STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

ya demir oren gidince nolucak...bu satilmis hakemler sonucta yine gorevde olucak.

Kaya Çilingiroğlu: Sahada öyle bir hakem vardı ki Eskişehir ne yaparsa yapsın maçı kazanamayacaktı zaten. Bu ligin son haftaya kadar devam etmesine karar vermiş birileri.

Hata yapmadığımız sürece Fener'in kazanması bir anlam ifade etmeyecek. Yeterki biz Fener maçına kadar 9 puanı cebe koyalım.

Son 2 maça 4 puanla girmek işi nerdeyse bitirmek demek.

Genelde hakemlere bir şey demedim şimdiye kadar ama bu maç resmen fenere çalıştı hakem.

Yazıklar olsun sizin gibi insanlara. Eskişehir çok daha iyiydi. Bu hakem daha maç alırsa diyecek bir şey yok.

O kadar net golü yediler, bir de Alper'e sarı gösterip direncini kırdılar.

fenev ve hakemler işi 33.haftaya bıraktıklarına pişman olucaklar en çok taraftarına acıyorum yazık yakarlar yine stadı

Kaya Ç. açık açık "gizli güçler farkın açılmasını istemiyor.. Bülent Yıldırım açık açık Fener'e çalıştı" diyor

en objektiv yorumcu orda kaya hata belki tüm spor prgrammlarinda en iyi yorumcu benim gözümde. bazen sacmaliyor olsa bile akli basinda yorumlar yapior. bide adam futboldan gelmiyor. ülkenin haline bakin isde :SS:

yanlmıyorsam tek şutları kaleyi tuttu oda gol oldu. Topallıyorlar yakında devrilirler çok yorgun takımları.

eses bunları kupada çok pis düdükler fenere TKupasın da hiç şans vermiyorum

Hayatım da ilk kez satılık maç izledim geçen sene sivas filan yattı belki ama en aZından yürüyerek oynamıyorlardı... Lig bizim kupa sizin olsun demişler varınızı yoğunuzu satın kupada es es e verin iddaa da.. Bu kadar belli olmaz adamlar kalenin önüne gidip geriye dönüyorlar böyle bişey olamaz... Erkan necati kamara hepsi yattı ... Kaleci ligin en iyi kalecilerinden yediği gole bakın ilk kez bi maç için satılık yorumu yapıyorum bu sitede ... Kupada es es alıcak görüceksiniz..

Boşverin beyler şu yorumculardan da medet ummayın herkes gördü erkanın ne yaptıgını :lol:

Hürriyet ve Erkan'ın yerine PTT topçusu olsa herhalde Es-es'in sayılmayan gol adedi 3 filan olurdu.

Merakla yorumcuların ne diyeceğini bekliyorum, hakem maçın sonucuna direkt etki eden bir değil bin hata yaptı.

Eskişehir kulübü de normal şartlar altında şiddetli tepki göstermeli..

Bu sene Kadiköy'de işimiz hiç de kolay olmayacak. Sevmesem de geçen yıl Çakır vardı eyyam meyyam idare ediyordu maçı. Bu sene hangi hakem seçilse maçı katledeceği garanti.

bizimkielr su alperi kaptirsa hele hele kuslara cok pis söverim vallahi ama cocuk sanki bizim icin oynadi resmen bugün :D

cikan haberler belki dogrudur bizimle anlasdi diye.

Devre arası ne dediysem oldu.Klasik Fener maçı işte,rakip goller kaçırır,Fener 1 kere gelir,kaleyi bulan tek topu gol olur,maç biter.İşte Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışında ki en büyük dezavantajımız budur.Birde hakemleri gördükten sonra,Allah sabır versin bize,çok stresli haftalar bekliyor.Bundan sonra kazanmak için her yol mübahtır bizim için,çünkü rakip oyunu kuralına göre oynamıyor.

Yoo anlamadım açık açık anlatsaydın. Hem eskişehir adınada emin olma derim. Veysel denilen adam sahada yoktu. Bu adam ilk maçta tvlere çıkıp "ben lan dedim" diyen bir adamdır. Bayram değil seyran değil sen niye çıkıyorsun. Volkan bu maçta rakibine "senin ... k... ben " dedi çıkıp tvye evet ben sövdüm mü diyecek.

Caneri kurtarmak için bi formül vardı onu işlettiler işte. Çok değil 3-5 ay sonra ne demek istediğimi hatırlar anlarsın:yenieek:

&100 haklısın. Veysel Caner itine caner abi dedi hep tvlerde. Oda telefonda Veysel sığırına sövmüş niye maç içinde söylemedin hakeme diye. Bunlar anadan fırlama terk. Ben bir eskişehirli olarak dönen dolapları çok iyi biliyorum. Zaten eskişehirspor yönetiminde olup ayrıca fener yönetimine üye olan insanlar var. Ahh ahh memleket takımından çok fena nefret ediyorum ne yazık ki.

Üst Alt