STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Hakkaten Kuytun bizde oynamasını ister miydin? Ne mücadelesiymiş bu kaç haftadır göremiyorum ben. Maç bittikten sonra boş kaleye gol atınca mı mücadele etmiş oldu.

istemezdim tabiki.. farklı maçlar izliyoruz herhalde.. bizim kanat adamlarımıza ve kuyt a bakınca aradaki mücadele performans farkı ortada kardeşim.. polemik yaratmak istemiyorum benim görüşüm bu. uzamasın

bunları hepimiz biliyoruz ama fatih hoca ve futbolcular bilmiyor. sahaya çıkıp bunların cezasını vermesi gerekenler onlar. uyan ey takım uyan

ronaldoyu messiyi getir hikaye futbol sahada kazanılmıyorrrr biz fatih terim hakemle diyolaga girdi diye burda kıyım kıyım elestirildi ama azize hakem odası basıyor bu işler boyle gidiyor bizimde gitmemiz lazım bir yerlere boyle olmuyor FUTBOL SAHADA KAZANILMIYOR

bu macla beraber de goruluyor ki artik puan kaybina tahammulumuz yok. umarim schalke maciyla beraber yukselise geceriz.

Fb'nin aldıgı çok iyi oldu bizim ruhsuzlar toplulugu kendine gelir hiç olmazsa.

Bursaspor Menajeri Süha Sidal : Aziz Yıldırım

hakemlere 'Ben TFF dinlemem, alayınızın cezasını ben vereceğim, hakemliğinizi bitireceğim' dedi

SON DAKİKA !!

Serhat Ulueren; Maçın Devre Arasında Aziz

Yıldırım Hakemin Önünü Kesti Birşeyler Söyledi

''Aziz Yıldırım'ı ilk yarıda Bursaspor soyunma odasından çıkarken gördüm''

-Kanaltürk Muhabiri

tebrikler fenerbahçe.yürekten tebrik ediyorum...sen git ligin en dandik top oynayan takımlarından birine üstelik sezonunun en kötü maçlarından birini oynadığı haline kendi sahanda yenil sonra gel rakibin puan kaybetsin de fark kapanmasın diye bekle? yok canım! o kadar da değil...kimse hakem şike mike demesin.sen zayıf rakiplerini bile yenemiyosan kusura bakma hakediyosun! çok kızgınım bizimkilere...şampiyon olsalar bile sevinecek yüz bırakmadılar insanda.yazıklar olsun.

puan farkı 4, geriye kalan fikstür bizim için daha kolay. ayrıca fener de mükemmel oynamıyor. emre olmadığında bir kez daha gördük, takım dağılıyor.

tamam biz de iyi oynamıyoruz, ama takımın kapasitesi olmadığından değil. doğru düzgün bir sistem ve oyun anlayışı oturtamadığımızdan dolayı. bunda da birinci faktör Terim'in yanlış tercihleri. önümüzdeki haftalar içinde terim formda olur ve doğru kadro ve sistemi oturtabilirse 7'de 7 de yaparız, 8'de 8 de.

istemezdim tabiki.. farklı maçlar izliyoruz herhalde.. bizim kanat adamlarımıza ve kuyt a bakınca aradaki mücadele performans farkı ortada kardeşim.. polemik yaratmak istemiyorum benim görüşüm bu. uzamasın

Saygı duyarım, fakat düşüncelerini geçen haftalarda niye paylaşmadın da bugün Kuyt boş kaleye gol attıktan (-ki o zamana dek Bursa mücadeleyi çoktan bırakmıştı bile) sonra yazdın?

Kolay fikstür zor fikstür diye birsey yok. Gecen sene 9 maclık seri yakalarken yendiğimiz takımlar cok kolay takımlar değillerdi. Keza bu sene CL liginde ilk 3 mac 1 puan toplayıp 10 puanla gruptan cıkarkende işimiz kolay değildi. Bugün Fener kazanmış, Aziz Yıldırım hakemleri basmıs, fark 4'e inmiş falan hic önemi yok bunların. Biz kendi işimizi kendimiz bitiremediğimiz sürece kimseye yüklenmeye hakkımız yok. Forumda eminim suan Aziz'e, Tolga'ya, TFF'ye baslık acılıyordur daha da acılacaktır ama bunların gerekli olduğunu düşünmüyorum. Bunlar sezon sonuna kadar devam edecek ama biz maclarımızı kazanamadığımız sürece nereyi hedef göstersek boş. Sezon basından beri bizim olduğumuz konumda Fener olsa bizi şampiyonluğa ortak ettireceklerinimi sanıyorsunuz? Fatih Terim ve oyuncular işlerine baksın, olmadı taraftar baktırsın ama biz daha fazla başka taraflara bakmayalım. Sorun tamamen bizde.

Hikmet Karaman: yardımcı hakem ofsayt dedi ama Tolga Özkalfa golü verdi.

İşte skandal 1 metre ofsaytı yardımcı hakeme rağmen çalmayan hakem devre arası hakemleri tehdit eden şike hükümlüsü Başkan ama bunları konuşmayalım çünkü biz kötü oynuyoruz.

Saygı duyarım, fakat düşüncelerini geçen haftalarda niye paylaşmadın da bugün Kuyt boş kaleye gol attıktan (-ki o zamana dek Bursa mücadeleyi çoktan bırakmıştı bile) sonra yazdın?

ben anlatamadım benim dedigimin bugun attıgı golle veya kaç maçtır gol atamamasıyla vs ile ilgisi yok. adam 90 dk mucadele ediyor kısıtlı yetenekleriyle kanat olarak 8 gol atmıs birde. bizim burak umut hariç hangi adamımız kaç gol atmış. ordan bakmaya calısıyorum sadece. ayrıca 33 lük kuyt terden geberene kadar koşuyo bir yerlerini yırtıyo. benim demek istedigim mücadele.. 2 maç öncede mucadele ediyodu kötü performans sergileyebilir, 5 maç öncede mucadele ediyordu.

Takımın gidişatından umutsuzuz diyince bazı kişiler demediğini bırakmıyor; sonrasında da fener illa ki puan kaybedecek diyor..

Aga bırakın fenerin puan kaybetmesini falan, hani bize kızıyorsunuz ama gerçekten siz takıma veya hocaya inanıyorsanız, fener puan kaybedecek demek yerine biz tüm maçları kazanıcaz diyin de biraz inandırıcılığınız olsun!

Biz laf edince kızıyorsunuz, ama kendiniz bile bizim kazanmamızdan çok, fenerin puan kaybı yapmasına umut bağlamışsınız..Ondan sonra biz burada gerçekçi davrandığımız için hain oluyoruz! İlahi komedya...

adamlara şu fikstürde puan kaybederler max berabere kalırlar dedik bi beşiktaşa yenildiler

Şike başlamış. Sen ceza verme üstüne adamları ödüllendir.. Bu ülkeye bu adamlar müstehak.. Özellikle beşiktaşın falan son dakikada şampiyonluklarını yerler umarım. Hakediyorlar şikeye destek vererek. Anadolu takımlarının alayı kendi pisliklerinde boğulsunlar. Şu ülkeyi sevme sebebim Galatasaray'dır. Yazık..

Üst Alt