STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

İyi toparladılar ama bizim de son maçları daha farklı oynayacağımızı düşünüyorum.Bu sene de Kadıköy'de alacağız inşallah kupamızı :)

valla helal olsun adamlara. hiç şu oldu da bu oldu demeyin, perşembe akşamı zor bir deplasmanda kazanıp gelmişler, üstüne webo,gökhan gibi 2 önemli eksikleri var, o yetmiyor emrede sakatlanıyor çıkıyor, 1-0, da geriye düşmelerine rağmen 4-1 kazanıyorlar. dalga geçtiğimiz aykut takıma bir sistem oturtmuş, bizim über ego sahibi fatih hocamız ve oyuncu beyzadelerimiz formsuz gençleri sahasında dahi yenemiyor yeniliyor. geçmiş olsun bence. bu kafayla şampiyonluk gider arkadaşlar

Aynen katiliyorum. Fatih Terim sovmenlige devam edip 3 mac ceza alsin...

kımse anlamıyor galıba özgur yankaya nıye verdı o penaltıyı çünkü aklı eboue nın pozısyonunda kaldı

arkadasım dokundumu faul o pozısyon bunu lamı cimi yok

top gelmemıs kosu degıl durduk yere nıye ıttırıyor adamı

eboue kalkmamakla en ıyısını yaptı kalksaydı zaten bahane hazırdı

şike yapan adam bagıramaz dıyor yvaybe akla gel cay demle

Arkadaşlar Aziz Yıldırım soyunma odasında bu şekilde bağırmaz hemde o kadar insanın içinde yapmayın Allah aşkına yahu bu yönetici kimse açık açık mağlubiyetin bahanesini böyle buluyor inanmayın o kadarda değil yani..

güzel ironi yapmisin

insallah yapmisindir yoksa :sad007:

Arkadaşalr misafir geldi takip edemedim. Özet geçecek var mı? Neler oldu nedir durum? Aziz neden bağırmış, golde ne var?

4-1'e aldanmayın Emre'siz fb çok kötüydü deplasmanda zor kazanır Emresiz fb ama Emre varken de takımı 5 vites arttırıyor adam,Emre'nin sakatlanması gerek.

emrelı ezıklere tecavuz ettıgımızı unuttun galıba

iş bızde bıtıyor bız topumuzu oynayalım kımse bızı ılgılendırmez

güzel ironi yapmisin

insallah yapmisindir yoksa :sad007:

Ben çok ciddiyim Cuma akşamı oynanan maçta bize de alakasız penaltı çalınmadı mı ? çalındı o golü atsaydık ve o golle bir hava yakalayıp bir anda rakibin paniklemesiyle karambolden bir tane daha atıp maçı kazansaydık ne diyecektiniz,diyorum ki yorum yaparken bunlara da dikkat edelim..

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Bursaspor'u 4-1 yendiği maçta Raul Meireles'in 50. dakikada attığı gol tartışmaları da beraberinde getirdi.

Bursasporlu futbolcular, hakem Tolga Özkalfa'ya Sow'un faul yaptığı ve Meireles'in de ofsayt olduğu gerekçesiyle itiraz ederken; Özkalfa, yardımcı hakemi ile konuşmasına rağmen kararını değiştirmedi. Maçın ardından hakem Tolga Özkalfa'nın kararını yorumlayan Lig TV yorumcusu Markus Merk, pozisyonun hem ofsayt hem de faul olduğunu söyledi.

Hakem Tolga Özkalfa'nın gol konusunda yanlış bir karar verdiğini dile getiren Merk, "Pozisyonda Sow'un kaleci Carson'a müdahalesi faul. Meireles ise topla buluştuğu sırada ofsayt pozisyonunda. Kendisi için nizami gol değildir, yardımcı hakemle konuşmak istiyoruz. Ne konuşmak istedi, ne konuştu açıkcası bunu çok merak ediyorum. Yardımcı ofsaytı gördü ama emin değildi, Sow topa müdahele etti mi etmedi, çünkü yeni bir pozisyon doğuyordu. Sonuç olarak konuştular ancak ikisi de doğru bir karar veremedi. Tüm izleyiciler ve ekibi için karmaşık pozisyon. Yardımcı, Meireles'in ofsaytta olduğunu görse bile bayrağını kaldırmayarak doğru bir iş yaptı ve pozisyonun değerlendirmesi hakeme bıraktı. İkisi de bu karmaşık pozisyon da yanlış karar verdi. Bu tarz pozisyonları futbol sahalarında nadir olarak görürüz." dedi.

bir net penaltisi verilmedi bir golu ofsayten iptal edildi atiklari 2 gol hem faul hem ofsayt .. bizim yonetim uyusun unal aysal kibar olmaya centilman olaya devam etsin . aziz yildirmden biraz ders alsin artik maclar bu saatan sonra sahada kazanilmiyor

Arkadaşalr misafir geldi takip edemedim. Özet geçecek var mı? Neler oldu nedir durum? Aziz neden bağırmış, golde ne var?

klasik bildigin rezilikler

fener defansi berbat ilk gol bursa

rezilbahcenin en iyisi emrenin golü

emre 30larda sakatligi

emreden sonra duran fener

ikinci yari bursanin kova kalecisine yapilan foulu verilmeyip ,gelen gol

ondan sonra hakem rezilikleri

golden sonra kötü oynayan bursa

ve fenerin 2-1 den sonra gelen goleri ve kova bursa kalecisinin rezilikleri

Ben çok ciddiyim Cuma akşamı oynanan maçta bize de alakasız penaltı çalınmadı mı ? çalındı o golü atsaydık ve o golle bir hava yakalayıp bir anda rakibin paniklemesiyle karambolden bir tane daha atıp maçı kazansaydık ne diyecektiniz,diyorum ki yorum yaparken bunlara da dikkat edelim..

hani azız yıldırım oyle bısey yapmamıstı yapmazdı işte acıklıyorlar cayır cayır herkse

fb bıle sadece serzenıste bulundu dıyor kendı resmı sıtesınde

bu sekilde basta yazaydin ozaman ,bu yazdiklarina hemfikirim

dunyanın neresınde görülmüş bı baskanın hakemlere serzenıste bulundugu

bakın sadece serzenıste dıyorum kı daha fazlasını deıgınıde cok ıyı bılıyorum

aziz neden hep korıdorlarda

dunyanın neresınde görülmüş bı baskanın hakemlere serzenıste bulundugu

bakın sadece serzenıste dıyorum kı daha fazlasını deıgınıde cok ıyı bılıyorum

aziz neden hep korıdorlarda

Yanlış anlama renktaş fenerli falan değilim ama nereden biliyorsun yanında mıydın ?:lol:

dananın kuyruğunu koparmak bizim elimizde inşallah bundan sonra puan kayıpları yaşamayız liderlik bir kere giderse bir daha gelmez bunun bilincinde olmalı ve ölümüne canla başla mücadelemizi yapmalıyız... nokta...:yenieek::yoji:

Üst Alt