STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

sen nerden alıyorsun bu hakkı gıdıp korıdorlarda hakemlere baskı uygulamayı

boyle bısey varmı ya

bunu baskan yapıyor bıde

Yanlış anlama renktaş fenerli falan değilim ama nereden biliyorsun yanında mıydın ?:lol:

kendılerı acıkladı dostum neyın kafasını yasıyorsun sen

fb kendı resmı sıtesınde

fb kendı resmı sıtesınde

fb kendı rsmı sıtesınde

menajer sıfatlı adam dıye bahseden bı klupten ne beklıyorsun

bı baskanın ne işi var korıdorda hakemlerle

gelmıssın burda bana yanımdamı dıye azız yıldırım dıyorsun

allah topunun belasını versın türk futbolunu bu hala getıren ve buna destek veren zıhnıyete

kendılerı acıkladı dostum neyın kafasını yasıyorsun sen

fb kendı resmı sıtesınde

fb kendı resmı sıtesınde

fb kendı rsmı sıtesınde

menajer sıfatlı adam dıye bahseden bı klupten ne beklıyorsun

bı baskanın ne işi var korıdorda hakemlerle

gelmıssın burda bana yanımdamı dıye azız yıldırım dıyorsun

Anladım açıklamadan haberim yoktu kusura bakma..:SS:

emrelı ezıklere tecavuz ettıgımızı unuttun galıba

iş bızde bıtıyor bız topumuzu oynayalım kımse bızı ılgılendırmez

evet ya karıköyde çatır çatır oynayıp gereken cevabı verelim niye stres yapalım biz derli toplu oyunumuz oynarsak fb bize direnemez emre çıktıktan sonra fenev top yapamadı bursa aptallığından yenildi hakemde cabası

bla bla bla korıdorda rastlamıs sadece hakkını korumus sikecılerın

bıde adama ıthamda bulunuyor lar bılmeden adana maçıyla ılgılı

bunlar rsemen angut adam gorevde bıle degılmıs adana maçında

sikebahce maci kazandi ama yine cok seyler kaybetti

ulan bunlar hep bizim eşekliğimizden. yeneydik gbirliğini belkide adamlar nasıl olsa umudumuzu yok rehavetine girip puan kaybedeceklerdi. şimdi adamları gaza getirdik. bu pislikler bundan sonra kalan maçlarda hakemi rakibi tffyi döve döve tüm maçlarını kazanır. bundan sonra futbol oynayan değil çirkef olan kazanacak. bizde her dalavereyi yapıp kalan maçları almamız lazım. yemişim iyi futbolunu. sahada rakibi döve döve maçı alacaksın.

Bursaspor ilk 10 dakika dışında çok kötüydü , birazda dönüp kendilerini sorgulamaları lazım

ulan bunlar hep bizim eşekliğimizden. yeneydik gbirliğini belkide adamlar nasıl olsa umudumuzu yok rehavetine girip puan kaybedeceklerdi. şimdi adamları gaza getirdik. bu pislikler bundan sonra kalan maçlarda hakemi rakibi tffyi döve döve tüm maçlarını kazanır. bundan sonra futbol oynayan değil çirkef olan kazanacak. bizde her dalavereyi yapıp kalan maçları almamız lazım. yemişim iyi futbolunu. sahada rakibi döve döve maçı alacaksın.

Kesinlikle katılıyorum. 2 gündür kafayı yemek üzereyim. Maç gözümün önünde sürekli o kaçan pozisyonlar direkten dönen toplar. Schalke maçında bile bu kadar üzülüp kafaya takmamıstım. Ama sezonun en önemli fırsatını kaçırdık. Daha doğrusu en önemli virajında rakiplere fırsat verdik. Salaklığımıza doymamak lazım.

Birde bugunkü fenerin hakemler üstünde ki baskıyı gördükçe, Cuma günkü maçta iyi ki atmamışız penaltıyı dediğim için kızıyorum kendime. Haklı veya haksız çaksaydık en azından 1 puan alsaydık. Bunlar böyle kirli oyunlar yaptıkça biz biraz fazla temiz kalıyoruz bu lige.

Gol için temiz diyen kamiller vardı gol hem faul hem ofsayt Merk'de ofsayt faul dedi.

yalnız beyler, adamlar bjk maçı dahil, son 3 maçtır çok sağlam top oynuyorlar. Tutturdukları zaman ayağa çok iyi pas yapıp rakibi uyutuyorlar, ondan sonra ya araya bi tane daha sıkıştırıyorlar ya da maçı bitiriyorlar. Biz adam gibi oynarsak şanları yok ama şu an bizden daha iyi top oynadıkları kesin.

yalnız beyler, adamlar bjk maçı dahil, son 3 maçtır çok sağlam top oynuyorlar. Tutturdukları zaman ayağa çok iyi pas yapıp rakibi uyutuyorlar, ondan sonra ya araya bi tane daha sıkıştırıyorlar ya da maçı bitiriyorlar. Biz adam gibi oynarsak şanları yok ama şu an bizden daha iyi top oynadıkları kesin.

kolay kolay yazmam polemiğe girmemek için .. genelde okuyup giderim ..Neredeyse bu mesaın aynısını yazdın malum takımı övsem ama nasıl yaparım gayesiyle yazıyosun dikkat!!!

gizli kuslar gelip yaziyorya su foruma en cok onlara gülüyorum

eziklik psikolojisi iste defolun gidin kendi forumunuza yada adam gibi su takimi tutuyorum diyin öyle konusalim

diğer mesajlarına alt alta bakınca pek iyi durmuyor haberin olsun :):)

Üst Alt