STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Hala kendime gelemedim. Bu maçları kazanamayacaksak zaten şampiyon olmayalım yani.

Ynt: STSL 12/13 H:25 | Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | M.S | 8 Mart

Biz boyle devam edersek bizde kuslar gibi son mac ve kacan sampiyonluk hikayesi yasariz.

Çeyrek asrı geçkin Galatasaray taraftarlığım var, şu tür yenilgileri hazmedemedim hala da edemiyorum.

Ligin açık ara en kolay maçlarından biriydi,yensek 2 rakiple de puan farkı 7 olacaktı 9 maç kala. Yenilmek şaka gibi şaka.

Es-es maçından sonra içim rahattı çünkü 1 puanı bile hak etmedik..Ama şu maçta insanın çıldırmaması elde değil ? Bu Hamit hakikaten cenabet abi şakası kalmadı bu işin ..Futbol tarihinde yoktur böylesi...Resmen basiretimiz bağlandı maçta..Burakın kaçırdığı goller fala düşündükçe çıldıracağım...Hakem de tam fenerasyonun istediği gibi maç yönetiyor.. Bize verdiği teselli penaltısı tamamen göz boyamak için....

Eğer o satılmış hakem Vleminckx'in golünü Beşiktaşa veya Fenere versin adam değilim hem de kendi sahalarında.....

Ama herşeye rağmen biz bu futbolumuzu oynayalım rahat rahat şampiyon oluruz içinizi ferah tutun.. Eboue inanılmaz maç çıkardı gerçek Eboue'yi izledik sonunda

kayseri maçını pazar 16:30a almışlar.

gündüz maçlarında çok puan kaybediyoruz diye olabilir

igrenc bi lig, cidden diyorum..

Maçi pazara aldilar 16:30 a..

Bazi Galatasaraylilarin yorumu: Gunduz cok puan kaybediyoruz, fiksturde bile sike var vs vs..

Fenerlilerin yorumu: Ulan adamlardaki lobiye bak Sali CL maci var, cumartesi oyniyacaklari maci pazara aldirttilar.. olasi galibiyetlerinde bizim takim bundan kotu etkilenecek..

geçen sene fbye arenada 2-1 kaybettiğimiz maç kadar üzüldüm bu maça

uplamayin su konuyu. Bu mac aklima geldikce kan beynime sicriyor!

Haybeye kaybedilen maç, Haybeye kaybedilen 3 puan, Haybeye kaybedilen erken şampiyonluk.

Lanet bir G.Birliği maçı daha sonu benzemsin bu sefer.Amin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt