STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

kim ne derse desin bence Maci Burak Yilmaz yüzünden kaybettik.. Drogba olsaydi iceriye 3-0 ,Umut olsaydi iceriye 2-0 girmistik

deli etti beni:mad:

dün çok iyi oynadık,mücadelemiz süperdi ama olmayınca olmuyor

burak gününde değildi ve gününde olmama hakkını kullandı..insan sonuçta,makine değil!

yediğimiz gol de talihsizdi

Dün ilk yarı oynamamız gereken sistemi gördük.Geçen seneki gibi içeri giren yer değiştiren kanatlarla beraber 4 5 1.

Dün Burak tüm takım kendisine oynarken tek forvet olarak çok zorlandı.Çünkü tek forvet olarak baskıyla değil kontrayla etkili olabilen oyuncu çünkü en büyük özelliği açık alanda dribling.

Hocanın yapması gereken tek şey Burak Drogba değişikliği idi ve inanın 60 lara 2 0 girebilirdik..

Sonraki maçlar Schalke dahil 4 5 1 oynamalıyız ya Drogba ya Burak oynamalı.Ve asla ama asla bizi sıradan takımlardan ayıran Sneijder Hamit gibi oyuncular çıkmamalı....

kenarda ümit değil de fatih hoca olsaydı yenerdik. drogba girip hamitin çıkması çok saçma oldu. bütün oyun bozuldu o dakikadan sonra

Dün ilk yarı oynamamız gereken sistemi gördük.Geçen seneki gibi içeri giren yer değiştiren kanatlarla beraber 4 5 1.

Dün Burak tüm takım kendisine oynarken tek forvet olarak çok zorlandı.Çünkü tek forvet olarak baskıyla değil kontrayla etkili olabilen oyuncu çünkü en büyük özelliği açık alanda dribling.

Hocanın yapması gereken tek şey Burak Drogba değişikliği idi ve inanın 60 lara 2 0 girebilirdik..

Sonraki maçlar Schalke dahil 4 5 1 oynamalıyız ya Drogba ya Burak oynamalı.Ve asla ama asla bizi sıradan takımlardan ayıran Sneijder Hamit gibi oyuncular çıkmamalı....

Dün pas oyunu oynadık. Buna ayak uyduramayan tek oyuncu Burak'dı. Burak'ı çok severim ama kapalı takımlara karşı kafa ile gol atamıyorsa zorluk yaşıyor.

Mesela dünkü maçta forvet seçimi Drogba olmalıydı. Çok rahat yerden pas alıp veren, verkaçlara girebilen bir oyuncu.

Teknik ekip maci verdi tartismaya gerek yok.

Baski kuran pozisyona giren bir takim varken sahada tekniik ekip bunu bozmak istedi ve basardi,baska bir aciklamasi olamaz oyuncu degisikliklerinin.

bu maçın mazereti olmaz..bu maçı alacaksın..yok zemin yok çok gol kaçırdık olmaz..:mad: hala aklıma geldikçe sinirleniyorum...

1

Yonetim: Tesekur ediyoruz takimizi patates tarlasinda oynatiginiz icin..sov yapacaginiza milyonluk kulubun sahasina biraz zaman harcayin. saha yuzunden antalya,cluij, nerdeyse ordu, ve Gencler macini kaybettik. Tesekurler...

Fatih Terim: ikinci yari yine sacma degisiklikle macin kaderinle oynadin.. Taktik anlayisin gercekten sifir hocam. Snijederi cikartman buyuk hatta.

Eboue: Kari gibi yere yatmayi birak biraz profesionel OL!!! Senin yuzunden golu yedik

2

Selcuk/emre: Biraz olsun avrupa futbolunu takip edin. Takim oyunu nasil oynanir bakinda ogrenin. Sizin beyniniz bu sene burak yilmaza programlanmis..

ayagima top gelir gelmez ona pasi atmaya programlanmis sanki. bu takimda selcuk-burak dan birisi fazla. ya selcuk ya burakin gitmesi sart! sirf takima zararlar!!

3

Yekta : 1000 yil top oynasan , kumasin kaliten degismez..bosu bosuna zaman harcaniyor.

Snijeder: Bu takimda cok babalar kendini yildiz sayan oldugundan sana cok yazik olacak..

Drogba: birisi buna takima yeni geldigini soylesin ve herseye atlamamisi icin uyarsin.!!

2

Selcuk/emre: Biraz olsun avrupa futbolunu takip edin. Takim oyunu nasil oynanir bakinda ogrenin. Sizin beyniniz bu sene burak yilmaza programlanmis..

ayagima top gelir gelmez ona pasi atmaya programlanmis sanki. bu takimda selcuk-burak dan birisi fazla. ya selcuk ya burakin gitmesi sart! sirf takima zararlar!!

Ligin acik ara en iyisini Selcugu gönderelim evet :trollface:

4

Ve Burak: Istersen 100 tane gol at Burak Yilmaz, benim gozumde gercekten futbolcu degilsin ve takimda gormek istemiyorum. Takima zarar dan baska birsey verdigin yok.

Butun takim sana oynuyor 43 pas dan 2 tane gol attiyorsun diye kral oluyorsun.. Burak yilmaz bu takima geldikten sonra takimin butun kimyasi bozulmustur. Butun takim buraka pas vereyim diye top oynamayi , takim oyununu unuttu...

2

dünkü selcuga laf edenı allah tas eder

Vallah istedigin kadar bana turkiyenin en iyi oyuncusu diye anlat, eger takima zarar veriyorsa en buyuk elestiriyi yaparim.

Selcuk burak geldikten sonra sirf ona oynayim diye takim oyununu unuttu. bunu goremiyorsan ben bisey demiyorum

4

Ve Burak: Istersen 100 tane gol at Burak Yilmaz, benim gozumde gercekten futbolcu degilsin ve takimda gormek istemiyorum. Takima zarar dan baska birsey verdigin yok.

Butun takim sana oynuyor 43 pas dan 2 tane gol attiyorsun diye kral oluyorsun.. Burak yilmaz bu takima geldikten sonra takimin butun kimyasi bozulmustur. Butun takim buraka pas vereyim diye top oynamayi , takim oyununu unuttu...

dıyorsun hıc dusunuyormusun umutla drogba o pozsıyonlara neden gıremıyor dıye

tamam dün çok becerıksızdı ama 3 4 yıldır 30 gole yakın ortlama ıle oynayan adamdan bahsedıyorsun

varsa daha ıyısı turkıyede getır onu oynatalım

4

A.Madrid de Falcaoyu göndersin.Böyle sey mi olur Burak gibi oyuncun varsa Drogba gibi oyuncun varsa tabiki takim onlara uyacak!Su Burak naparsa yaranamayacak bu taraftarin belli kesimine belli.adamin bi totosuyla gol atmadigi kaldi daha ne yapsin.O burak olmasa uefayi zor görürdük.Ortada takim yok hala Buraga laf söyleyen var ilginc

4

allah allah.

toplarin hepsi zaten ona gidiyor, bi zahmet atsin okadar.

Benim burda anlatmak istedigimi anlamadiniz.. neyse bosverin.

Arkadas , ben burak gelmeden demistim burak bu takima zarar verecek diye.. Ha gol atar o baska.

ama genel olarak takima zarar verecek dedim ve malesef oyle oldu, bunun yani sira transfer hattalari eklersen al sana bir numara takim.

Sezon basindan sonuna kadar sistemsiz ne yaptigini bilmeyen bir takim. Bana soyleyin yaa biz ne oynuyoruz!!!!! sakin bana birinci yariyi soylemeyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt