STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan

Sabah oldu sinirler yatıştı,nasılsa yendik.Doğruları konuşmak gerekirse hakemin sahadaki kararlarının neredeyse hepsi doğruydu.Hatta Mersin aleyhine daha çok hata yaptı.Antrenörleri neden attığına dair en ufak bir fikrim yok.Hakem raporunu beklemek lazım.

olur mu , danynin pozisyona faul diyen futboldan anlamıyormuş :D

Bu galibiyet herkese girdi. En önemlisi bu. Bu macta ciddi bir ugras vardi ama yine basaramadilar.

Fenerbahce bugün puan kaybederse biraz rahatlariz, kazanirlarsa cok stresli 6 hafta bizi bekliyor. Hicbirsey bitmedi henüz

aynen herşey şimdi başlıyor bütün oyuncuların sorumluluk alıp %100 ünü vermesi lazım

hahaha noldu hocaya sallayanlar zorunuzamı gitti alıntı yapmak 3 1 alırız diyenide alıntıladım acımasızca sallayanıda

Benim yorumum ne alakasi var bu saydigin kriterlere?

Sneijderin durumundan dolayi yorum yapiyorum... Bu kadar mac imkan verildi bir Türlü istenilen verimin yarisini bile bulamiyan Sneijdere elestiri yapiyorum sen bunu nasil algiladin ??

Burda ne Fatih terim icin ne de macin skoru icin bir yorum var

Sneijderin durumundan dolayi yorum yapiyorum... Bu kadar mac imkan verildi bir Türlü istenilen verimin yarisini bile bulamiyan Sneijdere elestiri yapiyorum sen bunu nasil algiladin ??

akli dengesi bozuk herhalde hocam zaten alıntıladığı yorumların birbiri ile zerre alakası yok cevap yazmaya değmez.

Sabah oldu sinirler yatıştı,nasılsa yendik.Doğruları konuşmak gerekirse hakemin sahadaki kararlarının neredeyse hepsi doğruydu.Hatta Mersin aleyhine daha çok hata yaptı.Antrenörleri neden attığına dair en ufak bir fikrim yok.Hakem raporunu beklemek lazım.

Hakem skandal hatalar yaptı öyle böyle değil..

1-Dany'ye kırmızı kart kararı yanlıştı.Adam zaten Türkiye'nin en hızlısı,Burhan gibi adamı ietecek faul yapacak kadar salak değil ki yapmadı pozisyonu dikkatlice izlersen.Fatih Terim ve milyonlarca kişi de bunda hemfikir.

2-Drogba'ya çalınan penaltıda en az sarı kart göstermeliydi.

3-Son dakika Drogba kendi çabasıyla topu alıp 3 kişiyi geçip kale alanına kadar geldi ama çelmeyle yere düşürülünce mutlak golden olduk.Penaltı verilmedi..

4-Fatih Terim de topu yere vurdu diye oyundan atıldı ki Fatih Terim hakeme bakmıyordu bile pozisyonda.

Bunları görmeyip hakem iyiydi hatta GS'ı tuttu demek başarı ister.Seni tebrik ederim :)

karabük maçında Duygu Erdoğan takımı yönetecek doğru mu

ben acımasızca eleştirenlere diyorum defol git istifa et felanlara

hahaha noldu hocaya sallayanlar zorunuzamı gitti alıntı yapmak 3 1 alırız diyenide alıntıladım acımasızca sallayanıda

bende sallamadım hocaya, al işte şino çıktı yazdım

burdaki herkes duygusal yaklaşıyor şino dünya yıldızıdır ve insanlar bu adamı 90 dakika izlemek istiyor çıkması doğrudur yanlıştır bunu savunmadım zaten sadece çıkınca onun adına üzülüyorum. Bilmem üzülmeyen varmıdır burada? kendisi bile üzülüyor yararlı olamadım diye

bende sallamadım hocaya, al işte şino çıktı yazdım

burdaki herkes duygusal yaklaşıyor şino dünya yıldızıdır ve insanlar bu adamı 90 dakika izlemek istiyor çıkması doğrudur yanlıştır bunu savunmadım zaten sadece çıkınca onun adına üzülüyorum. Bilmem üzülmeyen varmıdır burada? kendisi bile üzülüyor yararlı olamadım diye

normal eleştiriye bende birşey demiyorum ama acımasızca defol gitler istifalar felan havada uçuşması ve maçın skoru 3 - 1 e geldikten sonra bunları yazanların 180 derece dönmesinden bahsediyorum

dany nin pozisyonu faul olsa bile kırmızı çıkmaz tamamiyle fiyasko bir karar adamlar yan yana gidiyor arkadan çekse neyse

normal eleştiriye bende birşey demiyorum ama acımasızca defol gitler istifalar felan havada uçuşması ve maçın skoru 3 - 1 e geldikten sonra bunları yazanların 180 derece dönmesinden bahsediyorum

taamda ben dönmedim diyorum neyse, yukardaki yazılana katılıyorum şinonun pozisyon %123123123 penaltıdır. Dirsekle vurup yıkıyor adamı

dany nin pozisyonu faul ise ilk yarı sneijdera yapılanda penaltı.

o pozisyonu hatirlamiyorum az sonra özetten birdaha izleyeyim.. ama dany'nin yaptigi faul..

Söyle bir yorum yapabiliriz: Mersinli oyuncuda kendini cok kolay birakiyor yere ama sonucta Dany orda dengesiz bir omuz mudahalesi yapmak istiyor ardindan eli de uzuyor.. orda eli uzamazsa yani elle itmezse ozaman tam tartisilirdi bu pozisyon ama bence itiraz etme hakkimiz yok. Roller tam tersi olsa burda küfürden bir cok üyemiz ceza yerdi. Yani bu konuda fazla itiraz hakkimiz yok bence.

Itiraz hakkimiz ise Drogbaya verilen penalti burda zaten ceza sahasina girmis hakem yan kosu yapiyor diye algiliyor.. eh yeter artik neresi yan kosu 1 adim sonra zaten kaleye vuracak mesafe olmus 10 metre nasil bariz gol pozisyonu yok diye algiladi anlam veremiyorum ve kesinlikle art niyet ariyorum.

Üst Alt