STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray - İstanbul B.Ş.B | 19.00 | 30 Mart

o değilde madrid maçı öncesi son maç.. 3 gün sonra madrid'e uçuyo takım.. Kafalar bu maçta olmazsa sıkıntı yaşarız ibb şakaya gelmez !!

ibb bu sene çok zayıf bir takım ama akıllar şampiyonlar liginde olacak. şl maçlarından önceki maçlar kimle olursa olsun tehlikelidir.

maç cuma günü olursa tehlike iki katına çıkacak. belki milli takım fikstüründen ötürü cumartesi olur maç.

Zemin kötü,İBB kapanacak,akıllar Madrid maçında olacak muhtemelen.Tehlikeli maç

Sneijder hamit drogba eboue gibi tecrübeli oyuncuların bu maçı alması gerekiyor genç oyuncular psikolojik olarak real maçını düşünüyor olabilirler ama birileri o maç içinde uyandırmalı ve takımı ateşlemeli.

Maçı aynı kayseri maçı gibi ilk 45 dakikada bitirmeliyiz.

Akıllar madrid maçında falan olmaz. Bence takımda bunun farkında.

Artık bu takım ş.liginden istediğini aldı ve ligin sonu geliyor. Bu sene şampiyon olamadıktan sonra neyleyeyim madrid maçında olan kafayı ben.

Madrid maçında taktikte belli saldıracak halimiz yok çıkıp normal oyunumuzu oyayacağız.

Zeminin o güne kadar toparlanacagini düsünüyorum. Bu hafta da deplasmandaydik zaten. Hep öyle kalacak degil ya. Isiklar da gelmis zaten.

Evet belki akillar Real Madrid macinda olacak, ancak gerekeni yapacaklarini düsünüyorum.

Bugünkü oyunun yarisini oynasalar rahat kazaniriz zaten.

Bu saatten sonra lig bir adim daha önde. Real Madrid de bonus.

Oyuncular bunun farkinda bence. Sürpriz beklemiyorum

Maça 2 hafta var beyler zemin düzelecekmiş o güne kadar beklenti bu yönde umarım öyle olur.

Bizde de Selçuk kart sınırında. Diğer hafta Mersin ile oynayacakken Selçuk kart görse hicte fena olmaz. Derbide oynamama riskinide ortadan kaldırmıs oluruz böylece. Mac içinse rakibin belkide en önemli oyuncusu S.Holmen kart cezalısı. Zemin problem cıkarmazsa rakibinde cok fazla problem cıkaracağını zannetmiyorum.

Holmen'in olmaması onlar açısında sıkıntı. Artık bundan sonra konsantrasyon eksikliği yaşayacağımızı pek düşünmüyorum. Takım her şeyin farkındadır.

Ve tabii ki Fatih hoca come back ! :ayatollah:

rakip i.b.b değil saha ve hakem ciddi konsantrasyon ile oynarsak normal şartlarda 3 farkla kazanırız.

Zor maç olacak. ibb potadan kurtulmak istiyor. Hakkımızda hayırlısı.

İbb nin bu hafta kazanması iyi oldu en azından bir soluk aldılar. Yoksa hurra pata küte bizim maçta asılacaklardı.

Birde şu milli takım araları çok uzun. Bir iddidamızda olmayınca zevkte vermiyor.

Bekle şimdi 2 hafta

Bu arada yine fenerden önce oynayacağız bu bizim için avantaj

Üst Alt