STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray - İstanbul B.Ş.B | 19.00 | 30 Mart

Holmen'de cezalıymış, rahat bir galibiyet bekliyorum erken bir gol bulursak rahat kazanırız, gol ne kadar gecikirse o kadar rakibe avantajı vermiş oluyoruz direnci artıyor falan filan rakibi uyandırmadan işi bitirelim.Kazanırız.

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray - İstanbul B.Ş.B | 20.00 | 30 Mart

Sakatlıksız 3 puan alalım madride öyle uçalım. Selçuk hem cl de hemde sl ceza sınırında umarım ibb maçında sarı görür.

2 haftadır arena'da maç yok , 2 hafta daha olmayacak. Umarım zeminde birazcık düzelme olur bu süreçte. En büyük rakibimiz zemin nitekim

ya ben tırsıyorum acıkcası bunlar yine madridi düşünüp puan verebilir

En etkili isimleri Holmen cezalı... Webo vardı onu da kuşlar aldı..Geriye bir Doka kalıyor onu da tutalım bir zahmet...Rahat bir galibiyet alırız gibi geliyor..

bülenti yani büyük kaptanı her ne kadar çok sevsemde eminim söz konusu olan kendi çalıştırdığı takım olunca sonuna kadar mücadele ettiririr takımına, o yüzden gevşememeli, iyi hazırlanmalıyız. artık puan kaybının telafisinin olmadığı haftalara giriyoruz. 8 de 8 yaparak bitirmeliyiz bu ligi. çünkü fenerden bizden başka puan alacak takım göremiyorum. aykutun über saçmalıkları olmassa.

Fener akhisar maçında banko 3 alacak, bizim de banko olmalı bu maç.

ibb ve mersine fark atarsak fb bizi kovalamaktan yorulacaktır psikolojikmen. arenada puan kaybetmezsek şampiyonuz. kalan maçın 6 tanesini banko aldığımızda fener kalan maçların tamamını almak zorunda kalıyor. çünkü 6 maç aldığımızda 68 puan yapıyor fener 7 maç aldığında 67 yapar bu durumda bizi 2 farklı yenip birde beraberlik alması lazım en azından. bence biz ibb mersin ve karabükü alırsak fener akhisar ordu eskişehirden birine takılacaktır bence

biz 12 mayısta feneri kadıköyde yenmeliyiz. tadından yenmez

Biz herşeyden önce gereksiz puan kayıpları yapmamalıyız.Bu kendi evimizde oynanacak 5 maçı aldığımızda ve deplasmandan 2 galibiyet aldığımızda zaten şampiyonuz.Deplasmanda Karabük ve Gaziantep eğer bizim oyuncularımızın kafası sahada olursa ezerek alırız.Benim tek korkum Şampiyonlar ligi maçları zamanlarında çok puan kayıpları yaşadık her maçı ciddiye alırsak her takımı yeneriz.

umarım yeneriz İBB yi ve selçuk sarı kart alır bu maç.

Holmen´in cezali olmasi IBB´yi cok etkileyecektir. IBB´yi oyunda tutan, oynatan kisi Holmen´dir. Takimin %30´udur bana göre.

Webo´dan sonra ofansif anlamda o kadar etkili olamiyorlar. Zenke de tehlikeli ama Webo kadar kaliteli degil.

Kanatlari tehlikeli, defanslari cok kötü. Drogba ve Burak´i durduramazlar.

Biraz konsantrasyon eksikligimiz olsa bile kazanacagimizi düsünüyorum. Gerci ligin son haftalarinda konsantrasyon kaybi olmaz pek. Madrid maci olsa bile

2 real maçı öncesi ve sonrası çok tehlikeli maçlarımız olacak. işin kötüsü rotasyonda pek yapamıyoruz. 15 günde 5 maç oynacağız. ve bu maçların hepsinde aynı oyuncular oynayamaz. mecburen rotasyon olacak. bu da başımız ağrıtabilir. sezon başında kadromuzun geniş olduğunu söyleyenler vardı ama şimdi bakıyoruz ilk11 e girebilecek belki bir yekta, amrabat ve umut var. onlarda asla oynayanların yerini dolduramaz. aydın, emreç gibi oyuncular artık kadroya bile giremiyor. yedekler ve ilk 11 oyuncuları arasında dağlar kadar kalite farkı var.

yok 20-0

1-0 2-0 hic umrumda degil 3 puan bizim olsun ve sakatliklar ve cezali oyuncumuz olmasin.

webo gitti ibb cok ama cok etkilendi..geriye takimi ayakta tutan holmen kaldi, sanirim o da sezon sonu birakir ibb'yi.. holmenin bize karsi cezali olmasi büyük bir avantaj, ibb'nin ataklari onun ayagina bakiyor.. benim yine tek korkum sampiyonlar ligi öncesi oynanacak mac..bu sezonki klasik puan kaybettigimiz maclar oluyor.. umarim takim artik son verir buna..nasil kazanacagimiz umrumda degil,1:0 olsun bizim olsun gerisi fasafiso :yenieek:

burak-vuracak.jpg

;)

Üst Alt