STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Valla ben ikinci yarı başladığından beri aynı şeyleri savunuyorum. Skorlar ters olmaya başlayınca skor taraftarı olduk şimdi. Bunu daha önce yaşadık biz, ben ilk yarıyı 9 puan farkla kapatıp şampiyonluğu verdiğimiz sezonu da yaşadım , aynı havayı hissettim, ve uyarıyorum sadece. Ha sesimizi duyurabiliyo muyuz, hayır, herkes bildiğini okuyor yine.

Tamamda hala 4 puan önde olan kim.Ve bize en az 4 puan fark bile yetiyor kadıkoye rahat cıkmak için.Fb nin fikstüre bakarsan en az 3 macta daha puan bırakır.Bizde demiyoruzki barca gibi oynuyoruz.Ama fb de iyi oynamıyor.Sadece yaptıkları bir şey var topluca savunma yapıp kısa paslar yapıyorlar orta sahada.Buda sanki cok ıyı oynuyorlarmıs gibi gözüküyor.Gördük gecen hafta ölmüş bjk bile yendi bunları.

öyle veya böyle bizim takımın isteksiz futbolu ve Türkiye Liginde sahaya yansımayan şartlar dahilinde bu sene şampiyonluğu bu sıır sürülerine kendi ellerimizle vereceğiz.

maci izledim Fener haketti net , Bursa'nin golunden sonra bile kazanacaklarina adim gibi emindim bu ezikleri potaya sokan oyuncu grubumuz ve teknik ekibimiz utanmali

Bu böyle gidicek değildi ligin sonuna kadar. Elinde sonunda ikramlarımızdan birini değerlendiriceklerdi. Cuma günü ligde oynayabileceğimiz en güzel maç kuzu gibi yatıyodu önümüzde. Hamit direkleri dövdü yine, Burak da boş kaleye atamadı. Bunlar da yetmedi mis gibi takımı dağıtıldı ikinci yarı. Hala hatırladıkça çıldırıyorum. fenerin kazanması iyi oldu belki de yumurta kapıya dayanmadan bişeyler yapıcağımız yoktu zaten. Korkanları da anlamıyorum. Bişey olur da kadıköye kalırsa iş merak etmeyin kupayı biz alırız. Bunu kabullenemeseler de içten içe onlar da biliyo.

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 3-1 Bursaspor | 2.Y | 10 Mart

aziz yldirim yine inmis soyunma odasina :) ve hakemlere bagirmis :) komik resmen :)

Bağırma değildir o hal,hatır sormuştur.Türk futbolunun katili adi herif.Aziz Yıldırım,Demirören gibi adamlar futbolumuzdan ellerini çekmediği sürece ülke futbolunda yerimizde saymaya devam ederiz.

Aziz Yıldırım federasyon filan dinlemem hakemliğinizi bitiririm demiş...

hakemlerin yuzune karsi: ben federasyon falan dinlemem alayinizin cezasini ben vericem hakemligini bitiricem demis azizi Yildirim !!!! buyrun bakalim ne olucak simdi ?

"Federasyon mederasyon dinlemem, alayınızın cezasını ben verecem, hakemliğinizi ben bitirecem.." A.Y.

Selçuk Dereli'yi nasıl bitirdiğini gördük, şimdi Cüneyt yerine Avrupa'da belki o konuşulacaktı..

4-1 dedim skoru bildim ya la haftaya belki ama geri kalan tüm maçları alçaklar bizde alırsak kadıkötde koyup şMPİYON OLACAĞIZ ÇOK BASİT YA KALAN MACLARI KAZANALIM KADIKOYDE KOYARIZ

Şikecilerin taraftarı da uyandı.Resmen olayı sahiplenmeye başladılar.Bizim taraftarlarda Gençlerbirliği maçında baskı kurmak yerine tiyatro izlemeyi tercih ettiler.Sözün özü bu sene tekrardan şampiyonluk isteniyorsa evvela taraftar silkinmeli.

aziz yıldırım devre arasında hakemlerin odasına girmiş bu sene şampiyon olmamız gerekir yoksa bu pislik hala orda durur şampiyon olamazsa artık tekmeyi basarlar buna hadi ya canlanın

Tamamda hala 4 puan önde olan kim.Ve bize en az 4 puan fark bile yetiyor kadıkoye rahat cıkmak için.Fb nin fikstüre bakarsan en az 3 macta daha puan bırakır.Bizde demiyoruzki barca gibi oynuyoruz.Ama fb de iyi oynamıyor.Sadece yaptıkları bir şey var topluca savunma yapıp kısa paslar yapıyorlar orta sahada.Buda sanki cok ıyı oynuyorlarmıs gibi gözüküyor.Gördük gecen hafta ölmüş bjk bile yendi bunları.

bunu 7 puankende söylüoduk 1 puan kaldığında geriye düştüğümüzdede söylerisiniz artık

bu noktadan sonra sahaya çıkıp nefesi bitene kadar mücadele etmeyen hiç bi futbolcunun gözümde değeri yok. sneijder ve drogba dahil. ayrıca fatih hoca da oyunculardan berbat bu sene. hiç kimsenin yeri garanti değil ünal aysalın olduğu yerde

Camia bölünmek üzereyken resmen adamları havaya soktuk yani ama iyi oldu bir bakıma bizimkiler artık kazanmak zorunda olduklarını anlarlar.

Ynt: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Eger bu ligi buradan verirsek cok zoruma gider

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

33 yaşındaki kuyt ın mücadelesini görüp bizim oyunculara baktığımda utanıyorum gerçekten..

Hakkaten Kuytun bizde oynamasını ister miydin? Ne mücadelesiymiş bu kaç haftadır göremiyorum ben. Maç bittikten sonra boş kaleye gol atınca mı mücadele etmiş oldu.

Üst Alt