza sahası dışında pozisyon yaratır ve çoğuda çarpar marpar gol olur bizde de Hamit o misyonda olabilir Mancester maçında gördük bir daha da göremedik Semih ön direk koşusu yapabilir Umut'ta arkada dönen topları tamamlayabilir ama biz kornerleri gol opsiyonu olarak malesef görmüyoruz,koca İngiliz milli takımının en büyük gol kozu yav bu duran toplar,en büyük hata teknik ekibimizin.Kadıköy'de böyle ucuz bir gol yersek affetmem bizimkileri.

Üst Alt