STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

istediğiniz kadar konuşun tartışın burda iyi futbolu biz değil futbolcular ve teknik ekip sağlar ben izlemeyi bıraktım ligi artık belki starda olduğu için son kez CL maçını izlerim ama onunda önemi kalmadı gelecek sene CL'ye gidemedikten sonra bu sene CL de çeyrek final oynasam ne olacak çok olsa 3 4 milyon euro daha fazla para gelecek oda bu sezon için

Bu yenilgi laubalilikten baska birsey degil.

Once teknik heyet, sonra eboue.

İlk yari sezonun en iyi oyununa ragmen 4-5 mactir denedigin ve takimin top oynayamadigini gordugun sisteme geciyorsun. Yazik.

Hamiti cikaracaksan yerine engin girer, drogbayi alacaksan burak cikar. Bu kadar mi zor gormek.

Boyle bir macta da amrabat oynamaz. Sadece rakip sana yukleniyorsa kontraatak oynamak icin alirsin amrabati. Manchester macindaki, braga macindaki gibi.

çıldırmak işten değil ya şu rezil takıma yenildik kendi sahamızda , umarım salı günü akıllarının o maçta olduğunu kanıtlayacak bir futbol oynar ve iyi bir sonuç alır bizimkiler, yoksa infial olur

Bu laubalilikle haftaya Kayseri'yle berabere kalırız,BJK ile puan farkı kalmaz,FB ile fark 2'ye düşer.33.haftaya kadar ite kaka,bi şekilde gideriz,orada mağlup oluruz,3.sıraya gerileriz ve lig biter.Tıpkı 2004-2005 sezonu gibi.Adamlar 2 pozisyondan 3 gol çıkarır.Bizimkiler laubaliliklerinden dünyaları kaçırır,salakça bir gollede mağlup oluruz.Zerre güvenim yok bu sene takıma.Hocasından futbolcusuna kadar.

Aynen .Siz hala Schalke eleriz deyin üstüne bu ne pollyanacılık ?

Umarım rakiplerimiz puan kaybedecek..

ihtimaler yine cok yüksek :)

ama bence bu yüzden bizimkiler laubali oluyorlar, ciddiyetsizlik zaten türk futbolun sorunu, iki kulvarda oynamayi bile beceremiyoruz

zaten lideriz diye hep övünüyoruz ama sonra devran dönerse is isten gecmis olacak.

Dusme hattina 3 puan uzakliktaki trabzondan medet umarsaniz yanilirsiniz.

Rakipler yeterince yardimci oldular, biz elimizin tersiyle ittik, simdi gaza geldiler, istahlandilar, zor puan kaybederler.

düsme hatina 4 puan uzak olan takim lideri deplasmanda yenebiliyorsa trabzon gibi bir takim eski gücünde olmasa da kendi sahasinda hayhay puan alabilir.:)

Aynen .Siz hala Schalke eleriz deyin üstüne bu ne pollyanacılık ?

Aynen ya.Ne şampiyonlar ligiymiş be.Benim bildiğim şampiyonlar ligi güzel birşeydir.Biz ise acı çekiyoruz resmen.Şampiyonlar ligi bahanesi adı altında ligi verecez kimsenin haberi yok.Juventus'ta,Bayern Münih'te,Barcelona'da,Manchester'da,Paris'te,Shaktar'da,Porto'da şampiyonlar liginde ama hiç biri ligi gevşetmedi şampiyonlar liginde oynuyoruz diye.Kaldı ki senin oynadığın lig ahım şahım bir ligde değil + Allah var gruplarda da çok zorlu rakiplerle oynamadık,2.turda da çıkabilecek en makul takım çıktı.Peki hâlâ neyin şımarıklığı,laubaliliği,cömertliği bu anlamış değilim.Şuan BJK'ye en az 9,Fener'e de en az 12-13 puan fark yapmamız lazımdı.

o ne özgüven öyle

Gündüz Kılıç, nam-ı diğer Baba Gündüzün meşhur bir lafı vardır, Galatasaraylılık ile iligili;

''Galatasaray bir his takımıdır.
Renklerine aşık birbirlerini seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.

Şu son zamanlarda izlediğim takım Rijkaard, Hagi dönemlerinde yoktu.

Hiç bu kadar taktiksiz, kimsenin ne yaptığını bilmeden, organizasyonun 0 olduğu bir dönem hatırlamıyorum.

Sanki 15 adamı yoldan geçirip bir maça çıkın demişler gibi. Formsuzluğun, kişisel hataların veya gösterilmeyen yeterli gayretin bu durumu

açıklaması mümkün değil. Kesinlikle takımın taktik idman yaptığına inanmıyorum.

İlk yarıda çok çok istekli olup artık GS için önümüzdeki 5 yılını vermeye karar vermiş bir Sneijder'in oyundan çıkarılışı aklıma geldikçe kafayı yiyecek gibi oluyorum!! Allah'ım sen aklımı koru Ya Rabbim..

Maça dair eleştirim ve aklımda kalanlar;

*Eboue' nin müthiş performansına rağmen golden önceki saçma sapan hareketi

*Hamit' in direklere fısıldaması :)

*Sneijderin efektif olmaması

*Çok forvet alıp doldur boşalta dönmenin saçma sapanlığı!(sanırsın çok forvet çok gol demek)

Dün en iyi 11imizi gördük. Yekta ile Emreninde oynamasiyla, sürekli pres yaptik, top sürekli bizde kaldi. Genclerbirliginin olumlu birtane cikisi yoktu, bizim ise 5-6 tane net firsat vardi.

Nasil bir mantikla ikinci yariya degisiklikle girildi , anlamakta güclük cekiyorum. Ilk yaridaki gibi devam etsek rahat alirdik maci.

Dün en iyi 11imizi gördük. Yekta ile Emreninde oynamasiyla, sürekli pres yaptik, top sürekli bizde kaldi. Genclerbirliginin olumlu birtane cikisi yoktu, bizim ise 5-6 tane net firsat vardi.

Nasil bir mantikla ikinci yariya degisiklikle girildi , anlamakta güclük cekiyorum. Ilk yaridaki gibi devam etsek rahat alirdik maci.

Muslera

Eboue Semih Gökhan Riera

Hamit Yekta Selcuk Emre

Sneijder

Burak

böyle basladik maca. Ama sonradan herseyi bozdu teknik ekip drogbayla umut'un girmesine gerek yoktu henüz cok erkendi. mac zaten bize gelecekti biraz daha bekleseydik.

yekta cikip hamit ortaya gecmeliydi, sag tarafa da engini al, emre yerine amrabat'i al hala skor dönmezse forvet degistir olmaliydi degisiklik planlamasi

Muslera

Eboue Semih Gökhan Riera

Yekta Selcuk Amrabat

Umut

Burak Drogba

Böyle oynarsan tabiki kaybedersin.

İlk yarıda oynadığımız futbol iyiydi. İkinci yarıda 3 forvet oynatmanın bana göre izahı yok. Ne kadar forvet olursa olsun top getirecek biri olmadıktan sonra bir anlamı yok. Hocaya yakışmadı ...

millet kafayi yemis, imparator un gitmesini isteyenler var ya :SS:

benim icin tek suclu, o stadin zemini ile ilgilenen yonetim dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt